0948 448 008Garancia najrýchlejšieho a jednoduchého vybavenia reklamácie
Bulgarian Tribulus - VemoHerb

Bulgarian Tribulus - VemoHerb

Bulgarian Tribulus - VemoHerb Originálny bulharský Tribulus Terrestris s garantovaným obsahom 60 % protodioscínu.... Viac informácií

Výrobca VemoHerb
Kategória Testosterónové anabolizátory
Hodnotenie  Prečítať hodnotenia
 
Ciele Väčšie svaly, Znásobenie sily, Lepšia kondícia, Rýchla regenerácia
Potrebujete poradit? Opýtajte sa nás

Garantované doručenie do 24 hodínGarantované doručenie do 24 hodín

Cenník

Bulgarian Tribulus - VemoHerb 90 kaps

Príchuť Hodnotenie Dostupnosť Cena Množstvo
Bez príchute Na sklade 24,95€ ušetríte 7,45€ 17,50 € ks
Zobraziť nedostupné
Bulgarian Tribulus - VemoHerb

Bulgarian Tribulus - VemoHerb

Originálny bulharský Tribulus Terrestris s garantovaným obsahom 60 % protodioscínu.

Hlavné účinky: prirodzená stimulácia vlastnej tvorby pohlavných hormónov, svalová hmota a sila, sexuálne libido

Tabuľka nutričných hodnôt:

Jedna kapsula obsahuje

suchý extrakt bulharského Tribulus Terrestris s obsahom
60 % futostanolového saponínu determinovaného ako Protodioscín 200 mg
stearan horečnatý 4 mg

Hlavným benefitom originálneho bulharského VemoHerb Tribulus je vysoký obsah steroidného saponínu protodioscín (štandardizácia na 60 %), čo je v súčasnej dobe v rámci celosvetového merítka najsilnejší dostupný extrakt z obsahom protodioscín na trhu (POZOR - nezamieňať s celkovými saponíny!) Štandardizovaný obsah protodioscín je garanciou nízkeho obsahu ostatných menej účinných saponínov ako je Protogracilin a ďalšie, ďalej je limitovaný obsah flavonoidov (vždy pod 10%) a tanínov (vždy pod 10%).

Nie každý vie, že Tribulus Terrestris je rastlina, ktorú môžeme nájsť v niekoľkých častiach sveta, ako sú USA, južná Amerika, Mexiko, Španielsko, India, Čína a Bulharsko. Ešte menej je verejnosti známe, že bulharský Tribulus má úplne iné farmakologické a fyziologické vlastnosti, ako Tribulus z ostatných častí sveta. To tiež jednoznačne potvrdila aj najnovšia vedecká štúdia, ktorú vykonal tím pracovníkov z Univerzity v Mississippi (M.Ganzera, E.Bedir, IAKhan). Spomínaný rozdiel je v obsahu hlavnej účinnej látky, steroidného saponínu protodioscín, ktorý má známe anabolické účinky + účinky podporujúce sexuálne libido. Originálne bulharský Tribulus obsahuje 40-60x vyššie množstvo protodioscín v sušine oproti Tribulusu z ostatných častí sveta. Z tohto dôvodu je tiež bulharský Tribulus ako surovina niekoľkonásobne drahšie. Uvedený rozdiel v zložení je daný odlišným genotypom rastliny, obdobím zberu atď. Preto je tiež napr. Čínskej alebo indický tribulus využívaný na odlišné účely ako je diuretické pôsobenie atď. U týchto produktov nie je garantovaný obsah protodioscín, ale sú zvyčajne uvádzajú iba celkové saponíny, pretože obsah protodioscín je minimálna.

Ako poznám originálny bulharský Tribulus? V súčasnosti existujú v Bulharsku iba dvaja hlavné producenti ponúkajúci extrakty s vysokým obsahom protodioscín: VemoHerb Tribulus (60% Protodioscín) a Sopharma Tribestan (priemer 54-55% Protodioscín / Protogracilin). Spoločnosť Vemo99 Ltd. (1996) je držiteľom špeciálna technológia na extrakciu Tribulus Terrestris s garantovaným obsahom 60% čistého protodioscín, čo je v súčasnej dobe najsilnejší dostupný extrakt aj v rámci Bulharska. POZOR - nikdy nezamieňajte obsah čistého protodioscín s obsahom celkových saponínov. Saponíny sú iba všeobecným pojmom, takže napr. Aj 95% extrakt s obsahom saponínov, môže obsahovať len 1,5% protodioscín! Dôvodom je spomínaný pôvod suroviny.

Ako VemoHerb Tribulus funguje? Steroidný saponín Protodioscín je aktívna substanciou, ktorá stimuluje produkciu pohlavných hormónov (testosterón u mužov, estrogén u žien), pôsobí pozitívne na centrálny nervový systém a pôsobí ako aktívny komponent anabolického charakteru. V mužskom tele Protodioscín zvyšuje hladinu testosterónu, reguluje hladinu ostatných hormónov bez zasahovania do ich funkcie a optimalizuje funkčnosť prostaty. U žien zvyšuje Protodioscín hladinu pregnenolonu, progesterónu a hladinu estrogénov a zlepšuje sexuálne libido, podporuje pozitívny psychický a emočný stav.

