0948 448 008Garancia najrýchlejšieho a jednoduchého vybavenia reklamácie
Pure L-Citrulline - Czech Virus

Pure L-Citrulline - Czech Virus

Pure L-Citrulline - Czech Virus Produkt Pure L-Citrulline ponúka 100 % čistý L-citrulín, aminokyselinu, ktorá sa medzi športovcami využíva hlavne... Viac informácií

Výrobca Czech Virus
Kategória Citrulín Malát
Hodnotenie  Prečítať hodnotenia
 
Ciele Väčšie svaly, Znásobenie sily, Rýchla regenerácia
Potrebujete poradit? Opýtajte sa nás

Garantované doručenie do 24 hodínGarantované doručenie do 24 hodín

Cenník

Pure L-Citrulline - Czech Virus 350 g

Príchuť Hodnotenie Dostupnosť Cena Množstvo
Bez príchute Na sklade 20,50€ ušetríte 3,60€ 16,90 € ks
Zobraziť nedostupné
Pure L-Citrulline - Czech Virus

Pure L-Citrulline - Czech Virus

Produkt Pure L-Citrulline ponúka 100 % čistý L-citrulín, aminokyselinu, ktorá sa medzi športovcami využíva hlavne pre tvorbu NO2.

Citrulín v tomto produkte je prírodne fermentovaný a neobsahuje žiadne syntetické formy. L-Citrulín je jedna z troch aminokyselín, ktoré sa zúčastňujú močovinového cyklu spoločne s L-Arginínom a L-ornitín. Užívanie L-citrulínu zvyšuje úroveň hladiny ornitínu a arginínu a zlepšuje proces recyklácie amoniaku a metabolizmus oxidu dusnatého. V dôsledku toho sa používa v oblastiach, kde je relevantný oxid dusnatý a to pri erektilnej dysfunkcii spôsobenej vysokým krvným tlakom, pri atletickom výkone a pre kardiovaskulárne zdravie.

Existuje len veľmi málo potravín, ktoré majú významné množstvo citrulínu ýskum naznačuje, že má L-citrulin za následok zníženú únavu a lepšiu vytrvalosť pri aeróbnom aj anaeróbnom cvičení. L-citrulín je vhodný hlavne pre zvýšenie NO2. Zvýšenie hladiny oxidu dusnatého je hlavný dôvod, prečo väčšina ľudí citrulín užíva. Práve ten totiž hrá pomerne zásadnú úlohu v okysličovaní svalstva, dokáže roztiahnuť cievy, a teda zvýšiť prietok krvi a prísun živín do pracujúceho svalu.

Výhody:

  • Prírodne fermentovaný L-citrulín
  • Zlepšuje okysličovanie svalov
  • Podporuje výdrž

Dávkovanie

Užívajte 1 dávku (5 g) s vodou alebo iným nápojom (instantné BCAA, preworkout) a vypite približne 30 minút pred fyzickou aktivitou. Vyššie dávkovanie konzultujte s profesionálnym trénerom.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 5 g
Počet dávok v balení: (350 g) 70
L-citrulín 5 000 mg

Zloženie

L-citrulín (fermentovaný z prírodných zdrojov).

Upozornenie

Uchovávajte mimo dosahu detí. Výrobok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Skladujte v suchu pri teplote 10-25 °C mimo dosahu priameho slnečného žiarenia. Chráňte pred mrazom. Výrobca neručí za prípadné škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Po otvorení spotrebujte do pol roka. Výrobok neslúži ako náhrada pestrej stravy. Nie je vhodný do 18-tich rokov. Nikdy neprekračujte odporúčanú dávku! Pred užívaním sa vždy poraďte so svojím ošetrujúcim lekárom!

Opýtajte sa nás

Opýtajte sa nás ako prvý.

Hodnotenie

Hodnotiť produkt môžete až po prihlásení.

Celkové hodnotenie

1 hodnotení

Príchuť

1. Bez príchute