0917 164 519Garancia najrýchlejšieho a jednoduchého vybavenia reklamácie
Nox Pump - Dorian Yates

Nox Pump - Dorian Yates

NoxPump - Dorian Yates Počas niekoľkých posledných mesiacov, Dorian Yates 6 násobný Mr.Olympia , dramaticky vylepšil jeden z najsilnejších a... Viac informácií

Cenník

Nox Pump - Dorian Yates 450 g

Príchuť Hodnotenie Dostupnosť Cena Množstvo
Letné ovocie Na sklade 43,70€ ušetríte 12,40€ 31,30 € ks
Nox Pump - Dorian Yates

NoxPump - Dorian Yates

Počas niekoľkých posledných mesiacov, Dorian Yates 6 násobný Mr.Olympia, dramaticky vylepšil jeden z najsilnejších a najpredávanejšieho pred-tréningového produktu na rast svalovej hmoty NOXPUMP DY. Už pred tým to bol najsilnejší produkt svojho druhu na súčasnom trhu, teraz je vylepšený a ešte silnejší ako kedykoľvek pred tým!

Súčasne, vytvoril silný Stimulant NOX pump pre uspokojenie tých jedincov, ktorí sú citliví na stimulanty, ale stále je silný pred tréning. Dorian Yates pracoval s DYN výskumným tímom a hľadal po celom svete tie najlepšie ingrediencie a zloženie, ktoré poskytne maximálne výsledky.

DORIAN je považovaný za jedného z najviac REŠPEKTOVANÝCH kulturistov všetkých dôb. Doplnkom pre športovcov a kulturistov sa venuje už desať rokov. Dorian Yates si zakladá na vysokej kvalite a účinnosti produktov.

ČO STIMULANT NOX PUMP dokáže?

Stimulant NOX PUMP je navrhnutý tak, aby pomohol hardcore kulturistom zvýšiť ENERGIU, VYTRVALOSŤ a svalovú hmotu, zaistí prietok krvi do svalov počas tvrdého tréningu, a tým pádom maximalizuje prekrvenie vašich svalov.

Kľúčové Ingrediencie:

Explozívny VÝKON:

Glycerol a Hydromax - udržuje intramuskulárnu tekutinu a hydratáciu na najvyššej úrovni a zároveň zvýšiť objem krvi do svalov.

Citrulín Malát - zníži sa svalová únava a zvýši sa vytrvalosť, tak aby bolo možné zvládnuť aeróbne a anaeróbne cvičenia.

Beta Alanín - môžete trénovať tvrdšie, dlhšie a očakávať silný nárast svalov a svalovej hmoty.

Kreatín HCL a kreatín monohydrát - dynamická kreatínová kombinácia pre rýchlejšie a trvalejšie vstrebávanie do svalov pre masívny nárast svalovej hmoty.

AMINO DRIVE:

Každá dávka obsahuje štyri výbušné kľúčové aminokyselinové zmesi špeciálne pre maximálizáciu hladiny oxidu dusnatého, prietoku krvi, a zvýšenú dodávku živín, pre doplnenie vašich svalov.

L-arginín AKG stimuluje syntézu bielkovín a zvyšuje prietok krvi.

L-Taruine maximalizuje kardiovaskulárne zdravie a inzulínovú citlivosť a súčasne zachováva krehkú rovnováhu elektrolytov v tele.

L-Glycín dodáva kľúčové živiny pre zvýšenie bunkovej energie a pomôže vášmu telu zotaviť sa rýchlejšie aj z vysoko intenzívneho tréningu.

L-tyrozín zvyšuje produkciu neurotransmiterov a pomáha proti svalovej únave

ACTI-DRIVE:

Repa / Spirulina / Červená repa a Spirulina.

Tabuľka nutričných hodnôt:

Nox Pump - Dorian Yates

Opýtajte sa nás

Opýtajte sa nás ako prvý.

Hodnotenie

Hodnotiť produkt môžete až po prihlásení.

Celkové hodnotenie

1 hodnotení

Príchuť

1. Letné ovocie