0948 448 008Garancia najrýchlejšieho a jednoduchého vybavenia reklamácie
​L-Karnitín Powder - GymBeam InfinityObchod.sk

L-Karnitín Powder - GymBeam

L-Karnitín Powder - GymBeam L-Karnitín je prírodná látka, ktorá má dôležitú úlohu pri odbúravaní tuku a produkcii energie v... Viac informácií

Výrobca GymBeam
Kategória Spaľovače tukov
Hodnotenie  Prečítať hodnotenia
 
Ciele Lepšia kondícia, Chcem schudnúť
Potrebujete poradit? Opýtajte sa nás

Cenník

L-Karnitín Powder - GymBeam 250 g

Príchuť Hodnotenie Dostupnosť Cena Množstvo
Produkt je dočasne vypredaný
Zobraziť nedostupné
​L-Karnitín Powder - GymBeam InfinityObchod.sk

L-Karnitín Powder - GymBeam

L-Karnitín je prírodná látka, ktorá má dôležitú úlohu pri odbúravaní tuku a produkcii energie v organizme - vďaka tomu sa považuje za jeden z najúčinnejších prírodných spaľovačov tuku. Je to životne dôležitá látka, nevyhnutná pre kývadlový dopravný systém, ktorý transportuje mastné kyseliny do bunkových mitochondrií, kde dochádza k ich spaľovaniu. Funguje na tom princípe, že mastné kyseliny sa počas spaľovania tuku premieňajú na množstvo energie, ktorú je možné využiť pri tréningu. L-karnitín nie je dôležitý len pre spaľovanie tuku, ale aj pre kardiovaskulárny systém, výkonnosť a regeneráciu. Okrem toho zabraňuje tiež tvorbe kyseliny mliečnej a zmierňuje únavu organizmu.

L-Karnitín vynašli ruskí vedci v roku 1950 a od tej doby sa považuje za jednu z najefektívnejších metód pre podporu výdrže, spaľovania tukov a regenerácie medzi tréningami. Aj z týchto dôvodov sa stal základným výživovým doplnkov pre športovcov, atlétov, kulturistov, ale aj bežných ľudí, ktorí sa snažia zbaviť nechcených kilogramov a dbajú o svoje zdravie. Aj keď je užívanie tohto výživového doplnku najúčinnejšie hlavne počas cvičenia, nie je stimulant, a preto ho možno užívať aj večer.

Čo hovoria na L-Karnitín štúdie?

Štúdie ukázali, že kombinácia L-Karnitínu, samozrejme len ako výživového doplnku- nie ako náhrada stravy, s akoukoľvek fyzickou aktivitou, vedie k strate nadbytočných kilogramov a úprave hmotnosti. Výsledky testov poukázali na fakt, že L-Karnitín urýchľuje spaľovanie tukov zo stravy, a znižuje tiež pocit hladu.

Pre koho je L- Karnitín určený?

Vzhľadom k tomu, že L-Karnitín slúži ako aktívna podpora spaľovania tuku, je určený pre všetkých ľudí, ktorí sa chcú zbaviť nadbytočných kilogramov. Vhodný je tiež pre športovcov na zvýšenie energie a sily.

Hlavné výhody L-Karnitínu:

  • prírodná aktívna látka L-Carnitin
  • je dobre vstrebateľný
  • efektívne spaľuje tuk a produkuje energiu
  • zvyšuje športový výkon
  • podporuje zdravie kardiovaskulárneho systému
  • podporuje regeneráciu a zmierňuje únavu organizmu

Odporúčané dávkovanie:

Základná dávka je 1-3 g, ktorú odporúčame užívať 1-2x denne rozmiešanú v 200 ml vody alebo džúsu.

Tabuľka nutričných hodnôt:

Nutričné hodnoty 100 g
L-Karnitín tartrát 100 g

Zloženie:

L-Karnitín tartrát (100%).

Upozornenie:

Výrobok nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Skladujte v suchu pri teplote do 25°C. Chránte pred mrazom a priamym slnečným žiarením. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosahu detí. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Neprekračujte doporučenú dennú dávku. Obsahuje mliečne výrobky.

Upozornenie pre alergikov: Môže obsahovať stopy mlieka, sóje, vajec a orechov.

Opýtajte sa nás

Roman Moravčík

Dobrý deň, chcel by som sa opýtať ohľadom produktu L-Karnitín Powder - GymBeam 250g, či balenie obsahuje odmerku, ak nie s čím to dávkovať (nemám kuchynskú váhu). ďakujem

InfinityObchod.sk

Dobrý deň, odmerka by tam mala byť.

Hodnotenie

Hodnotiť produkt môžete až po prihlásení.

Celkové hodnotenie

1 hodnotení

Príchuť

1. Bez príchute