0948 448 008Garancia najrýchlejšieho a jednoduchého vybavenia reklamácie
SO GOOD! CASHEW BUTTER - Fitness Authority

SO GOOD! CASHEW BUTTER - Fitness Authority

SO GOOD! CASHEW BUTTER - Fitness Authority Orechové maslo získané z pražených prírodných kešu orieškov , ktoré sú spracovávané buď drvením plodov... Viac informácií

Cenník

SO GOOD! CASHEW BUTTER - Fitness Authority 350 g

Príchuť Hodnotenie Dostupnosť Cena Množstvo
Smooth Dočasne vypredaný    
Crunchy Dočasne vypredaný    
SO GOOD! CASHEW BUTTER - Fitness Authority

SO GOOD! CASHEW BUTTER - Fitness Authority

Orechové maslo získané z pražených prírodných kešu orieškov, ktoré sú spracovávané buď drvením plodov na drobné chrumkavé kúsky (variant Crunchy) alebo rozmelením a mixovaním orieškov až do formy jemnej konzistencie masla (variant Smooth). Oba postupy sú vykonávané na čisto naturálnej báze bez dodávania umelých prísad.

  • Bez palmového oleja
  • Bez pridaného cukru
  • Bez soli

Orechové maslo So Good! Cashew Butter je produkt, ktorý je zdrojom bielkovín a veľkého množstva vlákniny. Proteín je základná živina prispievajúca k rastu a udržiavaniu svalovej hmoty. Produkt neobsahuje žiadne prísady navyše, ako je tomu u rady iných potravín tohto typu, kde býva obsiahnutý hydrogenovaný tuk účel konzervácie a predĺženia odporúčaného dátumu spotreby. Výrobok je teda zbavený nepriaznivých trans tukov. So Good! Cashew Butter neobsahuje ani soľ a je vyrábaný bez prídavku palmového oleja a cukrov. Cukry uvedené v tabuľke nutričných hodnôt sú cukry s prirodzeným výskytom v kešu orieškoch. So Good! Cashew Butter obsahuje zvýšené množstvo minerálov: fosfor, horčík, železo, zinok, meď a mangán. Tieto zložky hrajú úlohu v mnohých dôležitých telesných procesoch.

Fosfor je minerál, ktorý pomáha udržiavať normálny energetický metabolizmus, zdravé kosti a zuby a pomáha pri správnom fungovaní bunkových membrán.

Horčík prispieva k zníženiu únavy, pomáha udržiavať rovnováhu elektrolytov, normálny energetický metabolizmus, zdravé kosti a zuby, pomáha pri správnom fungovaní nervového systému a svalov.

Železo napomáha normálnej produkcii červených krviniek a hemoglobínu, zúčastňuje sa obehu kyslíka v tele a podporuje funkcie imunitného systému. Tiež prispieva k zníženiu miery únavy a vyčerpania a hrá úlohu v bunkovom delení.

Zinok pomáha k správnej syntéze DNA, podieľa sa na bunkovom delení, pomáha udržiavať normálnu plodnosť a reprodukčné funkcie. Prispieva tiež k udržaniu normálneho metabolizmu makroživín - sacharidov, mastných kyselín a pomáha pri normálnej syntéze proteínov. Zinok pomáha udržiavať zdravé vlasy, kožu a nechty. Posledný zo zložiek, na ktorej je produkt bohatý, fosfor, je minerál, ktorý pomáha udržiavať normálny energetický metabolizmus, zdravé kosti a zuby a pomáha pri správnom fungovaní bunkových membrán.

Meď pomáha chrániť bunky pred oxidačným stresom, napomáha normálnemu fungovaniu imunitného a nervového systému alebo aj správnemu metabolizmu železa v tele.

Mangán pomáha ochrane buniek pred oxidačným stresom, napomáha normálnej tvorbe spojivových tkanív, udržiavanie zdravých kostí a prispieva k udržaniu normálneho energetického metabolizmu.

Orechové maslo SO GOOD! je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú vhodný zdroj kalórií s obsahom bielkovín, vlákniny, vitamínov a minerálnych látok.

Tabuľka nutričných hodnôt:

Nutričné hodnoty Zloženie v 100g
Energetická hodnota 2604 kJ / 628 kcal
Tuky 51,3g
z toho nasýtených mastných kyselín 10,2 g
Sacharidy 18,9 g
z toho cukry 5,6 g
Vláknina 4,3 g
Bielkoviny 20,6 g
Soľ 0,0 g
Vitamíny a minerály v 100g výrobku
Fosfor 510 mg (73% NRV)
Horčík 250 mg (67% NRV)
Železo 6,2 mg (44% NRV)
Zinok 5,7 mg (57% NRV)
Meď 2 mg (200% NRV)
Mangán 1,8 mg (90% NRV)

* -% NRV - nutričná výživová hodnota

Zloženie:

Kešu pražené (100%)

Upozornenie:

Skladujte na suchom a chladnom mieste. Pred užitím premiešajte - z dôvodu dlhšieho skladovania totiž môže dôjsť k oddeleniu tukové zložky. Po otvorení spotrebujte do 3 mesiacov. Produkované vo výrobni, kde sa spracovávajú aj iné orechy a sezamové semienka.

Opýtajte sa nás

Opýtajte sa nás ako prvý.

Hodnotenie

Hodnotiť produkt môžete až po prihlásení.

Celkové hodnotenie

1 hodnotení

Príchuť

1. Smooth
2. Crunchy