Možnosť vrátenia zakúpeného tovaru predĺžená až do 31. 1. 2022

Nesadol Vám Vianočný darček?

Už žiadne nevhodné darčeky pod stromčekom.

Aj keď sa s tým neradi stretávame, občas sa to stať môže. O čom hovoríme? Predsa o darčeku, ktorý nevyvolal také nadšenie, ako by mohol a mal. Nebol dosť atraktívny, netrafil sa do vkusu, nesadol veľkostne…

Preto sme ti teraz na jeho výmenu alebo vrátenie predĺžili čas až do 31. 1. 2022

Podmienky vrátenia: Tovar musí byť vrátený kompletný, v pôvodnom stave vrátane pripnutých informačných visačiek, nesmie javiť známky opotrebenia, nesmie byť používaný a praný. S tovarom musí byť zaslaný vyplnený formulár pre vrátenie tovaru spolu s dokladom o kúpe.

Vrátiť tovar je možné iba v prípade, že bol zakúpený z e-shopu www.infinityobchod.sk nie z kamennej predajne alebo iné stránky. Tovar, ktorý nebolo zakúpený u nás bude automaticky odoslaný späť s poplatkom za spracovanie (dobierkou) 5€.

Spodná bielizeň ani plavky sa z hygienických dôvodov nedajú vrátiť.

Peniaze za tovar Vám zašleme prevodom na Váš účet najneskôr do 14 pracovných dní po fyzickom obdržaní tovaru. Tovar odporúčame posielať cez Slovenskú poštu ako doporučenú zásielku s vyplneným podacím lístkom pre kontrolu balíka.

V prípade vrátenia celej objednávky alebo jej časti (pričom zostatková hodnota ponechaného tovaru bude nižšia ako 59 €) je spotrebiteľ povinný uhradiť všetky náklady spojené s prepravou a doručením balíka spotrebiteľovi (ZÁSIELKOVŇA: 2,70 € / KURIÉR GLS: 3,50 €).

Prepravné náklady pri výmene alebo vrátení tovaru hradí v plnej výške zákazník.

Vyplnený formulár pre vrátenie tovaru spolu s tovarom zašlite na adresu:

Infinity Obchod s.r.o.
Soblahov 594
913 38 Soblahov
Slovenská republika