0948 448 008Garancia najrýchlejšieho a jednoduchého vybavenia reklamácie
Premium Omega 3 - GymBeam InfinityObchod.sk

Premium Omega 3 - GymBeam

Premium Omega 3 - GymBeam Premium Omega 3 je ochutený olej z lososa a voľne žijúcich morských rýb v Nórsku. Rybí olej je mimoriadne cenný pre... Viac informácií

Výrobca GymBeam
Kategória Vitamíny a minerály
Hodnotenie  Prečítať hodnotenia
 
Potrebujete poradit? Opýtajte sa nás

Garantované doručenie do 24 hodínGarantované doručenie do 24 hodín

Cenník

Premium Omega 3 - GymBeam 250 ml

Príchuť Hodnotenie Dostupnosť Cena Množstvo
Citrus Na sklade 9,95 € ks
Zobraziť nedostupné
Premium Omega 3 - GymBeam InfinityObchod.sk

Premium Omega 3 - GymBeam

Premium Omega 3 je ochutený olej z lososa a voľne žijúcich morských rýb v Nórsku. Rybí olej je mimoriadne cenný pre ľudský organizmus, pretože obsahuje mastné kyseliny s dlhým reťazcom, vrátane kyseliny DHA, DPA a EPA. Tieto omega-3 mastné kyseliny sú esenciálne, to znamená, že si ich naše telo nedokáže vytvoriť, a preto musia byť prijaté zo stravy. Športovci ich dopĺňajú, pretože mastné kyseliny obsiahnuté v rybom oleji podporujú funkciu srdca, štiepenie sacharidov a zdravie srdca. Taktiež pomáhajú znížiť hladinu triglyceridov v tele a podporujú zdravú hladinu cholesterolu v krvi. Redukujú riziko srdcových ochorení, pomáhajú zrýchliť regeneráciu po tréningu, chrániť mozog a jeho funkcie a znížiť riziko cukrovky. Navyše, Premium Omega 3 je obohatený o vitamíny rozpustné v tukoch - vitamín D, E a A.

Vitamín D je nevyhnutný vitamín, ktorý sa rozpúšťa v tuku a prirodzene sa vyskytuje len v niekoľkých málo potravinách. Vytvára sa hlavne endogénne zo slnečného žiarenia, keď sa ultrafialové lúče dostanú do pokožku a vyvolajú syntézu vitamínu D. Zohráva dôležitú úlohu v zdraví svalov, kostí a zubov, pomáha pri vstrebávaní vápnika a fosforu,liečiť bolesti svalov, kostí, chronickú únavu a oseoporózu. Lieči poruchy imunitného systému, reguluje rast buniek, stimuluje produkciu inzulínu a pozitívne vplýva aj na pokožku a kožné ochorenia.

Vitamín A je známy tiež ako “vitamín pre oči”, pretože je dôležitý pre zrak, zúčastňuje sa fotochemických procesov v sietnici oka, ovplyvňuje tvorbu rodopsínu (pigment dôležitý na videnie za šera) a pomáha udržiavať zdravú ročnú rohovku. Okrem toho pozitívne vplýva aj na zdravie kože a dýchacích ciest. Je potrebný pre normálny rast a vývoj tela, obzvlášť pre zdravé kosti a zuby.

Vitamín E patrí medzi tokoferoly a má antioxidačné účinky - chráni najmä bunkové štruktúry a organické molekuly pred ich poškodením. Tento vitamín rozširuje cievy, bráni zrážaniu krvi a znižuje únavu. Podporuje hojenie popálenín a iných rán, zvyšuje sexuálnu a fyzickú výkonnosť a zmierňuje menštruačné problémy.

Premium Fish Oil je gastrorezistentný, to znamená, že ponúka všetky výhody rybieho oleja bez rybej pachute a problémov s nevolnosťou alebo refluxom. Tento severský olej je bez nečistôt a príjemne vás prekvapí aj jeho citrónová chuť.

Hlavné výhody Premium Omega 3:

  • rybí olej z lososa a voľne žijúcich morských rýb
  • má vysoký obsah omega-3 mastných kyselín (EPA, DPA a DHA)
  • podporuje imunitný systém a celkové zdravie
  • podporuje srdce, mozog, zrak a zdravé kĺby
  • pozitívne vplýva na hladinu cholesterolu v krvi
  • je obohatený o vitamíny D, A, E
  • je sladený len stéviou
  • má príjemmnú citrusovú chuť

Odporúčané dávkovanie:

Užívajte 10 ml (1 polievková lyžička) raz denne.

Tabuľka nutričných hodnôt:

Nutričné hodnoty 1 dávka (10 ml)
Omega 3 1800 mg
z toho EPA (eikosapentaenová kyselina) 510 mg
z toho DHA (dokosahexaenová kyselina) 590 mg
z toho DPA (dokosapentaenová kyselina) 110 mg
Vitamín D 1 μg
Vitamín A 110 μg
Vitamín E 3 mg

Zloženie:

Olej z Lososa a voľne žijúcich morských rýb z Nórska, stévia, prírodné A, D, E vitamíny a citrusová aróma.

Upozornenie:

Je to doplnok výživy, a teda tento výrobok nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Skladujte v suchu pri teplote do 25°C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením. Nevhodné pre deti, tehotné a dojciace ženy. Skladujte mimo dosah malých detí. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.

Opýtajte sa nás

Opýtajte sa nás ako prvý.

Hodnotenie

Hodnotiť produkt môžete až po prihlásení.

Celkové hodnotenie

1 hodnotení

Príchuť

1. Citrus