Objednaný tovar zasielame len v rámci Slovenskej Republiky na adresu, ktorú zákazník uviedol v objednávke ako dodaciu adresu!

DopravcaCena za objednávkuCena za prepravu
Packeta - prepravná služba (doručenie do partnerských miest)do 60 €4 €
od 60 € - 150 €0 €
od 150 €0 €
GLS kuriér - prepravná služba (doručenie na adresu)do 60 €4 €
od 60 € - 150 €0 €
od 150 €0 €

Kuriér GLS

Vaša objednávka bude odoslaná prostredníctvom kuriérskej spoločnosti GLS. V deň doručenia Vám kuriér GLS pošle informačnú SMS správu o predpokladanom 3-hodinovom časovom intervale (napr. v čase 10 - 13:00 hod.). Pokiaľ Vám tento čas v daný deň nevyhovuje, môžete kontaktovať priamo kuriéra a dohodnúť si náhradný čas. Kuriér doručuje balíky iba počas pracovných dní v čase od 8:00 - 17:00.

V prípade vrátenia celej objednávky je spotrebiteľ povinný uhradiť všetky náklady spojené s prepravou a to vrátane nákladov spojených s doručením balíka spotrebiteľovi.

Za tovar pri dobierke zaplatíte prepravcovi GLS pri dodaní tovaru, priamo na vami určenej adrese alebo na predajnom mieste GLS ParcelShop.

Platba môže byť vykonaná v hotovosti, rovnako ako platobnou kartou.

Packeta

Možnosť doručenia len pre balíky do 5 kg!

V eshope si pri objednávke vyberte výdajné miesto, ktoré máte najbližšie.

Akonáhle je odovzdaný tovaru na prepravu, okamžite vám pošleme email s trasovacím číslom. Cestu vašej zásielky tak môžete sledovať online.

Po doručení zásielky na vami zvolené výdajné miesto vám príde SMS a e-mail s heslom. Od tejto chvíle si ju môžete kedykoľvek do 7 dní vyzdvihnúť.

V prípade vrátenia celej objednávky je spotrebiteľ povinný uhradiť všetky náklady spojené s prepravou a to vrátane nákladov spojených s doručením balíka spotrebiteľovi.

Platba môže byť vykonaná v hotovosti, rovnako ako platobnou kartou.

Osobný odber

Tovar si môžete vyzdvihnúť na odbernom mieste: ul. Medňaského 11, ( Hlavný vchod, vedľa garáži ), Trenčín v čase otváracích hodín (Pondelok a Piatok: 9:00 - 11:30 / 12:00 - 14:00 hod, Útorok, Streda a Štvrtok: 9:00 - 11:30 / 12:00 - 16:00 hod. ). O pripravenom tovare na osobné vyzdvihnutie Vás budeme informovať prostredníctvom e-mailu a SMS správy. Pokiaľ si následne tovar neprevezmete do 5 pracovných dní, bude vaša objednávka stornovaná. Tento spôsob doručenia nie je spoplatnený.

Viac o stave balíka:

Čas odoslania:

  • GLS kuriér: Objednávka vytvorená do 14:00 odchádza ešte v ten istý pracovný deň, najneskôr však do 24 hod.
  • Packeta: Objednávka vytvorená do 14:00 odchádza ešte v ten istý pracovný deň, najneskôr však do 24 hod.
  • O odoslaní Vašej objednávky Vás budeme informovať emailom.
  • Doba dodania prostredníctvom kuriérskej služby GLS je 24 hod. (Doručenie do 24 hod. je platné len v pracovných dňoch).
  • Pokiaľ by sa dodacia lehota predĺžila, bude objednávateľ včas o termíne odoslania (dodania) informovaný e-mailom alebo telefonicky.
  • V prípade, že Vám zásielka nepríde do 3 pracovných dní od doručenia emailu o odoslaní, okamžite nás kontaktujte.

Ak Vám balík neprišiel do dvoch pracovných dní:

V takomto prípade si skontrolujte prijatý e-mail / SMS správu od kuriéra, kde nájdete číslo balíka, pod ktorým prepravná spoločnosť GLS eviduje Váš balík. Následne kontaktujte zákaznícku linku GLS: +421 45 52 42 500 alebo 18 585 (Po - Pia: 09:00 - 16:00 hod.). Operátorke nadiktujte číslo Vášho balíka a dozviete sa, kde presne sa Váš balík nachádza a kedy Vám bude doručený.

Košík
Zavrieť
Späť
Ůčet
Zavrieť
Zavrieť

BLACK FRIDAY najlepšie ceny v roku! To nie je všetko. Pri objednávke nad 60€ máš doručenie ZADARMO!