0948 448 008Garancia najrýchlejšieho a jednoduchého vybavenia reklamácie
Salt Caps - Nutrend

Salt Caps - Nutrend

Salt Caps - Nutrend Unikátna zmes elektrolytov a vitamínov určená nielen pre profesionálnych športovcov zameraná na predchádzanie kŕčom a... Viac informácií

Výrobca Nutrend
Kategória Vitamíny a minerály
Hodnotenie  Prečítať hodnotenia
 
Ciele Lepšia kondícia
Potrebujete poradit? Opýtajte sa nás

Garantované doručenie do 24 hodínGarantované doručenie do 24 hodín

Cenník

Salt Caps - Nutrend 120 Kaps

Príchuť Hodnotenie Dostupnosť Cena Množstvo
Bez príchute Na sklade 10,90 € ks
Zobraziť nedostupné
Salt Caps - Nutrend

Salt Caps - Nutrend

Unikátna zmes elektrolytov a vitamínov určená nielen pre profesionálnych športovcov zameraná na predchádzanie kŕčom a slabosti vznikajúcej vplyvom nadmernej fyzickej aktivity.

Pri nerovnováhe elektrolytov a ich významnom znížení vplyvom fyzickej aktivity za súčasnej straty telesných tekutín, môže športovec vnímať pocit slabosti a nástup kŕčov. Vďaka Salt Caps možno preventívne týmto nežiaducim stavom predchádzať a významne tak ovplyvňovať kvalitu športového výkonu!

Salt Caps tvorí zmes elektrolytov spolu s vitamínmi B1 a B5, ktoré prispievajú k zníženiu vyčerpania a únavy, k elektrolytickej rovnováhe a k podpore energetického metabolizmu.

Účinné zložky:

  • Sodík
  • Horčík
  • Vitamíny B1, B2, B3, B5, B6
  • L-karnozín

Výhody:

  • Zabraňuje vzniku kŕčov
  • Zmes elektrolytov
  • Doplnený o vitamíny skupiny B

Dávkovanie

V deň fyzickej aktivity užívajte 2 kapsuly ráno a 2 kapsuly cca 40 minút pred fyzickou aktivitou. V priebehu výkonu užívajte podľa potreby. Pri ťažkostiach a príprave na výkon dopĺňajte 2 dni vopred v dávke 5 kapsúl za deň. Maximálna denná dávka je 5 kapsúl. Podľa odporúčaného dávkovania postupne prehltnite kapsuly a zapite dostatočným množstvom vody. Nie sú vhodné alkoholické a mliečne nápoje. Kapsuly nehryzte!

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 2 kaps
Počet dávok v balení: (120 kaps) 60
Hodnoty: v 100 g v 5 kaps
Sodík 12 000 mg 420 mg
Horčík 1 900 mg 69,5 mg
Kyselina pantoténová 274 mg 9,5 mg
Niacín 247 mg 8,5 mg
Tiamín 58 mg 2 mg
Riboflavín 13 mg 0,45 mg
Vitamín B6 11 mg 0,4 mg
L-karnozín 1 019 mg 34,5 mg

Zloženie

Hydrogenfosforečnan sodný, citronan horečnatý, želatínová kapsula (želatína, farbivá oxid titaničitý a oxid železa), glukonát draselný, glukonát vápenatý, hydrogénuhličitan sodný, chlorid sodný, L-karnozín, D-pantotenát vápenatý, protihrudkujúca látka oxid kremičitý, nikotínamid, tiamín hydrochlorid, riboflavín, pyridoxín hydrochlorid.

Upozornenie

Výživový doplnok. Vhodný najmä pre športovcov. Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ukladajte mimo dosahu detí! Chráňte pred teplom, mrazom a vlhkosťou.Po otvorení skladujte pri teplote do 25 °C a spotrebujte do 2 mesiacov.

Opýtajte sa nás

Opýtajte sa nás ako prvý.

Hodnotenie

Hodnotiť produkt môžete až po prihlásení.

Celkové hodnotenie

1 hodnotení

Príchuť

1. Bez príchute