0948 448 008Garancia najrýchlejšieho a jednoduchého vybavenia reklamácie
Lipo 6 Black Diuretic - Nutrex

Lipo 6 Black Diuretic - Nutrex

Lipo 6 Black Diuretic - Nutrex Lipo 6 Black Diuretic je rýchlo pôsobiace prirodzene sa vyskytujúce diuretikum, ktoré napomáha odstraňovať... Viac informácií

Výrobca Nutrex
Kategória Spaľovače tukov
Hodnotenie  Prečítať hodnotenia
 
Ciele Lepšia kondícia, Chcem schudnúť
Potrebujete poradit? Opýtajte sa nás

Garantované doručenie do 24 hodínGarantované doručenie do 24 hodín

Cenník

Lipo 6 Black Diuretic - Nutrex 80 Kaps

Príchuť Hodnotenie Dostupnosť Cena Množstvo
Bez príchute Na sklade 23,90€ ušetríte 4,00€ 19,90 € ks
Zobraziť nedostupné
Lipo 6 Black Diuretic - Nutrex

Lipo 6 Black Diuretic - Nutrex

Lipo 6 Black Diuretic je rýchlo pôsobiace prirodzene sa vyskytujúce diuretikum, ktoré napomáha odstraňovať prebytočnú vodu z tela. Môže znížiť nadúvanie a zlepšiť definíciu tým, že podporuje stratu podkožnej vody. Lipo 6 Black Diuretic je skvelou voľbou, ako sa rýchlo zbaviť toho mäkkého, nafúknutého vzhľadu.

Podporuje tiež rovnováhu pridaných kľúčových elektrolytov, ako je horčík a draslík. Udržiavanie zdravej rovnováhy tekutín pri odvodňovaní je rozhodujúce pre udržanie sily a plnosti svalov. Lipo 6 Black Diuretic je určite ako pre mužov, tak aj ženy.

Lipo 6 Black Diuretic je úplne bez stimulantu, čo znamená, že ho môžete vziať kedykoľvek. Ak je vaším cieľom odvodňovanie a spaľovanie tukov v rovnakom čase, môžete ho kombinovať pomocou termogenního spaľovaču tukov, ako je Lipo-6 Black Ultra Concentrate alebo Nutrex Lipo 6 Black Weight Loss Support, a získať tak svoj vysnívaný štíhly vzhľad.

Extrakt z púpavy (Dandelion)

  • Koreň púpavy, ktorý sa používa namiesto mnohých syntetických diuretík pre svoju preukázanú schopnosť zlepšiť vylučovacie a detoxikačné funkcie tela, ako je nadmerná retencia vody a nadúvanie. Deje sa tak bez akéhokoľvek sprievodného vyčerpania minerálov a listy púpavy samotné majú v skutočnosti vysoký obsah draslíka.

Extrakt z prasličky (Horsetail)

  • Táto bylina siaha až do starovekých rímskych a gréckych čias. Ukázalo sa, že bezpečne napomáha a zlepšuje prietok vody aj frekvenciu. Vykonalo veľa štúdií porovnávajúcej extrakt z prasličky s bežnými syntetickými diuretikami a tieto taktiež preukázali minimálnu stratu elektrolytov oproti syntetickým alternatívam.

Extrakt Oxystelma esculentum

  • Veda ukázala, že táto prírodná ajurvédska bylina funguje ako veľmi účinný diuretikum. Výskum najmä preukázal, že vyvoláva dlhodobý diuretický účinok a frekvenciu močenia až 24 hodín po požití.

Extrakt z listu uva ursi

  • Toto je ďalšie prírodné list rastliny. V rastlinnej medicíne má dlhú históriu ako bezpečné a jemné diuretikum, ktoré môže pomôcť zbaviť sa vody a ďalej znížiť nadúvanie. Za zmienku stojí synergický účinok tejto zlúčeniny s výťažkom z púpavy vo výskume funkcie močových ciest.

Petržlen

  • Petržlen je ďalšia dobre preskúmaná rastlina, ktorá pomáha zvyšovať proces prirodzené diurézy. Petržlen tiež uplatňuje svoje účinky bez toho, aby vyčerpala naše prirodzené hladiny elektrolytov, čím narúša vítanejšou účinok na funkciu obličiek ako syntetické alternatívy.

Zmes elektrolytov

  • Hoci Lipo 6 Black Diuretic používa iba prírodné zložky, ktoré nevyvolávajú škodlivé účinky na prirodzené hladiny elektrolytu v tele, ako bežné syntetické alternatívy, za účelom zdokonalenia vzorca sme pridali horčík a draslík. To zahŕňa vysoko biologicky dostupný glycínu draselný.

Dávkovanie:

Užívajte 4 kapsule dvakrát denne. Zapite dostatočným množstvom vody. Odporúčame používať Diuretikum počas 5 po sebe nasledujúcich dní, aby ste dosiahli požadovanú straty nadbytočnej vody v podkoží. Vypite najmenej 2,5 l denne. Neprekračujte odporúčané dávkovanie.

Tabuľka nutričných hodnôt:

Veľkosť jednej dávky: 4 kapsule
Počet dávok v balení: 20
Magnézium (ako Magneisum citrát) 75 mg
Draslík z komplexu glycinátu draselného (albion) 31 mg
Extrakt z púpavy (koreň)
Extrakt z prasličky
Extrakt oxystelma esculentum
Extrakt Uva Ursi (list)
Petržlen (list)
celkové množstvo 1486 mg

Zloženie:

mikrokryštalická celulóza, vegetariánska kapsula, oxid kremičitý, stearát horečnatý, FD C modrá No.1, FD C červená No. 40.

Upozornenie: Doplnok stravy. Vhodné najmä pre športovcov. Nie je náhradou pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí! nie je vhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte v suchu a pri teplote do 25° C. Nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu. Chráňte pred mrazom. Výrobca neručí za vady vzniknuté nevhodným skladovaním a použitím.

Opýtajte sa nás

Opýtajte sa nás ako prvý.

Hodnotenie

Hodnotiť produkt môžete až po prihlásení.

Celkové hodnotenie

1 hodnotení

Príchuť

1. Bez príchute