Blog

Sú cheatdays dôležité pre nakopnutie metabolizmu? Dátum pridania: 20.10.2022

Predpokladáme, že vám názov „cheatday“ nie je cudzí. V dnešnom článku sa dozviete, ako to s týmito dňami plných jedla vlastne je. Či je dobré ich zaraďovať priebežne do svojej diéty alebo nie.

Čítať viac

Čokoládové recepty Dátum pridania: 20.10.2022

Máte radi čokoládu? A čo tak si dať nejaký dezert s čokoládou. Jednoduché a chutné dezerty pripravíte veľmi rýchlo.

Čítať viac

9 tipov, ako účinne bojovať proti stresu a úzkosti Dátum pridania: 20.10.2022

Občasná ľahká úzkosť je typickým a úplne bežným znakom života v dnešnom hektickom svete. Nekontrolovaná úzkosť a prebytočný stres však môže negatívne ovplyvniť váš každodenný život.

Čítať viac

NEBBIA - Značka, ktorá ťa zaručene nakopne Dátum pridania: 19.10.2022

Túžite po značkovom oblečení, ktoré bude stáť za to? V tom prípade je NEBBIA tým pravým riešením pre vás. Samozrejme, na trhu nájdete viacero značiek, avšak NEBBIA je originál v mnohých smeroch. Viac si o tom povieme v nasledujúcich riadkoch tohto článku.

Čítať viac

Alpha Industries - Vojenský štýl, dlhá história a jedinečnosť Dátum pridania: 19.10.2022

Značiek oblečenia je v súčasnosti pomerne dosť. Odlišujú sa použitými materiálmi, kvalitou prevedenia a v neposlednom rade aj cenou. Len máloktorá značka vás dokáže osloviť už na prvý pohľad. Alpha Industries v tomto smere vyniká.

Čítať viac

Björn Borg - Vyvážená hranica medzi módou a športom Dátum pridania: 19.10.2022

Björn Borg je v súčasnosti jednotkou na trhu. Túto značku založil známy švédsky tenista, ktorý ju pomenoval po svojom vlastnom mene.

Čítať viac

Benefity, ktoré má avokádo na vaše zdravie Dátum pridania: 02.09.2022

Zaujíma vás, prečo je avokádo považované za superpotravinu? Bolo dokázané, že avokádo posilňuje imunitu, zlepšuje trávenie, znižuje zápaly, znižuje hladinu cholesterolu.

Čítať viac

Kešu orechy Dátum pridania: 31.08.2022

Kešu oriešky sú čoraz viac populárne medzi priaznivcami zdravej stravy. Kešu nielen skvele chutia, ale obsahujú aj veľké množstvo živín, vrátane kvalitných tukov, ktoré môžu podporiť vaše zdravie.

Čítať viac

Zdravotné benefity škorice Dátum pridania: 31.08.2022

Škorica obsahuje bioaktívne zlúčeniny zvané cinnamaldehyd a eugenol, ktoré majú antibakteriálne a protiplesňové účinky, ktoré pomáhajú bojovať proti infekciám a zabraňujú ich šíreniu.

Čítať viac

Čínske bylinky Dátum pridania: 31.08.2022

História čínskej tradičnej medicíny siaha až do doby 3000 rokov späť. Lieči funkcie celého tela, ktoré je rozdelené na niekoľko častí.

Čítať viac