0917 164 519Garancia najrýchlejšieho a jednoduchého vybavenia reklamácie
Ulisses Shaper kapsulový

Ulisses Shaper - BioTech USA

Ulisses Shaper - BioTech USA Biotech USA Ulisses Shaper je komplexná formula v kapsuliach vytvorená v spolupráci s ikonou vo fitness priemysle... Viac informácií

Výrobca BioTech USA
Kategória Spaľovače tukov
Hodnotenie  Prečítať hodnotenia
 
Ciele Lepšia kondícia, Chcem schudnúť
Potrebujete poradit? Opýtajte sa nás

Cenník

Ulisses Shaper - BioTech USA 90 kaps

Príchuť Hodnotenie Dostupnosť Cena Množstvo
Bez príchute Na sklade 19,90€ ušetríte 2,95€ 16,95 € ks
Ulisses Shaper kapsulový

Ulisses Shaper - BioTech USA

Biotech USA Ulisses Shaper je komplexná formula v kapsuliach vytvorená v spolupráci s ikonou vo fitness priemysle Ulyssesom na reguláciu hmotnosti, bez stimulantov a kofeínu. "Výrobok obsahuje aminokyseliny nevyhnutné počas diéty, ako napríklad L-karnitín a L-tyrozín, ale obsahuje tiež aj rastlinné extrakty, ktoré mi výrazne pomohli vybudovať telo, ktoré mám dnes. Preto sme pridali všetky vitamíny a stopové prvky, ktoré podporujú vaše telo pri tréningu. Som veľmi hrdý, že spoločne s BioTechUSA sme vytvorili produkt špičkovej kvality, komplexnú receptúru, ktorá - v kombinácii so správnou stravou a pravidelným cvičením - môže ľuďom pomôcť zbaviť sa ich nadváhy."

ULISSES, číslo #1 a ikona vo fitness priemysle dnešnej doby.

Ulisses inšpiroval milióny ľudí aby dosiahli ich ciele. Počas posledných 20 rokov je aktívny v kulturistike. Podarilo sa mu vybudovať neuveriteľne harmonické a obrovské množstvo svalovej hmoty. To je dôvod prečo ho oslovilo množstvo celebrít, aby im pomohol dostať sa do skvelej formy. Nastal čas, aby ste sa aj vy mohli profitovať z jeho vedomostí. Spolu s BioTechUSA Ulisses vytvorili Shaper, prvý produkt v sérii Ulisses, ktorý kombinuje jeho skúsenosti v kulturistike a odborné zručnosti prémiovej značky v oblasti potravinových doplnkov.

Ulisses o tom, ako vznikol Shaper:

"Každý deň dostávam množstvo otázok od mužov aj žien, ktorí bojujú s ich hmotnosťou. Vo väčšine prípadoch sa snažia schudnúť. Okrem perfektného tréningového plánu a primeranej stravy, starostlivo vybrané doplnky tiež prispievajú k vášmu úspechu. Dlhšiu dobu som premýšľal, že okrem rozdávania rád by bolo skvelé pomôcť týmto ľuďom spaľovačom tuku, ktorý by bol plne vyvinutý na základe mojich znalostí a skúseností. Recept vytvorený tímom BioTechUSA obsahuje dokonalú kombináciu všetkých zložiek, ktoré som úspešne používal.

S odborníkmi BioTechUSA sme chceli vytvoriť produkt, ktorý môže poskytnúť pomoc čo najväčšiemu počtu ľudí dosiahnuť ich ideálnu váhu. Preto sme vytvorili spaľovač tuku bez stimulantov. Shaper je bezpečný produkt, ktorý sa môže používať dlhodobo bez obmedzenia, ak sa snažíte schudnúť, alebo sa stať štíhlejší."

Shaper ďalej obsahuje vitamín B6 a vitamín B12, ktoré prispievajú k normálnemu fungovaniu imunitného a nervového systému, a k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie. Obsah zinku prispieva k správnej látkovej premene kyselín a zásad, sacharidov a mastných kyselín. Obsah chrómu prispieva k udržaniu normálnej hladiny glukózy v krvi. Obsah železa prispieva k správnej kognitívnej funkcii. Okrem toho obsah jódu prispieva k normálnej produkcii hormónov štítnej žľazy a jej zdravej funkcii.

Hlavné výhody Ulisses Shaper:

  • vedecky a výsledkami overená kombinácia účinných látok
  • vyvinutý v spolupráci a s poznatkami jednotkou vo fitness - Ulyssesom
  • podporuje chudnutie v kombinácii so správnou stravou a pravidelným cvičením
  • pridané dôležité vitamíny a minerály
  • vhodný na dlhodobé užívanie
  • bez stimulantov, kofeínu a laktózy

Odporúčané dávkovanie:

Užívajte 3 kapsuly denne s vodou.

Tabuľka nutričných hodnôt:

Ulisses Shaper 90 kaps

Veľkosť 1 dávky: 3 kaps

Počet dávok v balení: 30

Nutričné hodnoty 1 dávka (3 kaps) % ODD*
L-karnitín 612 mg **
HCA (kyselina hydroxycitrónová) 225 mg **
CLA 225 mg **
L-tyrozín 150 mg **
Železo 14 mg 100%
Zinok 6 mg 60%
Jód 75 mcg 50%
Chróm 25 mcg 62%
Kyselina pantoténová 6 mg 100%
Niacín 4,5 mg 28%
Vitamín B6 1,3 mg 96%
Kyselina listová 195 mcg 97%
Vitamín B12 2,2 mcg 90%
*odporúčaná denná dávka
**denná dávka nie je stanovená
Zloženie:
L-karnitín L-tartrát, CLA prášok (obsahuje mlieko, sóju), Garcínia kambodžská (Garcinia cambogia) extrakt z plodov, kapsula [želatína, farbivá (oxid titaničitý, čierny oxid železa)], L-tyrozín, Viamin-Mineral Blend (fumaran železnatý, oxid zinočnatý, D-pantotenát vápenatý, nikotínamid, pyridoxínhydrochlorid, kyselina pteroylmonoglutámová, jodid draselný, chlorid chromitý hexahydrát, kyanokobalamín), protihrudkujúce látky (horečnaté soli mastných kyselín, oxid kremičitý).
Alergény:
Obsahuje sójové zrná, mlieko alebo výrobky z nich

Opýtajte sa nás

Opýtajte sa nás ako prvý.

Hodnotenie

Hodnotiť produkt môžete až po prihlásení.

Celkové hodnotenie

1 hodnotení

Príchuť

1. Bez príchute