0948 448 008Garancia najrýchlejšieho a jednoduchého vybavenia reklamácie
Lipo 6 - Nutrex infinityobchod.sk

Lipo 6 - Nutrex

Lipo 6 - Nutrex Prielom v oblasti znižovania telesného tuku! Technológia tekutých kapslí... Viac informácií

Výrobca Nutrex
Kategória Silné spaľovače tukov
Hodnotenie  Prečítať hodnotenia
 
Ciele Lepšia kondícia, Chcem schudnúť
Potrebujete poradit? Opýtajte sa nás

Cenník

Lipo 6 - Nutrex 120 kaps

Príchuť Hodnotenie Dostupnosť Cena Množstvo
Bez príchute Na sklade 19,40 € ks
Zobraziť nedostupné
Lipo 6 - Nutrex infinityobchod.sk

Lipo 6 - Nutrex

Prielom v oblasti znižovania telesného tuku!

Technológia tekutých kapslí zaisťujúca okamžitú absorpciu! S obsahom synergicky pôsobiacich látok, ktoré boli vedecky skúmané v spojitosti so stratou telesnej hmotnosti! Veľmi rýchlo a účinne spaľuje tuk, kontroluje apetít, dodáva energiu a zrýchľuje metabolizmus! V rokoch 2005, 2006, 2007 a 2008 bol odborníkmi v oblasti výživy a radom zákazníkov produkt Lipo 6 zvolený ako produkt roku v kategórii produktov pre znižovanie telesného tuku! Teraz vďaka produktu Lipo 6 môžete mať telo, aké ste vždy chceli mať! Balenie 120 kapsúl na dobu 40 dní!

Lipo 6 White

Produkt Lipo 6 od spoločnosti Nutrex predstavuje ideálny produkt pre mužov aj ženy, ktorí chcú zvíťaziť v boji proti telesnému tuku a nadbytočným kilogramom. Vďaka svojej prevratnej technológii tekutých kapslí dosahuje Lipo 6 vynikajúcu absorpciu a veľmi rýchle výsledky. Unikátne zložky, ktoré boli skúmané z hľadiska straty telesnej hmotnosti zaistia rýchle a účinné spaľovanie tukov, budú kontrolovať Vašu chuť do jedla, zrýchlia metabolizmus a dodajú energiu, ktorú potrebujete k prekonaniu namáhavého dňa.

Tieto tekuté kapsule boli pôvodne vyvinuté pre ženy, kedy veľmi účinne pôsobia predovšetkým v problematických partiách bruška, pásu, bokov a stehien. Okrem iného kapsule Lipo 6 vytvárajú aj silnú termogenézu, ktorá vedie k celkovej strate telesného tuku.

Vďaka unikátnej technológii a zloženiu sú kapsule Lipo 6 odporúčané aj mužom, kedy k najväčším úbytkom dochádza v oblasti brucha, v dolnej časti chrbta a rovnako v oblasti pása. Rovnako aj muži nájdu v produkte Lipo 6 svojho spojenca v boji za štíhle a pevné telo.

Výhody:

  • urýchľuje metabolizmus
  • dodáva energiu
  • kontroluje chuť do jedla
  • rýchlo a účinne spaľuje tuky

Odporúčané dávkovanie:

Prvé dva dni užívajte len 2 kapsule denne (1 ráno a 1 poobede). Po dvoch dňoch dávku zvýšte o 1 kapsulu na 3 kapsule denne a po ďalších dvoch dňoch na 4 kapsule denne. Neprekračujte dávku 4 kapsulí denne! Každú dávku zapite dostatočným množstvom vody. Neužívajte 6 a menej hodín pred spánkom.

Tabuľka nutričných hodnôt:

Nutričné hodnoty 1 dávka (0 g) % ODD*
Citrusovník pomarančový 100 mg **
Kofeín bezvodý 100 mg **
Extrakt z koreňa rastliny Coleus Forskohlii 50 mg **
Guggulsteróny Z&E 1:1 10 mg **
Bioperine® (extrakt z čierneho korenia) 2,5 mg **
*odporúčaná denná dávka
**denná dávka nie je stanovená

Ostatné zložky:

Glycerín, rastlinný celulóza, čistená voda, polysorbát 80.

