0948 448 008Garancia najrýchlejšieho a jednoduchého vybavenia reklamácie
ProbioTen - GymBeam

ProbioTen - GymBeam

ProbioTen - GymBeam ProbioTen sú komplexné probiotiká (živé mikroorganizmy a zdraviu prospešné baktérie), ktoré udržiavajú črevnú mikroflóru v... Viac informácií

Výrobca GymBeam
Kategória Vitamíny a minerály
Hodnotenie  Prečítať hodnotenia
 
Ciele Lepšia kondícia
Potrebujete poradit? Opýtajte sa nás

Garantované doručenie do 24 hodínGarantované doručenie do 24 hodín

Cenník

ProbioTen - GymBeam 60 kaps

Príchuť Hodnotenie Dostupnosť Cena Množstvo
Bez príchute Na sklade 9,95 € ks
Zobraziť nedostupné
ProbioTen - GymBeam

ProbioTen - GymBeam

ProbioTen sú komplexné probiotiká (živé mikroorganizmy a zdraviu prospešné baktérie), ktoré udržiavajú črevnú mikroflóru v rovnováhe a zabraňujú množeniu škodlivých mikroorganizmov v tele. Týchto 10 probiotických kmeňov sa postará o zdravé fungovanie vášho tráviaceho a imunitného systému, ako aj obranyschopnosti organizmu. Probiotiká regulujú funkciu čriev,pomáhajú pri hnačke i zápche, odstraňujú toxické látky z tela a zlepšujú lipidový profil u ľudí s vysokým obsahom zlého cholesterolu.Probiotiká dokážu zmierniť príznaky intolerancie laktózy tým, že produkujú ß-galaktozidázový enzým, ktorý laktózu rozkladá.

V jednej dávke probiotík ProbioTen sa nachádza až 10 miliárd živých kultúr, ktoré zabezpečujú efektívne vstrebávanie vitamínov a minerálov, čo má blahodárny vplyv na imunitu.

ProbioTen probiotiká - GymBeam

Kedy užívať probiotiká vo zvýšenej miere?

Probiotiká by ste vo zvýšenej miere mali užívať pri nachladení, chorobe, infekciách či oslabenej imunite. Taktiež sú vhodným doplnkom ku antibiotikám, ktoré poškodzujú črevnú mikroflóru, a aj v prípade tráviacich či žalúdočných ťažkostí.

Aké probiotiká obsahuje Probioten?

V jedinečnom zložení probiotík Probioten nájdete hneď niekoľko druhov živých mikroorganizmov. Pre zlepšenie trávenia a podporuju tráviaceho systému sa v produkte nachádzajú Bifidus an lactis, Lactobacilus plantarum, Bifidus bifidum a bifidus breve. Na zmiernenie intolerancie laktózy slúži Lactobacilus casei. Lactobacilus brevis prirodzene bojujú proti infekciám a dokážu zefektívniť účinky antibiotík. Bifidus l infantis bojuje proti psoriáze a odstraňuje z tela toxické látky. Bifidus l longumzas podporuje imunitný systém a napomáha vitamínom a minerálom, aby sa lepšie vstrebávali. Na zníženie cholesterolu a ako prevencia proti alergiám poslúži Lactobacilus acidophilus.Fruktooligosacharidy, ktoré Probioten obsahuje podporujú správnu činnosť tráviacieho traktu a chránia črevnú mikroflóru.

ProbioTen a jeho výhody

 • komplex probiotík
 • obsahuje až 10 miliárd živých kultúr v dávke
 • napomáha správnemu fungovaniu tráviaceho systému
 • chráni a napráva črevnú mikroflóru
 • podporuje vstrebávanie vitamínov a minerálov
 • podporuje imunitný systém
 • zmierňuje príznaky laktózovej intolerancie
 • zefektívňuje účinky antibiotík
 • odstraňuje z tela toxické látky
 • znižuje cholesterol
 • slúži ako prevencia proti alergiám
 • zlepšuje lipidový profil

Zloženie

Fibrulin, fruktooligosacharidy, probiotické kmene (Bifidus an lactis, Lactobacilus plantarum, Bifidus breve, Lactobacilus rhamnosus, Lactobacilus casei, Lactobacilus brevis, Bifidus bifidum, Bifidus l infantis, Bifidus l longum, Lactobacilus acidophilus).

Dávkovanie

Užívajte jednu dávku (2 kapsuly) denne s jedlom.

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty 1 dávka
Bifidus an lactis 2,5 x 10 9 CFU*
Lactobacilus plantarum 1,5 x 10 9 CFU*
Bifidus breve 1 x 10 9 CFU*
Lactobacilus rhamnosus 1 x 10 9 CFU*
Lactobacilus casei 1 x 10 9 CFU*
Lactobacilus brevis 1 x 10 9 CFU*
Bifidus bifidum 5 x 10 8 CFU*
Bifidus l infantis 5 x 10 8 CFU*
Bifidus l longum 5 x 10 8 CFU*
Lactobacilus acidophilus 5 x 10 8 CFU*
FOS (fructooligosaccharides) 25 mg
Fibrulin 400 mg

*CFU - jednotka tvoriaca kolónie.

Upozornenie

Nepresahujte odporúčaný denný príjem. Výživový doplnok nemožno použiť ako náhradu za rozmanitú stravu. Odporúča sa vyvážená strava a zdravý životný štýl. Neužívajte, ak ste alergický na niektorú zo zložiek. Nie je urcený pre deti. Tehotné a dojciace ženy by mali užívanie prípravku konzultovat so svojim odborným lekárom. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Dátum minimálnej trvanlivosti a číslo šarže je na spodnej časti balenia. Skladujte pri izbovej teplote v uzavretej nádobe na suchom mieste. Chráňte pred priamym slnečným žiarením.

Opýtajte sa nás

Opýtajte sa nás ako prvý.

Hodnotenie

Hodnotiť produkt môžete až po prihlásení.

Celkové hodnotenie

1 hodnotení

Príchuť

1. Bez príchute