0948 448 008Garancia najrýchlejšieho a jednoduchého vybavenia reklamácie
Kreatin monohydrat - SUPREX

Kreatin monohydrat - SUPREX

Kreatin monohydrat - SUPREX Suprex kreatín monohydrát je čistá a najúčinnejšia dostupná forma kreatínu na trhu. Produkt má výbornú rozpustnosť a... Viac informácií

Výrobca Suprex
Kategória Kreatín
Hodnotenie  Prečítať hodnotenia
 
Ciele Väčšie svaly, Znásobenie sily, Lepšia kondícia
Potrebujete poradit? Opýtajte sa nás

Cenník

Kreatin monohydrat - SUPREX 500 g

Príchuť Hodnotenie Dostupnosť Cena Množstvo
Bez príchute Na sklade 13,00 € ks
Zobraziť nedostupné
Kreatin monohydrat - SUPREX

Kreatin monohydrat - SUPREX

Suprex kreatín monohydrát je čistá a najúčinnejšia dostupná forma kreatínu na trhu. Produkt má výbornú rozpustnosť a skvelé zloženie. Veľký dôraz na výrobný proces zabezpečuje záruku najkvalitnejšieho produktu na trhu.

Kreatín monohydrát je najpreverenejší suplement pre zvýšenie maximálnej sily a naberanie svalovej hmoty. Supluje svalom zdroj energie a umožní tak telu absolvovať intenzívnejší tréningy, dlhší svalové vypätie a zvýšenú fyzickú záťaž. Jedná sa o suplement, ktorý bol podrobený najväčšiemu množstvu štúdií a výskumov a nepochybuje sa o jeho prínose a pridanej hodnote.

Naším dlhodobým cieľom je poskytovať kvalitné, cenovo priaznivé a chuťovo lahodné výrobky. Môžete sa spoľahnúť, že pri výrobe dbáme veľkú starostlivosť na finálnu podobu produktu.

Prečo sa rozhodnúť pre Suprex kreatín monohydrát?

- štúdiami podložené výsledkami - skvelá rozpustnosť - najúčinnejšia forma kreatínu - výborné zloženie - nárast svalovej hmoty - zvýšenie maximálnej sily - dlhšia fyzická výkonnosť - záruka kvality

Zloženie: kreatín monohydrát

Nutričná hodnota 100 g prášku:

Energetická hodnota 0 kJ, 0 kcal.

Bielkoviny 0 g.

Sacharidy 0 g.

Tuky 0 g

Dávkovanie: Základná denná dávka je 5 g (jedna kopcová kávová lyžička alebo polovica odmerky). Maximálna dávka pri týždenný "nasycovacia fáze" je 20 - 30 g (4-6 lyžičiek alebo 2-3 odmerky), podľa telesnej hmotnosti. Celkový denný príjem rozložte do dvoch až troch dávok. Prášok rozmiešajte vo vode, teplom čaji, džúsu, iontovom nápojmi či gaineru. (Pri žalúdočných ťažkostiach konzumujte bez sacharidov.) Kreatín je vhodné prijímať najmä po tréningu, príjem krátko pred tréningom, ktorý bude dlhšia ako 60 minút, môže spôsobovať zhoršenie výkonnosti.

Upozornenie: Nenahrádza pestrú stravu. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy.

Dodržujte odporúčaný postup dávkovanie. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.

Skladovanie: Skladujte na suchom a chladnom mieste a teplote do 25 C. Ukladajte mimo dosahu detí.

Opýtajte sa nás

Opýtajte sa nás ako prvý.

Hodnotenie

Hodnotiť produkt môžete až po prihlásení.

Celkové hodnotenie

1 hodnotení

Príchuť

1. Bez príchute