0948 448 008Garancia najrýchlejšieho a jednoduchého vybavenia reklamácie
Creatine Powder - Optimum Nutrition

Creatine Powder - Optimum Nutrition

Creatine Powder - Optimum Nutrition: Je účinný aj v dobe svalovej horúčky, pretože má i regeneračné schopnosti. 100% pure farmaceutická kvalita.... Viac informácií

Cenník

Creatine Powder - Optimum Nutrition 317 g

Príchuť Hodnotenie Dostupnosť Cena Množstvo
Produkt je dočasne vypredaný

Creatine Powder - Optimum Nutrition 634 g

Príchuť Hodnotenie Dostupnosť Cena Množstvo
Produkt je dočasne vypredaný
Zobraziť nedostupné
Creatine Powder - Optimum Nutrition

Creatine Powder - Optimum Nutrition: Je účinný aj v dobe svalovej horúčky, pretože má i regeneračné schopnosti.

100% pure farmaceutická kvalita.

Doplnok výživy v práškovej forme. Prvotný účinok creatine monohydrátu je napomáhanie syntéze ATP, a tým napomáha nabíjaniu svalovej hmoty energiou. Je účinný aj v dobe svalovej horúčky, pretože má i regeneračné schopnosti. Pomáha znižovať únavu, zvyšuje hladinu energie a výdrž organizmu. Má silný vplyv na anabolizáciu. Jeho pôsobenie na začiatku užívania je možné prirovnať k anabolickým steroidom. Je vhodné ho kombinovať s niektorým zo sacharidových prípravkov - gainerom pre dokonalé vstrebanie creatin monohydrátu do svalového tkaniva. Pokiaľ creatin neužívate spolu s gainerom, pripravte ho v 3dcl. džúsu obsahujúceho sacharidy.

Dávkovanie

  • Naberacia fáza: Behom prvých 7 dní 3 dávky denne. Jedna dávka 3 g = čajová lžička. Užívajte denne ráno nalačno, ihneď po tréningu a pred spaním. Po ukončení naberacej fázy je zjavný rýchly nárast energie a sily v dobe tréningu.
  • Udržovacia fáza: Táto fáza trvá 21 dní. Užívajte 1 dávku denne. Užívajte v tréningový deň 3 g ihneď po tréningu. V netréningový deň užite spolu s gainerom alebo pred spaním.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 317 g 1 čajová lyžička (3,0 g)
Počet dávok v balení: 40 - 88
Kreatin monohydrát 3 g

Zloženie

100% Kreatín monohydrát.

Upozornenie

Preparát skladujte na suchom mieste bez prístupu priameho slnečného žiarenia. Skladujte mimo dosahu malých detí. Nevhodný pre dojčiace a tehotné ženy, a pre deti do 15 rokov. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy.

Opýtajte sa nás

Opýtajte sa nás ako prvý.

Hodnotenie

Hodnotiť produkt môžete až po prihlásení.

Celkové hodnotenie

1 hodnotení

Príchuť

1. bez príchute