0948 448 008Garancia najrýchlejšieho a jednoduchého vybavenia reklamácie
Testo Virus Part 1 - Czech Virus

Testo Virus Part 1 - Czech Virus

Testo Virus Part 1 - Czech Virus Testo Vírus Part 1 ponúka originálnu kombináciu zložiek pre optimalizáciu testosterónu. Prispieva k normálnej... Viac informácií

Výrobca Czech Virus
Kategória Komplexné stimulanty
Hodnotenie  Prečítať hodnotenia
 
Ciele Väčšie svaly, Znásobenie sily, Chcem pribrať, Lepšia kondícia
Potrebujete poradit? Opýtajte sa nás

Garantované doručenie do 24 hodínGarantované doručenie do 24 hodín

Cenník

Testo Virus Part 1 - Czech Virus 280 g

Príchuť Hodnotenie Dostupnosť Cena Množstvo
Fresh Lemonade Na sklade 19,90€ ušetríte 3,70€ 16,20 € ks
Zobraziť nedostupné
Testo Virus Part 1 - Czech Virus

Testo Virus Part 1 - Czech Virus

Testo Vírus Part 1 ponúka originálnu kombináciu zložiek pre optimalizáciu testosterónu. Prispieva k normálnej plodnosti a reprodukčnému zdraviu a na udržanie normálnej hladiny testosterónu v krvi.

Testo Virus Part 1 kombinuje extrémne množstvo kyseliny D-asparágovej so zinkom vo forme bisglycinátu (chelát), bóru a vitamínu D3 (tzv. prohormón). Optimalizácia testosterónu by mala byť jednou z priorít pre kulturistov. Na základe nejedného výskumu je bohužiaľ zrejmé, že majú muži v dnešnej dobe zníženú hladinu testosterónu v porovnaní s mužmi pár dekád späť. Znížený testosterón má na svedomí naša doba, sme viac obézni a pôsobí na nás viac stresu z uponáhľanej doby.

Kyselina D-asparágová (DAA) je aminokyselinový regulátor syntézy testosterónu. DAA sa ukazuje sľubne v podpore mužskej plodnosti. DAA pôsobí v centrálnej oblasti mozgu a spôsobuje uvoľňovanie hormónov, ako je luteinizačný hormón, folikuly stimulujúci hormón a rastový hormón. Môže sa tiež hromadiť v semenníkoch, kde zmierňuje obmedzenia rýchlosti syntézy testosterónu, čo vedie k zvýšeniu hladiny testosterónu.

Zinok je jedným zo základných suplementov pre optimalizáciu testosterónu v tele. Má vplyv na veľké množstvo funkcií v tele a jeho deficit môže spôsobovať veľa problémov, okrem zníženej hladiny testosterónu a nižšej inzulínovej citlivosti tiež napríklad letargiu, depresie alebo kožné abnormality. Doplnenie zinku je vhodné najmä z kvalitného zdroja, napríklad zinku viazaného na aminokyselinu glycín (chelátovej väzba).

Bór je testovaný v iných dávkach na rôzne problémy, napríklad ženy po menopauze užívajú 3 mg, ľudia s osteoartrózou 6 mg a muži pre zvýšenie hladiny hormónov 10 mg. Preto Testo Virus Part 1 obsahuje 10 mg bóru v hardcore dávke.

Vitamín D3 prispieva k dosiahnutiu normálnej funkcie svalového aparátu a normálneej funkcii imunitného systému. Jedná sa o v tuku rozpustný vitamín, ktorý sa syntetizuje slnečným žiarením. Cholekalciferol (D3) je prirodzene vyskytujúce sa forma vitamínu D. Je štruktúrne podobný steroidom, ako je testosterón, cholesterol alebo kortizol. Odporúčaná dávka vitamínu D je stanovená na 200 IU denne, čo je žalostne málo! Podľa zahraničných štúdií by sa mala dávka pohybovať medzi 1000 až 2000 IU (minimálne!). V tomto produkte nájdete teda 1000 IU, dostačujúce dávku podľa väčšiny štúdií.

Výhody:

  • Pomáha optimalizovať hladiny testosterónu
  • Prispieva k zlepšeniu plodnosti
  • Bez obsahu Tribulusu

Dávkovanie

Začiatočníci: Zmiešajte 1 dávku (4 gramy, cca 3/4 odmerky) s 175-200 ml vody.

Hardcore: Zmiešajte 2 dávky (8 gramov, cca 1 a 1/2 odmerky) s 350-400 ml vody.

Pozor:Kyselina asparágová nie je 100 % instantná a usadzuje sa na dno šejkra/pohára. Odporúčame priebežne premiešavať pri popíjaní pre najlepší užívateľský zážitok.

Neprekračujte 2 dávky (8 g) denne - maximálnu dennú dávku!

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: (príchuť Fresh Lemonade) 4 g
Počet dávok v balení: (280 g) 70
Hodnoty: v 4 g v 8 g
DAA (kyselina D-asparagová) 1 500 mg 3 000 mg
Zinok bisglycinát
z toho zinok 5 mg 10 mg
Bór 5 mg 10 mg
Vitamín D3 (cholekalciferol) 12,5 mcg 25 mcg

Zloženie

Fresh Lemonade: Inulín, kyselina D-asparágová, regulátor kyslosti (kyselina jablčná, kyselina citrónová), aróma, sladidlo (sukralóza), zinok bisglycinát, kyselina boritá, cholekalciferol.

Informácie pre alergikov

Výrobok vyrobený v závode spracovávajúcom mlieko, vajíčka, sójové bôby, kôrovce, rybí olej, orechy.

Upozornenie

Uchovajte mimo dosahu detí. Výrobok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C mimo dosahu priameho slnečného žiarenia. Chráňte pred mrazom. Po otvorení spotrebujte do 60 dní. Výrobca neručí za prípadné škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Nie je určený ako náhrada pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Pred užívaním sa poraďte so svojím ošetrujúcim lekárom.

Opýtajte sa nás

Opýtajte sa nás ako prvý.

Hodnotenie

Hodnotiť produkt môžete až po prihlásení.

Celkové hodnotenie

1 hodnotení

Príchuť

1. Fresh Lemonade