0948 448 008Garancia najrýchlejšieho a jednoduchého vybavenia reklamácie
BCAA Drive - Nutrex

BCAA Drive - Nutrex

BCAA Drive - Nutrex BCAA Drive 2: 1: 1 - Ideálny pomer aminokyselín 2: 1: 1 leucín, izoleucín a valín pre maximálny nárast a ochranu svalovej... Viac informácií

Cenník

BCAA Drive - Nutrex 200 tbl

Príchuť Hodnotenie Dostupnosť Cena Množstvo
bez príchute Na sklade 18,50 € ks
Zobraziť nedostupné
BCAA Drive - Nutrex

BCAA Drive - Nutrex

BCAA Drive 2: 1: 1 - Ideálny pomer aminokyselín 2: 1: 1 leucín, izoleucín a valín pre maximálny nárast a ochranu svalovej hmoty.

BCAA Drive dodáva aminokyseliny s rozvetveným reťazcom (BCAA) L-Leucín, L-izoleucín a L-Valín v pomere 2: 1: 1. BCAA tvoria 33% všetkých svalových bielkovín. BCAA sú jedinou aminokyselinou, ktorá sa metabolizuje priamo vo svaloch a má okamžitý anabolický účinok.

BCAA podporujú rast svalov, sily, regenerácie a napomáhajú predchádzať strate svalovej hmoty pri diétach. Ak užívate BCAA pred cvičením je preukázané, že BCAA zvyšujú výkonosť. Pri užívaní BCAA po cvičení napomáhajú urýchliť regeneráciu svalovej hmoty.

Hlavné výhody

  • kvalitná a rýchla regenerácia
  • ochrana svalovej hmoty
  • oddialenie pocitu únavy

Odporúčané dávkovanie:

  • 1 dávka sú 5 tabliet BCAA Drive 2: 1: 1
  • užívajte 5 tabliet denne, pred tréningom a po tréningu

Tabuľka nutričných hodnôt:

5 tabliet
L-leucín 2,5 g
L-izoleucín 1,25 g
L-valine 1,25 g

Zloženie:

Fosforečnan vápenatý, mikrokryštalická celulóza, kyselina stearová, sodná soľ kroskarmelózy, stearan horečnatý, oxid kremičitý, maltodextrín, hydroxypropyl metylcelulóza, triacetín, oxid titaničitý

Upozornenie:

Doplnok stravy, sa sladidlami, vhodné najmä pre športovcov. Nenahrádza pestrú stravu. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ukladajte mimo dosahu detí! Skladujte v suchu pri teplote do 25 ° C mimo dosahu priameho slnečného žiarenia. Chráňte pred mrazom. Výrobca neručí za prípadné škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním.

Opýtajte sa nás

Opýtajte sa nás ako prvý.

Hodnotenie

Hodnotiť produkt môžete až po prihlásení.

Celkové hodnotenie

1 hodnotení

Príchuť

1. bez príchute