0917 164 519Garancia najrýchlejšieho a jednoduchého vybavenia reklamácie
Nox Pump - Dorian Yates

Nox Pump - Dorian Yates

NoxPump - Dorian Yates Počas niekoľkých posledných mesiacov, Dorian Yates 6 násobný Mr.Olympia , dramaticky vylepšil jeden z najsilnejších a... Viac informácií

Výrobca Dorian Yates
Kategória Predtréningové pumpy
Hodnotenie  Prečítať hodnotenia
 
Ciele Väčšie svaly, Znásobenie sily, Lepšia kondícia, Chcem napumpovať svaly
Potrebujete poradit? Opýtajte sa nás

Garantované doručenie do 24 hodínGarantované doručenie do 24 hodín

Cenník

Nox Pump - Dorian Yates 450 g

Príchuť Hodnotenie Dostupnosť Cena Množstvo
Letné ovocie Na sklade 43,70€ ušetríte 12,40€ 31,30 € ks
Nox Pump - Dorian Yates

NoxPump - Dorian Yates

Počas niekoľkých posledných mesiacov, Dorian Yates 6 násobný Mr.Olympia, dramaticky vylepšil jeden z najsilnejších a najpredávanejšieho pred-tréningového produktu na rast svalovej hmoty NOXPUMP DY. Už pred tým to bol najsilnejší produkt svojho druhu na súčasnom trhu, teraz je vylepšený a ešte silnejší ako kedykoľvek pred tým!

Súčasne, vytvoril silný Stimulant NOX pump pre uspokojenie tých jedincov, ktorí sú citliví na stimulanty, ale stále je silný pred tréning. Dorian Yates pracoval s DYN výskumným tímom a hľadal po celom svete tie najlepšie ingrediencie a zloženie, ktoré poskytne maximálne výsledky.

DORIAN je považovaný za jedného z najviac REŠPEKTOVANÝCH kulturistov všetkých dôb. Doplnkom pre športovcov a kulturistov sa venuje už desať rokov. Dorian Yates si zakladá na vysokej kvalite a účinnosti produktov.

ČO STIMULANT NOX PUMP dokáže?

Stimulant NOX PUMP je navrhnutý tak, aby pomohol hardcore kulturistom zvýšiť ENERGIU, VYTRVALOSŤ a svalovú hmotu, zaistí prietok krvi do svalov počas tvrdého tréningu, a tým pádom maximalizuje prekrvenie vašich svalov.

Kľúčové Ingrediencie:

Explozívny VÝKON:

Glycerol a Hydromax - udržuje intramuskulárnu tekutinu a hydratáciu na najvyššej úrovni a zároveň zvýšiť objem krvi do svalov.

Citrulín Malát - zníži sa svalová únava a zvýši sa vytrvalosť, tak aby bolo možné zvládnuť aeróbne a anaeróbne cvičenia.

Beta Alanín - môžete trénovať tvrdšie, dlhšie a očakávať silný nárast svalov a svalovej hmoty.

Kreatín HCL a kreatín monohydrát - dynamická kreatínová kombinácia pre rýchlejšie a trvalejšie vstrebávanie do svalov pre masívny nárast svalovej hmoty.

AMINO DRIVE:

Každá dávka obsahuje štyri výbušné kľúčové aminokyselinové zmesi špeciálne pre maximálizáciu hladiny oxidu dusnatého, prietoku krvi, a zvýšenú dodávku živín, pre doplnenie vašich svalov.

L-arginín AKG stimuluje syntézu bielkovín a zvyšuje prietok krvi.

L-Taruine maximalizuje kardiovaskulárne zdravie a inzulínovú citlivosť a súčasne zachováva krehkú rovnováhu elektrolytov v tele.

L-Glycín dodáva kľúčové živiny pre zvýšenie bunkovej energie a pomôže vášmu telu zotaviť sa rýchlejšie aj z vysoko intenzívneho tréningu.

L-tyrozín zvyšuje produkciu neurotransmiterov a pomáha proti svalovej únave

ACTI-DRIVE:

Repa / Spirulina / Červená repa a Spirulina.

Tabuľka nutričných hodnôt:

Nox Pump - Dorian Yates

Opýtajte sa nás

Opýtajte sa nás ako prvý.

Hodnotenie

Hodnotiť produkt môžete až po prihlásení.

Celkové hodnotenie

1 hodnotení

Príchuť

1. Letné ovocie