Vitamina B7 - Yamamoto

Vitamina B7 - Yamamoto

Vitamina B7 - Yamamoto Vitamín B7 (biotín) je dôležitý pri štiepení tukov, cukrov a bielkovín. Pomáha spevniť nechty, zabraňuje šediveniu vlasov a... Viac informácií

Výrobca Yamamoto
Kategória Vitamín B
Hodnotenie  Prečítať hodnotenia
 
Potrebujete poradit? Opýtajte sa nás

Garantované doručenie do 24 hodínGarantované doručenie do 24 hodín
Garancia pravosti výrobkuGarancia pravosti výrobku

Cenník

Vitamina B7 - Yamamoto 30 tabliet

Príchuť Hodnotenie Dostupnosť Cena Množstvo
Bez príchute Na sklade 6,10€ ušetríte 1,20€ 4,90 € ks
Zobraziť nedostupné
Vitamina B7 - Yamamoto

Vitamina B7 - Yamamoto

Vitamín B7 (biotín) je dôležitý pri štiepení tukov, cukrov a bielkovín. Pomáha spevniť nechty, zabraňuje šediveniu vlasov a ich nadmernému vypadávaniu.

Je to vo vode rozpustný vitamín, nazývaný aj ako vitamín H alebo koenzým R. Radíme ho do skupiny látok nazývaných vitagény, ktoré sú pre človeka zdrojom energie, pomáhajú štiepiť tuky, cukry a bielkoviny. Nedostatok biotínu sa prejaví na vzhľade pokožky, nechtov a vlasov. Okrem zníženia cukru v krvi napomáha biotín preventívne chrániť organizmus pred nervovým poškodením spôsobeným práve cukrovkou. Používa sa pri liečbach vrodených porúch metabolizmu, má slabšie antioxidačné vlastnosti, pomáha vstrebávať ďalšie vitamíny a zmierňuje svalové bolesti.

Nedostatok vitamínu B7 sa prejavuje únavou, ospalosťou, mravčením v končatinách, zhoršenou chuťou do jedla a depresiami. Taktiež môže viesť k vypadávaniu vlasov a tvorbe lupín.

Výhody:

  • Až 400 μg biotínu v jednej dávke
  • Spevňuje nechty
  • Zabraňuje šediveniu a vypadávaniu vlasov
  • Pomáha štiepiť cukry, tuky a bielkoviny

Dávkovanie

Užívajte 1 tabletu denne s vodou.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 1 tbl.
Počet dávok v balení: (30 tbl.) 30
Biotín 400 μg

Zloženie

Objemové činidlá: fosforečnan vápenatý, celulóza, protihrudkujúca látka: horečnaté soli mastných kyselín, oxid kremičitý; D-biotín.

Upozornenie

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Udržujte mimo dosahu malých detí. Neužívajte dlhodobo bez konzultácie s lekárom. Skladujte na chladnom, suchom mieste pri izbovej teplote.

Opýtajte sa nás

Opýtajte sa nás ako prvý.

Hodnotenie

Hodnotiť produkt môžete až po prihlásení.

Celkové hodnotenie

1 hodnotení

Príchuť

1. Bez príchute