0948 448 008Garancia najrýchlejšieho a jednoduchého vybavenia reklamácie
PSYCHO Preworkout - SUPREX

PSYCHO Preworkout - SUPREX

PSYCHO Preworkout - SUPREX Suprex Psycho preworkout pump je revolučný pred-tréningový NO anabolizér s najvyšším povoleným množstvom... Viac informácií

Výrobca Suprex
Kategória Predtréningové pumpy
Hodnotenie  Prečítať hodnotenia
 
Ciele Väčšie svaly, Znásobenie sily, Chcem napumpovať svaly
Potrebujete poradit? Opýtajte sa nás

Garantované doručenie do 24 hodínGarantované doručenie do 24 hodín

Cenník

PSYCHO Preworkout - SUPREX 500 g

Príchuť Hodnotenie Dostupnosť Cena Množstvo
Pomarač Na sklade 19,00 € ks
Zobraziť nedostupné
PSYCHO Preworkout - SUPREX

PSYCHO Preworkout - SUPREX

Suprex Psycho preworkout pump je revolučný pred-tréningový NO anabolizér s najvyšším povoleným množstvom účinných látok v jednej dávke ! Ak ste hľadali pred-tréningový suplement, ktorý váš tréning posunie o úroveň vyššie, hľadanie je na konci! Zažijete maximálne napumpovanie, zvýšenú koncentráciu a váš tréning bude stáť za to.

Suprex Psycho preworkout bol vyvinutý v spolupráci so športovcami našej značky za účelom poriadneho nakopnutia a zintenzívnenia tréningu. Po starostlivom výrobnom procese sme docielili skvelé spojenie skvelej chuti a maximálneho efektu vďaka skvele naplnenému zloženie. Neváhajte a vyskúšajte! Naším dlhodobým cieľom je poskytovať kvalitné, cenovo priaznivé a chuťovo lahodné výrobky. Môžete sa spoľahnúť, že pri výrobe dbáme veľkú starostlivosť na finálnu podobu produktu.

Prečo sa rozhodnúť pre Suprex Psycho preworkout pump?

- intenzívnejší tvrdší tréning - maximálna koncentrácia na tréning - silné napumpovanie - bezkonkurenčná chuť - obsah účinných látok v najväčšom povolenom množstve - vývoj a výroba v spolupráci s poprednými športovcami

Zloženie: Citrulin malát, beta-alanín, betaín hcl, taurín, tyrozín, cholín bitartrát, MSM (metyl-sulfonyl-metán), glukonorolakton, kofeín bezvodý (anhydro), extrakt plodu čierneho korenia (piper nigrum). Regulátory kyslosti kyselina citrónová a kyselina jablčná. Aróma pomaranč. Farbivo beta-karotén. Sladidlo sukralóza. Zahusťovadlá (vlákniny) xanthan, konjacový mannan, sodná soľ karboxymetylcelulózy. Protihrudkujúca látka fosforečnan vápenatý.

Energetická a výživová hodnota na 100 g:

1134 kj / 270 kcal

Bielkoviny (aminokyseliny a ich deriváty) - 67, 5 g

Sacharidy - 0 g

Tuky - 0 g

Vlákniny - 0,5 g

Betaín hcl - 12, 5 g

Organické kyseliny - 4,5 g

Obsah v jednej dávke / odmerke (20 g)

Citrulín malát 6 g

Beta-alanín 4 g

Betaín hcl 2,5 g

Taurín 2 g

Tyrozín 1,5 g

Cholín bitartrát 1 g

MSM 700 mg

Glukonorolakton 480 mg

Kofeín 200 mg

Synefrín (horký pomaranč) 10 mg

Piperín (čierne korenie) 5 mg

Dávkovanie: Jedna zarovnaná odmerka (cca 20 g) do 0, 2-0,25 litra vody, užívať 15-30 minút pred tréningom, prípadne aj pri tréningu. Odporúčaná dávka sa nesmie prekročiť. Návod na prípravu nutné dodržať.

Obmedzenie: Nenahrádza pestrú stravu. Nie je určené pre deti, v tehotenstve, pri dojčení, nízkobílkovinnové diéte, zvýšenej tvorbe kyseliny močovej a pri alergii na niektorú z uvedených zložiek. Príjem posledných 6 hodín pred spaním môže zhoršiť zaspávanie. Liek zvyšuje tvorbu moču.

Skladovanie: Skladovať v suchu, mimo dosahu detí a slnečných lúčov, v teplote do 25 ° C, po odobratí potrebného množstva dobre uzavrieť. Prášok prijíma vzdušnú vlhkosť, prípadné hrudkovaniu v sypkom stave alebo sedimentácia pri rozmíchánínení na závadu.

Opýtajte sa nás

Opýtajte sa nás ako prvý.

Hodnotenie

Hodnotiť produkt môžete až po prihlásení.

Celkové hodnotenie

1 hodnotení

Príchuť

1. Zelené jablko
2. Pomarač