0948 448 008Garancia najrýchlejšieho a jednoduchého vybavenia reklamácie
Supreme Omega 3 - Czech Virus

Supreme Omega 3 - Czech Virus

Supreme Omega 3 - Czech Virus Vysoko koncentrovaná zmes prírodného rybieho oleja a prírodného vitamínu E. Pomer EPA a DHA je v tomto produkte... Viac informácií

Výrobca Czech Virus
Kategória Vitamíny a minerály
Hodnotenie  Prečítať hodnotenia
 
Ciele Lepšia kondícia, Rýchla regenerácia, Chcem schudnúť
Potrebujete poradit? Opýtajte sa nás

Garantované doručenie do 24 hodínGarantované doručenie do 24 hodín

Cenník

Supreme Omega 3 - Czech Virus 90 kaps

Príchuť Hodnotenie Dostupnosť Cena Množstvo
Bez príchute Na sklade 11,49 € ks
Zobraziť nedostupné
Supreme Omega 3 - Czech Virus

Supreme Omega 3 - Czech Virus

Vysoko koncentrovaná zmes prírodného rybieho oleja a prírodného vitamínu E. Pomer EPA a DHA je v tomto produkte vyšší - 33/22.

Rybí olej obsahuje prirodzené omega 3 mastné kyseliny, nenasýtené, ktoré si telo nedokáže vytvoriť. Sú obsiahnuté najmä v tučných rybách. Eikosapentaenová kyselina (EPA) patrí medzi esenciálne mastné kyseliny, konkrétne medzi omega 3 mastné kyseliny. Kyselinu dokozahexaénovú (DHA) radíme tiež do skupiny omega 3 mastných kyselín, ktorá je podskupinou tzv. esenciálnych nenasýtených mastných kyselín.

Hlavnými zdrojmi EPA a DHA sú tučné morské ryby (losos, makrela, sardinky), prípadne olej z nich. Morské ryby si však EPA a DHA nesyntetizujú, v skutočnosti ho syntetizuje drobný planktón, ktorý je potravou uvedených rýb. V telách morských rýb sa EPA a DHA koncentruje vo väčšom množstve, pretože sú na vyšších priečkach potravinového reťazca.

Vitamín E je jeden z najznámejších antioxidantov na svete. Prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom a k normálnej zrážanlivosti krvi. V produkte Omega 3 funguje ako anti-lipidové peroxidačné činidlo. Mnoho doplnkov z rybieho oleja bez vitamínu E môže obsahovať škodlivé peroxidy lipidov (oxidované lipidy, ktoré môžu poškodiť bunky).

EPA a DHA prispievajú k normálnej činnosti srdca (pri príjme aspoň 250 mg EPA a DHA denne). DHA prispieva k normálnej činnosti mozgu (pri príjme aspoň 250 mg DHA denne). Na účinky EPA a DHA už existuje nespočetné množstvo štúdií, najzaujímavejšie výsledky má asi na redukciu triglyceridov (zníženie o 15-30 %, viac než 40 štúdií) a na vplyv na náladu u ľudí s depresiami (vyše 20 štúdií).

Výhody:

  • Pomer kyselín EPA a DHA 33/22
  • Prispieva ku kardiovaskulárnemu zdraviu
  • Zlpešuje mozgovú činnosť

Dávkovanie

Užívajte 2-3 kapsuly denne s jedlom a zapite dostatočným množstvom vody.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 2-3 kaps.
Počet dávok v balení: (90 softgels) 30-45
Rybí olej 1 000 mg
z toho EPA 330 mg
z toho DHA 220 mg
Vitamín E 5 mg

Zloženie

Ďalšie zložky: Želatína, glycerín, čistená voda.

Informácie pre alergikov

Výrobok vyrobený v závode spracovávajúcom mlieko, vajíčka, sójové bôby, kôrovce, rybí olej, orechy. Obsahuje zložky z rýb.

Upozornenie

Uchovajte mimo dosahu detí. Výrobok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C mimo dosahu priameho slnečného žiarenia. Chráňte pred mrazom. Po otvorení spotrebujte do 90 dní. Výrobca neručí za prípadné škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Nie je určený ako náhrada pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu.

Opýtajte sa nás

Opýtajte sa nás ako prvý.

Hodnotenie

Hodnotiť produkt môžete až po prihlásení.

Celkové hodnotenie

1 hodnotení

Príchuť

1. Bez príchute