0948 448 008Garancia najrýchlejšieho a jednoduchého vybavenia reklamácie
Horčík - SUPREX

Horčík - SUPREX

Horčík - SUPREX Suprex Horčík je veľmi dôležitým prvkom v celej rade procesov odohrávajúcich sa v ľudskom tele. Horčík by sme mohli označiť ako... Viac informácií

Cenník

Horčík - SUPREX 100 kaps

Príchuť Hodnotenie Dostupnosť Cena Množstvo
Bez príchute Na sklade 8,00 € ks
Zobraziť nedostupné
Horčík - SUPREX

Horčík - SUPREX

Suprex Horčík je veľmi dôležitým prvkom v celej rade procesov odohrávajúcich sa v ľudskom tele. Horčík by sme mohli označiť ako najpodceňovanejších avšak dôležitý suplement, ktorý by mal mať každý, kto to so športom myslia vážne. Horčíkpozitívne ovplyvňuje hladinu voľného testosterónu v krvi, podporuje proteosyntézu, podieľa sa na transporte kreatínu v krvi a pomáha telu pri procese trávenia. Okrem pozitívneho vplyvu na tvorbu testosterónu je horčík aj neoceniteľným pomocníkom v boji proti stresu. Nedostatok horčíka v tele sa na nás podpisuje i psychicky. Pri stresových situáciách sa vylučuje z tela a jeho množstvo klesá na minimálnu. Podporuje srdcovú činnosť, pomáha proti bolestiam hlavy a je najlepšou prevenciou proti svalovým kŕčom. Ak trpíte na svalové kŕče,Suprex Horčík je pre vás jasná voľba!

Naším dlhodobým cieľom je poskytovať kvalitné, cenovo priaznivé a chuťovo lahodné výrobky. Môžete sa spoľahnúť, že pri výrobe dbáme veľkú starostlivosť na finálnu podobu produktu.

Prečo sa rozhodnúť pre Suprex Horčík?

- prevencia proti svalovým kŕčom

- podporuje tvorbu testosteornu

- pomáha proti bolestiam hlavy

- antistresový efekt

- pozitívny vplyv na výkon športovo založených jedincov

- podporuje proteosyntézu

- používané špičkovými českými športovcami

Zloženie: Mliečnan horečnatý. Želatínová kapsula.

Výživová hodnota 100 g:

Energetická hodnota 206,4 kJ, 48,6 kcal.

Bielkoviny 12,1 g

Sacharidy 0 g

Tuky 0 g

Vláknina 0 g

Sodík 0,02 g

Kapsula obsahuje 600 mg mliečnanu horečnatého, z toho 60 mg čistého horčíka (magnézia) v organickej väzbe na laktát (zodpovedá 17,3% dennej odporúčanej dávky). Organická väzba má lepšiu využiteľnosť ako anorganická (napr. Oxid horečnatý).

Návod na použitie:

Najvyššia dávka 6 kapsúl denne sa nesmie prekročiť. Prijímať najmä v posledných hodinách pred zvýšeným telesným výkonom, podľa znášanlivosti možno nalačno alebo po jedle, alebo príjem rozdeliť rovnomerne počas dňa. Kapsuly prehĺtať nerozhryzené, zapiť zvýšeným množstvom vhodné tekutiny, pri prehĺtaní nezaklánět hlavu.

Skladovanie:

Skladovať v suchu, mimo dosahu detí a slnečných lúčov, v teplote do 25 ° C. Po odobratí potrebného množstva ihneď dobre uzavrieť.

Upozornenie:

Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy, pri neznášanlivosti niektorej z uvedených zložiek. Nenahrádza pestrú stravu.

Opýtajte sa nás

Opýtajte sa nás ako prvý.

Hodnotenie

Hodnotiť produkt môžete až po prihlásení.

Celkové hodnotenie

1 hodnotení

Príchuť

1. Bez príchute