Upozornenie:

Nie je vhodné pre osoby mladšie ako 18 rokov! Počas používania dodržujte pitný režim a neprekračujte odporúčanú dennú dávku! Uchovávajte mimo dosahu detí na suchom a chladnom mieste pri izbovej teplote! Neužívajte ak ste tehotná alebo dojčíte, ak beriete lieky obsahujúce inhibítor monoamin (MAOI), selektívny serotonínový inhibítor (SSRI) alebo iný výrobok obsahujúci zložky so známym stimulačným účinkom! Prípravok obsahuje kofeín a synefrín, preto ho nekombinujte s inými zdrojmi kofeínu alebo synefrínu (napr. Káva, čaj, sóda a ďalšie potravinové doplnky obsahujúce fenylefrín alebo kofeín)! Nikdy neberte 2 dávky naraz alebo krátko po sebe! Nesprávne užívanie nezlepšuje výsledky a nie je odporúčané! Pred používaním konzultujte s lekárom, či máte dobrú fyzickú kondíciu, a to z hľadiska rôznych orgánov (ale nielen týchto), ako je srdce, pečeň alebo obličky, ďalej či netrpíte chorobami štítnej žľazy, psychickými poruchami, ťažkosťami s močením, cukrovkou, vysokým krvným tlakom, srdcovou arytmiou, úpornými bolesťami hlavy, zväčšenou prostatou či šedým zákalom. Svoje užívania tohto lieku konzultujte s lekárom tiež, ak beriete liek na predpis alebo voľne predajný! Predtým, ako začnete akúkoľvek diétu alebo cvičebný program, konzultujte to so svojím lekárom. V prípade, že u vás nastanú mdloby, bolesti hlavy, rýchly tlkot srdca, zadýchavanie či iné symptómy, ihneď prerušte užívanie! Nepovažuje sa za náhradu bežnej stravy! Po otvorení spotrebujte do 3 mesiacov.

Viac o spaľovačoch tukov si môžete pozrieť v časti spaľovače tukov.

Opýtajte sa nás

Anna

Dobrý deň,objednala som si u Vás Lipo 6;ako ho mám užívať? Má sa vybrať celé balenie.Ďakujem

InfinityObchod.sk

Dobry den, osobne by som doporucil lipo 6 davkovat 1kapsulku rano tesne pred jedlom a 2 kapsulky bud 6 hodin po prvej davke, alebo v den treningu 2 kapsulky pol hodinu pre treningom. Urcite vyuzivajte cele balenie.

Iveta

Dobry den,chcem sa spytat na presne davkovanie produktu lipo6.dakujem

InfinityObchod.sk

Dobry den, lipo 6 doporucujem davkovat 3x denne po jednej kapsulke. U muzov je to potrebne zvysit na 4 kapsule, ale rozlozit do 3 davok. Doporucujem jednu davku dat hodinu pred aktivitou.

iveta

Dobry den,produktov mate vela a neviem si vybrat.chcem sa spytat co by ste viac odporucali lipo6 alebo slim fit.dakujem

InfinityObchod.sk

Dobry den, urcite lipo 6 :) . Doporucujem davkovat 3x denne po jednej kapsulke. U muzov je to potrebne zvysit na 4 kapsule, ale rozlozit do 3 davok. Doporucujem jednu davku dat hodinu pred aktivitou.

martina

Chcela by som sa vas spytat co by ste mi poradili na spalovanie tukov ked chcem schudnut hlavne brucho,boky a cvicim kazdy 2den pravidelne.

InfinityObchod.sk

Dobrý deň,

Vyskúšajte jeden z rady spaľovačov Lipo 6 o firmy Nutrex.

Infinityobchod.sk

Hodnotenie

Hodnotiť produkt môžete až po prihlásení.

Celkové hodnotenie

3 hodnotení

Príchuť

1. Bez príchute