0948 448 008Garancia najrýchlejšieho a jednoduchého vybavenia reklamácie
Arginin - SUPREX

Arginin - SUPREX

Arginin - SUPREX Suprex Arginín je vysoko kvalitný produkt s preverenými výsledkami od našich športovcov. Jedná sa o esenciálne aminokyselinu,... Viac informácií

Výrobca Suprex
Kategória Aminokyseliny
Hodnotenie  Prečítať hodnotenia
 
Ciele Znásobenie sily, Chcem napumpovať svaly
Potrebujete poradit? Opýtajte sa nás

Cenník

Arginin - SUPREX 100 kaps

Príchuť Hodnotenie Dostupnosť Cena Množstvo
Bez príchute Na sklade 10,50 € ks
Zobraziť nedostupné
Arginin - SUPREX

Arginin - SUPREX

Suprex Arginín je vysoko kvalitný produkt s preverenými výsledkami od našich športovcov. Jedná sa o esenciálne aminokyselinu, ktorú si telo v dostatočnom množstve nedokáže vytvoriť samo. Zvýšená potreba a nedostatok sa prejavuje predovšetkým pri zvýšenej fyzickej potrebe a choroby.

Arginín je v tele zodpovedný za celý rad procesov. Prenáša oxid dusnatý pre udržanie priechodnosti ciev, vylučuje rastový hormón, podporuje sexuálne libido, tvorbu spermií a plodnosť mužov. Podieľa sa aj na zásobovanie srdca a mozgu kyslíkom.

Naším dlhodobým cieľom je poskytovať kvalitné, cenovo priaznivé a chuťovo lahodné výrobky. Môžete sa spoľahnúť, že pri výrobe dbáme veľkú starostlivosť na finálnu podobu produktu.

Prečo sa rozhodnúť pre Suprex Arginín?

- podpora svalovej energie - rast svalovej hmoty - zlepšuje regeneráciu svalových vlákien - ochrana imutného systému - zvýšené libido, podpora testosterónu a zdravá agresivita

L-Arginín HCl. Želatínová kapsula. Pomocná látka: Oxid kremičitý.

Nutričná hodnota 1 kapsuly:

Energetická hodnota 1533 (10,1) kJ, 361 (2,4) kcal
bielkoviny 90 g (0,83 g), z nich Arginín 87,0 g (0,6 g)
sacharidy 0 g
tuky 0 g
vláknina 0 g
sodík 0 g

Návod na použitie:

Odporúčaná najvyššia denná dávka 2-3 tobolky, najlepšie nalačno 30-60 minút pred fyzickou záťažou, pokiaľ možno najneskôr 6 hodín pred spaním. Prípravok je možné používať pri horšej znášanlivosti po jedle. Kapsule sa majú prehltnúť v celku dostatočným množstvom tekutiny.

Skladovanie:

Skladovať v suchu, mimo dosahu detí a slnečných lúčov, v teplote do 25 ° C. Po odobratí potrebného množstva ihneď dobre uzavrieť.

Upozornenie:

Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy, pri neznášanlivosti niektorej z uvedených zložiek. Nenahrádza pestrú stravu. Nevhodné užívať pri vírusových ochoreniach.

Opýtajte sa nás

Opýtajte sa nás ako prvý.

Hodnotenie

Hodnotiť produkt môžete až po prihlásení.

Celkové hodnotenie

1 hodnotení

Príchuť

1. Bez príchute