Relax RESTORE - Yamamoto

Relax RESTORE (skracuje čas potrebný na zaspávanie) - Yamamoto

Relax RESTORE (skracuje čas potrebný na zaspávanie) - Yamamoto Doprajte si pokojný spánok s Relax RESTORE, skráti čas potrebný na zaspávanie,... Viac informácií

Výrobca Yamamoto
Kategória Lepší spánok
Hodnotenie  Prečítať hodnotenia
 
Potrebujete poradit? Opýtajte sa nás

Garantované doručenie do 24 hodínGarantované doručenie do 24 hodín
Garancia pravosti výrobkuGarancia pravosti výrobku

Cenník

Relax RESTORE (skracuje čas potrebný na zaspávanie) - Yamamoto 60 Kaps

Príchuť Hodnotenie Dostupnosť Cena Množstvo
Bez príchute Na sklade 24,90€ ušetríte 5,00€ 19,90 € ks
Zobraziť nedostupné
Relax RESTORE - Yamamoto

Relax RESTORE (skracuje čas potrebný na zaspávanie) - Yamamoto

Doprajte si pokojný spánok s Relax RESTORE, skráti čas potrebný na zaspávanie, pomáha pri nástupe spánku a udržiava ho prirodzený.

Doplnok obohatený o melatonín, valeriánu lekársku, GABU a ďalšie zložky fyziologického účinku.

Predstavte si hormonálny systém, v ktorom prevládajú „stresové hormóny“, čo spôsobuje ťažkú únavu nadobličkového systému. Navyše nedostatok adekvátneho spánku môže urýchliť procesy starnutia, spomaliť metabolizmus a významne ovplyvniť naše fyzické a psychické výkony, so silným negatívnym vplyvom na imunitný systém.

Počas spánku celé telo „pracuje“, pričom svoj stav nastavuje do fázy zotavenia. Telo a myseľ sa regenerujú na bunkovej úrovni, pričom všetky tieto kľúčové funkcie zabezpečujú, že svaly sú postupne „opravované“.

Poruchy súvisiace so spánkom postihujú mnohých športovcov, najmä v najintenzívnejších chvíľach prípravy, kde sa zvyšuje únava, šíri sa adrenalínový stres a chýbajú podmienky primeranej svalovej a psychickej relaxácie.

Obsahuje esenciálnu aminokyselinu L-leucín, ktorá zohráva zásadnú úlohu pri stimulácii syntézy proteínov, urýchľovaní procesov regenerácie spúšťaných počas spánku a pôsobiacich proti degradácii svalového tkaniva.

Melatonín prispieva najmä k skráteniu času potrebného na zaspávanie (priaznivý účinok sa dosahuje konzumáciou 1 mg melatonínu tesne pred spaním, čo zodpovedá aj dávke v Relax RESTORE), zatiaľ čo valeriána lekárska pomáha pri nástupe spánku a udržiava ho prirodzený.

Výhody:

  • Pomáha skrátiť potrebný čas na zaspávanie
  • Udržiava spánok prirodzený
  • Žiadne problémy so spánkom

Dávkovanie

Užívajte až 5 kapsúl denne s vodou, najlepšie večer pred spaním.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 5 kaps.
Počet dávok v balení: (60 kaps.) 12
L-leucín 1 500 mg
Prášok z Čerešne višňovej CherryPURE® 480 mg
Extrakt z Valeriány lekárskej 200 mg
Kyselina gama-aminomaslová (GABA) 200 mg
Extrakt z Griffonia simplicifolia 100 mg
Horčík 56,3 mg
Melatonín 1 mg

Zloženie

L-leucín, kapsula (povlaková látka: hydroxy-propyl-metylcelulóza, farbivo: oxid titaničitý), magnézium bisglycinát, prášok z čerešne višňovej CherryPURE® [Montmorency sour cherry (prunus cerasus L.) prášok z ovocia], suchý extrakt z valeriány lekárskej (valeriana officinalis L.) koreň, kyselina gama-aminomaslová (GABA), suchý extrakt griffonia (Griffonia simplicifolia (DC.) Baill.) semená, činidlá proti spekaniu: horečnaté soli mastných kyselín, oxid kremičitý; melatonín.

CherryPURE® je registrovaná ochranná známka spoločnosti Shoreline Fruit, LLC.

Upozornenie

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Nevhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neužívajte dlhodobo bez konzultácie s lekárom. Skladujte na chladnom, suchom mieste pri izbovej teplote. Vyvarujte sa kontaktu so zdrojmi tepla a slnečným žiarením.

Opýtajte sa nás

Opýtajte sa nás ako prvý.

Hodnotenie

Hodnotiť produkt môžete až po prihlásení.

Celkové hodnotenie

1 hodnotení

Príchuť

1. Bez príchute