Vrátenie a reklamácia tovaru

Nie ste si istí výberom modelu lebo samotnej veľkosti?

Nevadí :)

Na vyskúšanie a rozmyslenie máte teraz celých 60 dní, pričom pri vrátení do 14. dní od prevzatia balíku vám vrátime sumu za tovar spôsobom akým ste tovar uhradili pri objednávke, od 15. – 60. dňa vám pošleme na váš mail VOUCHER v sume tovaru na ďalší nákup na www.infinityobchod.sk

1. Vrátenie tovaru

Vrátenie do 14 dní

Vrátený tovar musí byť kompletný, nepoužívaný, v pôvodnom stave vrátane pripnutých informačných visačiek a originálneho obalu, aby mohol spraviť radosť niekomu inému.

Peniaze v súvislosti s vrátením tovaru sa snažíme vracať čo najrýchlejšie, najneskôr však do 14 pracovných dní po tom, čo k nám dorazí vrátený tovar.

Vrátenie od 15 do 60 dní

Vrátený tovar musí byť kompletný, nepoužívaný, v pôvodnom stave vrátane pripnutých informačných visačiek a originálneho obalu, aby mohol spraviť radosť niekomu inému.

U nás si však nepotrpíme na 14-dňovú zákonnú lehotu pre vrátenie tovaru, preto sme pre našich zákazníkov predĺžili možnosť vrátenia na 60 dní. V prípade, že využijete túto možnosť, za tovar vám pošleme na mail VOUCHER, ktorý môžete uplatniť počas jedného roka na nákup nového tovaru.

Vrátiť tovar je možné iba v prípade, že bol zakúpený z e-shopu www.infinityobchod.sk nie z kamennej predajne alebo iného e-shopu. Tovar, ktorý nebol zakúpený u nás bude automaticky odoslaný späť s poplatkom za spracovanie (dobierkou) 5€.

Z hygienických dôvodov, nakoľko chceme chrániť našich zákazníkov - v prípade rozbaleného tovaru intímneho charakteru, ako je spodná bielizeň, celé plavky a spodný diel plaviek, žiaľ nemôžeme takýto tovar prijať na vrátenie.

Reklamácia tovaru

Ponúkame len nové a nenosené produkty, aby sme naším zákazníkom dopriali najvyššiu možnú kvalitu. Ak sa aj napriek tomu nájde na produkte chybička, vždy nás to zamrzí, ale všetko sa dá napraviť.

Všetky reklamácie sa vždy snažíme vybavovať v najkratšej možnej dobe, najneskôr však do tridsiatich kalendárnych dní (od doručenia reklamácie), ako nám ukladá zákon.

V prípade, že ide o vadu, ktorú možno odstrániť, bude vada včas a riadne odstránená. Ak sa jedná o vadu, ktorá sa nedá odstrániť, bez zbytočného odkladu Vám tovar vymeníme za úplne nový alebo Vám vrátime peniaze.

Výmena veľkosti

Už sa nemusíte báť nakupovať oblečenie cez internet. Často sa stáva, že si zákazník objedná oblečenie cez internet a nesadne mu veľkosť. Čo robiť v takom prípade? U nás si s týmto starosti robiť nemusíte.

Tovar nám jednoducho pošlite na výmenu a do vratkového formulára nám prosím poznačte akú veľkosť Vám v novom balíku máme poslať. Prepravné náklady nového balíčka hradíme my :)

2. Ako nám poslať tovar

1. Vrátenie pomocou Packeta – rýchlo a jednoducho (odporúčame)

• Vyplňte vratkový formulár a spolu s faktúrou ho zabaľte s tovarom, ktorý chcete vrátiť

• Pošlite nám mail na email: [email protected] so žiadosťou o jedinečný kód pre prepravcu

• Balíček zaneste na ktorékoľvek výdajné miesto Packety

• Na pobočke nadiktujete náš jedinečný kód

• Zamestnanec pobočky si vytlačí štítok na prepravu a vy dostanete potvrdenie o jeho prijatí

• Za niekoľko dní vám príde e-mail, o prijatí balíka a spracovaní vráteného tovaru

Preprava cez Packetu je spoplatnená sumou 2€. Upozorňujeme, že náklady na vrátenie a výmenu tovaru znáša kupujúci a to v súlade s § 10 ods. 3 zákona č. 102/2014 Z. z.

V prípade výmeny veľkosti, bude suma za prepravu pri vrátení tovaru (2€), účtovaná pri doručení nového tovaru v dobierkovej sume. V prípade vrátenia tovaru v 14-dňovej zákonnej lehote, bude suma za prepravu vráteného tovaru odrátaná so sumy vráteného tovaru. V prípade vrátenia tovaru medzi 15. až 60. dňom, bude suma za prepravu vráteného tovaru, ponížená z hodnoty kupónu (VOUCHERU).

Na mail vám príde faktúra za prepravu cez Packetu.

2. Vrátenie cez vami vybraného prepravcu na vlastné náklady

• Vyplňte vratkový formulár a spolu s faktúrou ho zabaľte s tovarom, ktorý chcete vrátiť

• Balíček pošlite na adresu:

Infinity Obchod s.r.o.
Soblahov 594
913 38 Soblahov
Slovenská republika

• Od prepravcu si nezabudnite vypýtať potvrdenie o zaslaní balíka

• Za niekoľko dní vám príde e-mail, o prijatí balíka a spracovaní vráteného tovaru

• Upozorňujeme, že náklady na vrátenie a výmenu tovaru znáša kupujúci a to v súlade s § 10 ods. 3 zákona č. 102/2014 Z. z.

3. Osobné vrátenie na adrese miesta podnikania Predávajúceho