0948 448 008Garancia najrýchlejšieho a jednoduchého vybavenia reklamácie
Creapure Creatine caps - Reflex Nutrition

Creapure Creatine caps - Reflex Nutrition

Creapure Creatine caps - Reflex Nutrition Kreatín monohydrát je po dlhé roky využívaný vo všetkých športových odvetviach. Kreatín je látka telu... Viac informácií

Cenník

Creapure Creatine caps - Reflex Nutrition 90 kaps

Príchuť Hodnotenie Dostupnosť Cena Množstvo
Bez príchute Na sklade 8,45 € ks
Zobraziť nedostupné
Creapure Creatine caps - Reflex Nutrition

Creapure Creatine caps - Reflex Nutrition

Kreatín monohydrát je po dlhé roky využívaný vo všetkých športových odvetviach. Kreatín je látka telu vlastné, je prítomná v každej ľudskej bunke ako zdroj pre obnovu bunkovej energie ATP. V závislosti na telesnej hmotnosti a množstvo svalovej hmoty, predstavujú zásoby kreatínu množstvo v rozpätí 100 až 150g obsiahnutého v celom tele. Z toho je denne využité 2 až 4 g kreatínu pre bežné fyzickej aktivity. Polovicu z tohto množstva si telo produkuje samo, zvyšok musí byť dodaný do organizmu potravou. Tomu zodpovedá zhruba 500g hovädzieho mäsa, alebo rýb denne, čo je z praktického hľadiska veľmi zložité.

Využitie:

Kreatín monohydrát je ideálny pre široké spektrum športových disciplín od kulturistiky po všetky športy, kde je vyžadovaná explozívna sila a dynamika. Na súčasnom trhu je k dispozícii široké spektrum foriem kreatínu, kritickým okamihom je ale to, ktoré produkty sú preverené a sú bezpečné.

“Pohár studenej vody, môže obsahovať škodlivé baktérie a mikróby, aj keď sa od 100% čistej vody na prvý pohľad vôbec nelíši.”

Rovnako je tomu aj s kreatínom. Biely prášok, ktorý vyzerá na prvý pohľad čistý, môže obsahovať toxické látky a nečistoty. Spôsob výroby a výberu surovín predstavuje kritický bod pre výrobu kvalitného kreatín monohydrátu. Nekvalitné suroviny a nekompletné výrobný proces, ktorý nie je stále monitorovaný vedie k obsahu nežiaducich nečistôt ako kreatinín, dicyandiamid a dihydrotriazin. Tie následne zaťažujú obličky a celý organizmus, čo môže viesť k veľmi negatívnym dopadom na celkový zdravotný stav jedinca.

Creapure ® je prvotriedny, celosvetovo uznávaná značka kreatín monohydrátu, garantujúci maximálnu čistotu, bezpečnosť a maximálnu efektivitu.

Dávkovanie:

Berte 2 kapsule 3x denne najlepšie na prázdny žalúdok a dostatočne zapite vodou.

Výživové údaje:

Počet dávok v balení: 40x 2 kapsule 1 kapsule
Energetické hodnota 11,9 kJ / 2,8 kcal
Creapure® Kreatin monohydrát 700 mg

Zloženie:

v 2 vegetariánskych kapsuliach (rastlinná celulóza, voda): Creapure ® kreatín monohydrát.

Opýtajte sa nás

Opýtajte sa nás ako prvý.

Hodnotenie

Hodnotiť produkt môžete až po prihlásení.

Celkové hodnotenie

1 hodnotení

Príchuť

1. Bez príchute