Protodioscín stimuluje produkciu luteinizačného hormónu v hypofýze a priamo tak zvyšuje vylučovanie pohlavných hormónov. Protodioscín je ďalej v ľudskom tele transformovaný na DHEA (dehydroepiandrosterón). To má významný vplyv na pozitívnu dusíkovú bilanciu, proteínovú syntézu a nárast svalovej hmoty. Hlavným účinkom je podľa požiadavky: zvýšenie fyzickej sily, svalového objemu, vytrvalosti a sexuálneho libida.

VemoHerb Tribulus je nehormonálny suplement rastlinného pôvodu, ktorý je využívaný na zvýšenie sexuálneho libida a potencie, na stimuláciu prirodzenej produkcie testosterónu a na udržanie optimálnej hladiny hormónov kortizolu a estradiolu. Preukázané sú pozitívne účinky na fertilitu (plodnosť), vhodná je tiež aplikácia počas menopauzy a andropauzy ("prechod" u mužov).

VemoHerb Tribulus zvyšuje dostupnú hladinu energie počas fyzického výkonu, pomáha odstraňovať toxíny vzniknuté psychickým stresom, podporuje odbúravanie tuku a stimuluje rast svalovej hmoty a sily.

VemoHerb Tribulus zvyšuje tiež retenciu dusíka (využiteľnosť bielkovín a ich následné zabudovanie do svalových vlákien). Protodioscín je tak nevyhnutnou látkou v kulturistike a všetkých silových športoch zameraných na zvýšenie objemu čistej svalovej hmoty a na nárast sily.

Možnosti dávkovania:

Silové športy a kulturistika: 8-týždňová kúra

VemoHerb Tribulus je doporučované dávkovať v osemtýždenných kúrach s dvojtýždňovou prestávkou. Plná denná dávka je 10-15 mg na 1 kg telesnej hmotnosti, rozdelená do troch dávok počas dňa. Ak je Vaša hmotnosť napríklad 80 kg, je Vaša dávka 800 - 1200 mg denne = 4 - 6 kapsúl denne, to znamená 3 x denne 1-2 kapsule. Ak je Vaša hmotnosť napríklad 100 kg, je Vaša dávka 1000 - 1500 mg denne = 6 - 8 kapslí denne, to znamená 3 x denne 2 - 3 kapsule. Po ukončení osemtýždňovej kúry, doporučujeme dvojtýždňovú prestávku, následne odporúčame celý cyklus zopakovať.

Silové športy a kulturistika: 8-týždňová kúra - kombinácia VemoHerb Tribulus & VemoHerb Ecdysterone

Týždeň 1 až 8 - VemoHerb Tribulus - rovnaké dávkovanie ako v základnej 8-týždňovej kúre

Týždeň 5 až 8 - VemoHerb Ecdysterone - plná denná dávka je 5 - 10 mg na 1 kg telesnej hmotnosti, rozdelená do 3 dávok počas dňa. Podrobné dávkovanie viď. VemoHerb Ecdysterone.

VemoHerb Tribulus môžu zaradiť do suplementačního plánu muži aj ženy. VemoHerb Tribulus nemá žiadne vedľajšie účinky

Upozornenie: vhodné pre športovcov, potravina určená pre zvláštnu výživu

Opýtajte sa nás

tomas

dobry chcem sa spytat ja som tento tribulus uz uzival biele tablety len teraz som si objednal druhy ale ten ma modre tablety je tam trochu aj rozdiel v baleni chcem sa spytat je to to iste?dakujem

InfinityObchod.sk

Ak ste aj pred tým objednávali u nás tak bude pravdepodobne nejaká modifikácia kvôli legislatíve. Ak ste to kupovali inde tak Vám nemôžem zaručiť, že to nebol falzifikát. My ich nakupujeme priamo od veľkododávateľa v zahraničí.

Jozef

Dobrý deň. Chcel by som sa opýtať na dávkovanie Tribulusu od Vemo Herb. Mám 39r a 63kg. Mám seriózny záujem o kúpu produktu. Za odpoveď ďakujem. S pozdravom Jozef

InfinityObchod.sk

Dobrý deň,
dávkovanie závisí aj od účelu, ktorý chcete aby splnil. Ak sa jedná len o zvýšenie libida postačujú 2 - 3 kapsule. Ak sa jedná o to, aby produkt vyvolal čo najanabolickejší rast svalovej hmoty, odporúčam Vám, dávkovanie cca 4 kapsule denne. Aj v tréningový aj netréningový deň.
Ďakujeme
S pozdravom
Tím InfinityObchod.sk

Martin

Mam 18 rokov 70 kg , aké je najlepšie dávkovanie pre moje telo? Ďakujem

InfinityObchod.sk

Zdravím, vzhľadom na váš mladý vek je tento produkt nepotrebný. Ak máte diagnostikovanú nízku produkciu androgénych hormónov tak vyhľadajte lekára. V inom prípade by som peniaze vložil do iného produktu..

Jozef

Mám 50 rokov, 2-3x týždenne posilnovňa, chcel by som odporučenie na tribulus :
Bulgarian Tribulus - Vemo Herb 90 kaps alebo
Tribulus Maximus 90 tbl (bez príchute)

InfinityObchod.sk

Dobrý deň,
ak si prečítate recenzie na iných portáloch o výrobku Vemo Herb - Bulgarian Tribulus tak je bezpodmienečne najlepší. Obsahuje totiž najväčší počet aktívnych látok protodioscínu. Veríme, že budete s výrobkom spokojný.

Hodnotenie

Hodnotiť produkt môžete až po prihlásení.

Celkové hodnotenie

1 hodnotení

Príchuť

1. Bez príchute