Nie ste si istí výberom modelu lebo samotnej veľkosti?

Nevadí :)

Na vyskúšanie a rozmyslenie máte teraz celých 60 dní, pričom pri vrátení do 14. dní od prevzatia balíku vám vrátime sumu za tovar spôsobom akým ste tovar uhradili pri objednávke, od 15. – 60. dňa vám pošleme na váš mail VOUCHER v sume tovaru na ďalší nákup na www.infinityobchod.sk

1. Vrátenie tovaru

Vrátenie do 14 dní

Vrátený tovar musí byť kompletný, nepoužívaný, v pôvodnom stave vrátane pripnutých informačných visačiek a originálneho obalu, aby mohol spraviť radosť niekomu inému.

Peniaze v súvislosti s vrátením tovaru sa snažíme vracať čo najrýchlejšie, najneskôr však do 14 pracovných dní po tom, čo k nám dorazí vrátený tovar.

Vrátenie od 15 do 60 dní

Vrátený tovar musí byť kompletný, nepoužívaný, v pôvodnom stave vrátane pripnutých informačných visačiek a originálneho obalu, aby mohol spraviť radosť niekomu inému.

U nás si však nepotrpíme na 14-dňovú zákonnú lehotu pre vrátenie tovaru, preto sme pre našich zákazníkov predĺžili možnosť vrátenia na 60 dní. V prípade, že využijete túto možnosť, za tovar vám pošleme na mail VOUCHER, ktorý môžete uplatniť počas jedného roka na nákup nového tovaru.

Vrátiť tovar je možné iba v prípade, že bol zakúpený z e-shopu www.infinityobchod.sk nie z kamennej predajne alebo iného e-shopu. Tovar, ktorý nebol zakúpený u nás bude automaticky odoslaný späť s poplatkom za spracovanie (dobierkou) 5€.

Z hygienických dôvodov, nakoľko chceme chrániť našich zákazníkov - v prípade rozbaleného tovaru intímneho charakteru, ako je spodná bielizeň, celé plavky a spodný diel plaviek, žiaľ nemôžeme takýto tovar prijať na vrátenie.

Výmena veľkosti

Už sa nemusíte báť nakupovať oblečenie cez internet. Často sa stáva, že si zákazník objedná oblečenie cez internet a nesadne mu veľkosť. Čo robiť v takom prípade? U nás si s týmto starosti robiť nemusíte.

Tovar nám jednoducho pošlite na výmenu a do vratkového formulára nám prosím poznačte akú veľkosť Vám v novom balíku máme poslať. Prepravné náklady nového balíčka hradíme my :)

2. Ako nám poslať tovar

1. Vrátenie pomocou Packeta – rýchlo a jednoducho (odporúčame)

• Vyplňte VRATKOVÝ FORMULÁR a spolu s faktúrou ho zabaľte s tovarom, ktorý chcete vrátiť

• Balíček zaneste na ktorékoľvek výdajné miesto Packety

• Na pobočke nadiktujete náš jedinečný kód 93244544

• Zamestnanec pobočky si vytlačí štítok na prepravu a vy dostanete potvrdenie o jeho prijatí

• Za niekoľko dní vám príde e-mail, o prijatí balíka a spracovaní vráteného tovaru

Preprava cez Packetu je spoplatnená sumou 2€. Upozorňujeme, že náklady na vrátenie a výmenu tovaru znáša kupujúci a to v súlade s § 10 ods. 3 zákona č. 102/2014 Z. z.

V prípade výmeny veľkosti, bude suma za prepravu pri vrátení tovaru (2€), účtovaná pri doručení nového tovaru v dobierkovej sume. V prípade vrátenia tovaru v 14-dňovej zákonnej lehote, bude suma za prepravu vráteného tovaru odrátaná so sumy vráteného tovaru. V prípade vrátenia tovaru medzi 15. až 60. dňom, bude suma za prepravu vráteného tovaru, ponížená z hodnoty kupónu (VOUCHERU).

Na mail vám príde faktúra za prepravu cez Packetu.

2. Vrátenie cez vami vybraného prepravcu na vlastné náklady

• Vyplňte VRATKOVÝ FORMULÁR a spolu s faktúrou ho zabaľte s tovarom, ktorý chcete vrátiť

• Balíček pošlite na adresu:

Infinity Obchod s.r.o.
Soblahov 594
913 38 Soblahov
Slovenská republika

• Od prepravcu si nezabudnite vypýtať potvrdenie o zaslaní balíka

• Za niekoľko dní vám príde e-mail, o prijatí balíka a spracovaní vráteného tovaru

• Upozorňujeme, že náklady na vrátenie a výmenu tovaru znáša kupujúci a to v súlade s § 10 ods. 3 zákona č. 102/2014 Z. z.

Košík
Zavrieť
Späť
Ůčet
Zavrieť
Zavrieť

BLACK FRIDAY najlepšie ceny v roku! To nie je všetko. Pri objednávke nad 60€ máš doručenie ZADARMO!