0948 448 008Garancia najrýchlejšieho a jednoduchého vybavenia reklamácie
Vitamín E - GymBeam InfinityObchod.sk

Vitamín E - GymBeam

Vitamín E - GymBeam Vitamín E obsahuje až 400 IU vitamínu E v kapsule. Ide o prírodný antioxidant, ktorý je pre človeka nevyhnutný, pretože v... Viac informácií

Výrobca GymBeam
Kategória Vitamíny a minerály
Hodnotenie  Prečítať hodnotenia
 
Ciele Lepšia kondícia, Rýchla regenerácia
Potrebujete poradit? Opýtajte sa nás

Cenník

Vitamín E - GymBeam 60 KAPS

Príchuť Hodnotenie Dostupnosť Cena Množstvo
Produkt je dočasne vypredaný
Zobraziť nedostupné
Vitamín E - GymBeam InfinityObchod.sk

Vitamín E - GymBeam

Vitamín E obsahuje až 400 IU vitamínu E v kapsule. Ide o prírodný antioxidant, ktorý je pre človeka nevyhnutný, pretože v ľudskom tele zohráva mnoho dôležitých úloh –posilňuje steny krvných ciev a má priaznivý vplyv na stabilitu červených krviniek. Vitamín E chráni bunky pred voľnými radikálmi a je schopný zvýšiť protilátkovú odpoveď tela na očkovanie. Je vhodný ako podporná liečba pri ochoreniach dýchacích ciest, svalového systému, kĺbového aparátu, ale aj pri ochoreniach pečene či pri neurologických ochoreniach i ochoreniach kože.

Syntetický vitamín E obsahuje iba jednu zlúčeninu, a tou je alfa-tokoferol. V ľudskom tele je najaktívnejšia a najlepšie využiteľná. Dôležitou vlastnosťou vitamínu E je, že podporuje normálnu činnosť srdca i krvného obehu a zároveň je aj výbornou prevenciou proti vzniku chronických ochorení (napr. poruchy imunity). Vitamín E znižuje únavu, priaznivo ovplyvňuje plodnosť a spomaľuje starnúce procesy v bunkách

Nedostatok vitamínu E spôsobuje vyššie riziko zlomenín kostí, poškodenie svalov či zhoršenú imunitu. Príčinou nedostatku vitamínu E v ľudskom tele môžu byť rôzne genetické poruchy, Crohnova choroba, cystická fibróza či podvýživa. Nezabúdajte na to, že účinky vitamínu E sú znásobené vtedy, ak ho užívate spolu s tukmi. Najlepšie je ho preto užívať až po jedle.

Hlavné výhody Vitamínu E:

  • silný antioxidant
  • podporuje normálnu činnosť srdca a krvného obehu
  • rozširuje cievy a znižuje riziko tvorby krvných zrazenín
  • znižuje únavu
  • podporuje hojenie rán a omladzuje pokožku
  • priaznivo pôsobí na plodnosť a potenciu
  • zvyšuje sexuálnu a fyzickú výkonnosť
  • spomaľuje kognitívne poklesy súvisiace s vekom
  • podporuje obranyschopnosť organizmu

Odporúčané dávkovanie:

Odporúčame užívať 1 kapsulu denne.

Tabuľka nutričných hodnôt:

Nutričné hodnoty 1 dávka (1 kaps)
Vitamín E (ako DL-alfa tokoferylacetát) 400 IU

Zloženie:

DL-alfa tokoferylacetát, objemové činidlo (mikrokryštalická celulóza), protihrudkujúce činidlo (stearan horečnatý), kapsula (želatína).

Upozornenie:

Výživový doplnok. Výrobok nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Skladujte v suchu pri teplote do 25°C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosah malých detí. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.

Opýtajte sa nás

Opýtajte sa nás ako prvý.

Hodnotenie

Hodnotiť produkt môžete až po prihlásení.

Celkové hodnotenie

1 hodnotení

Príchuť

1. Bez príchute