0948 448 008Garancia najrýchlejšieho a jednoduchého vybavenia reklamácie
Zinok + Meď - SUPREX

Zinok + Meď - SUPREX

Zinok + Meď - SUPREX Suprex Zinok + Meď je ideálna kombinácia pre športujúcich jedincov, ktorí chcú zlepšiť svoje silové a vytrvalostné výkony.... Viac informácií

Cenník

Zinok + Meď - SUPREX 100 kaps

Príchuť Hodnotenie Dostupnosť Cena Množstvo
Bez príchute Na sklade 9,95€ ušetríte 2,45€ 7,50 € ks
Zobraziť nedostupné
Zinok + Meď - SUPREX

Zinok + Meď - SUPREX

Suprex Zinok + Meď je ideálna kombinácia pre športujúcich jedincov, ktorí chcú zlepšiť svoje silové a vytrvalostné výkony. Balenie má 100 kapsúl, pričom každá z nich obsahuje 20mg zinku a 2 mg medi, čo zodpovedá 200% odporúčanej dennej dávky! Spoločné užívanie zinku a medi spája všetky výhody oboch prvkov, ktoré majú na telo blahodarný vplyv. Neváhajte a vyskúšajte.

Zinok je pre telo úplne esenciálnym prvkom. Samotný jeho nedostatok je veľmi často spúšťačom najrôznejších ochorení. Štúdia dlhodobo preukazujú, že užívanie zinku zvyšuje hodnotu testosterónu v tele. Zinok pôsobí antivírusovo, slúži ako prevencia rakoviny, chráni pred infekciami, udržuje zdravú pleť a je nevyhnutný aj pre proces vstrebanie železa do tela. Jedná sa o jeden z najdôležitejších minerálov pre optimálne fungovanie tela.

Meď je pre železe a zinku tretím najzastúpenejším prvkom v tele. Je veľmi dôležitá v procese využívania cukrov v tele. Podieľa sa na stavbe kostí, krvotvorbe, činnosti nervového systému, zmierňuje kŕče a má protizápalové účinky. Nedostatok medi v tele má za následok chudokrvnosť, horšie využívanie cukrov v tele, oslabenú imunitu a vypadávanie vlasov.

Prečo sa rozhodnúť pre Suprex Zinok + Meď?

- 200% odporúčanej dennej dávky - preukázateľne zvyšuje hladinu testosterónu - protizápalové účinky - posilňuje imunitný systém - chráni pred infekciami - udržuje zdravú pleť - pomáha pri procese vstrebávanie železa do tela - používané českými špičkovými športovcami

Zloženie: Nosič maltodextrín. Citrát zinočnatý, glukonát meďnatý. Želatínová kapsula.

Výživová hodnota 100 g:

Energetická hodnota 1500,3 kJ, 352,7 kcal.

Bielkoviny 16,7 g

Sacharidy 68 g

Tuky 0 g

Organické kyseliny 4,6 g

Každá kapsula obsahuje 20 mg zinku a 2 mg medi (zodpovedá 200% dennej odporúčanej dávky).

Návod použitia: Najvyššia denná dávka 1 kapsula sa nesmie prekročiť. Prijímať najmä po jedle, dostatočne zapíjať, pri prehĺtaní nezaklánět hlavu. Nie je určené pre deti, v tehotenstve, pri dojčení a ako náhrada pestrej stravy.

Skladovanie: Skladovať v suchu, mimo dosahu detí a slnečných lúčov, v teplote do 25 ° C. Po odobratí potrebného množstva ihneď dobre uzavrieť.

Upozornenie: Nie je určené pre deti, v tehotenstve, pri dojčení a ako náhrada pestrej stravy.

Opýtajte sa nás

Opýtajte sa nás ako prvý.

Hodnotenie

Hodnotiť produkt môžete až po prihlásení.

Celkové hodnotenie

1 hodnotení

Príchuť

1. Bez príchute