0948 448 008Garancia najrýchlejšieho a jednoduchého vybavenia reklamácie
Zinc Matrix - REFLEX NUTRITION InfinityObchod.sk

Zinc Matrix - REFLEX NUTRITION

Zinc Matrix - REFLEX NUTRITION Zinc Matrix známy tiež pod názvom ZMA je jedinečná synergická kombinácia minerálov , viazaných v chelátoch na... Viac informácií

Výrobca Reflex Nutrition
Kategória Vitamíny a minerály
Hodnotenie  Prečítať hodnotenia
 
Potrebujete poradit? Opýtajte sa nás

Garantované doručenie do 24 hodínGarantované doručenie do 24 hodín
Garancia pravosti výrobkuGarancia pravosti výrobku

Cenník

Zinc Matrix - REFLEX NUTRITION 100 KAPS

Príchuť Hodnotenie Dostupnosť Cena Množstvo
Bez príchute Na sklade 12,50€ ušetríte 2,30€ 10,20 € ks
Zobraziť nedostupné
Zinc Matrix - REFLEX NUTRITION InfinityObchod.sk

Zinc Matrix - REFLEX NUTRITION

Zinc Matrix známy tiež pod názvom ZMA je jedinečná synergická kombinácia minerálov, viazaných v chelátoch na aminokyseliny, určená k prirodzenej stimulácii tvorby testosterónu.

Tento doplnok výživy je určený najmä pre jedincov, ktorí chcú výrazne urýchliť celkovú regeneráciu. Ideálny je aj pri dlhodobej únave a preťažení. Predlžuje aj tzv. REM fázu spánku, a teda fázu, kedy tvoje telo regeneruje.

Táto jedinečná formula je odlišná od klasických ZMA produktov najmä preto, že Zinc Matrix obsahuje navyše aditívum aminokyselín viazaných v chelátoch na meď a bór. Meď je nevyhnutná pre ideálny pomer s chelatovaným zinkom pre všetky telesné pochody. Bór je nevyhnutný najmä pre zdravý a ideálny metabolizmus kostného tkaniva.

Podľa štúdie na 30 mužoch s normálnou hladinou testosterónu, ktorí po dobu 5 mesiacov sa vyhýbali konzumácii potravín bohatých na zinok, bol zaznamenaný pokles úrovne testosterónu o viac ako 50 %.

Magnézium zlepšuje antioxidačnú kapacitu tela a odstraňuje zápaly čo umožňuje tvorbu testosterónu a hormónu IGF-1, ktorý má veľmi silné anabolické účinky. Pri nedávnej štúdií na zápasníkoch zistili zvýšenie hladiny testosterónu až o 26 %, pričom im bolo podávaných 750 mg magnézia/deň po dobu 4 týždňov.

Zinok je dôležitý pre produkciu testosterónu. Odhaduje sa, že až 45 % dospelých trpí nedostatkom zinku. Najlepším zdrojom zinku v strave je: mäso, ryby, para orechy, syr, fazuľa a jogurt alebo kefír vyrobený zo surového mlieka.

Ak sa rozhodnete doplniť zinok výživovými preparátmi odporúčam držať dávky pod 40 mg denne, pretože to je horná hranica odporúčanej pre dospelých. Užívanie príliš veľa zinku môže narušiť schopnosť vášho tela absorbovať ďalšie minerály.

Zinc Matrix dodáva telu doplnok horčíka, zinku a vitamínu B6.

Zinc Matrix bol intenzívne skúmaný a vyvíjaný. Je to biologicky najdostupnejší zinok a horčík na trhu. Zinc Matrix je nová vylepšená verzia, ktorá je vytvorená s Albion®. Obsahuje chelátované minerálne látky, ktoré sú vyrobené s použitím patentovanej technológie. Majú lepšiu biologickú dostupnosť v porovnaní s lacnejšími druhmi minerálov, ako je oxid horečnatý.

Odporúčané dávkovanie:

Užívajte 4 kapsule večer pred spaním, zapite dostatočne vodou.

Tabuľka nutričných hodnôt:

Počet dávok v balení: 25 x 4 kapsle 1 dávka* % RHP** (8400 kJ / 2000 kcal).
Horčík 375 mg 100%
Zinok 30 mg 300%
Vitamín B6 10,5 mg 750%
Meď 1 mg 100%
Bór 1 mg
Energetická hodnota v 100 g je nižšia ako 50 kJ ( 12 kcal )

*1 dávka zodpovedá 4 kapsulám. Balenie obsahuje 25 dávok. ** Referenčné hodnoty príjmu priemernej dospelej osoby

Zloženie:

citronán horečnatý, bisglycinát horečnatý, bisglycinát zinočnatý, stearán horečnatý, pyridoxín hydrochlorid, bisglycinát meďnatý, tetraboritán sodný, protihrudkujúca látka dioxid kremičitý.

Kapsula: želatína, farbivo oxid železitý

Opýtajte sa nás

Opýtajte sa nás ako prvý.

Hodnotenie

Hodnotiť produkt môžete až po prihlásení.

Celkové hodnotenie

1 hodnotení

Príchuť

1. Bez príchute