0948 448 008Garancia najrýchlejšieho a jednoduchého vybavenia reklamácie
Omega 3 - REFLEX NUTRITION InfinityObchod.sk

Omega 3 - REFLEX NUTRITION

Omega 3 - REFLEX NUTRITION Omega 3 mastné kyseliny poznáme ako nenasýtené mastné kyseliny, ktoré sa hojne nachádzajú v rybom tuku. Pre ľudský... Viac informácií

Výrobca Reflex Nutrition
Kategória Omega kyseliny
Hodnotenie  Prečítať hodnotenia
 
Ciele Lepšia kondícia, Rýchla regenerácia
Potrebujete poradit? Opýtajte sa nás

Garantované doručenie do 24 hodínGarantované doručenie do 24 hodín

Cenník

Omega 3 - REFLEX NUTRITION 90 KAPS

Príchuť Hodnotenie Dostupnosť Cena Množstvo
Bez príchute Na sklade 9,90€ ušetríte 3,95€ 5,95 € ks
Zobraziť nedostupné
Omega 3 - REFLEX NUTRITION InfinityObchod.sk

Omega 3 - REFLEX NUTRITION

Omega 3 mastné kyseliny poznáme ako nenasýtené mastné kyseliny, ktoré sa hojne nachádzajú v rybom tuku. Pre ľudský organizmus sú nesmierne prospešné. Avšak ľudia po nich v doplnkoch siahajú len veľmi zriedka. Podľa výskumov by však mali byť na vrchole rebríčka v užívaní.

Pretože omega 3 mastné kyseliny sú v Reflex Omega 3 získavané len z prírodných zdrojov. Preto sa môžu hodnoty v doplnkoch líšiť, záleží však najmä na zdroji a spôsobe spracovania. Zásadný vplyv má aj znečistenie. Ryby totiž v sebe môžu zadržiavať toxíny – ortuť, dioxíny či PCB. A tie sú pre zdravie škodlivé. Avšak Reflex Nutrition kontroluje každú dávku Reflex Omega 3 na cudzorodé látky. Pri užívaní Reflex Omega 3 si môžeš byť istý, že dostaneš maximálne čistý produkt.

Omega 3 mastné kyseliny totiž preukázateľne znižujú hladinu cholesterolu, čo je dôležité najmä pre celý kardiovaskulárny systém. Okrem toho dokážu zabrániť vzniku jednému typu záchvatu mŕtvice. Práve veľké množstvo rybích tukov v jedálničku, dokazuje tieto pozitívne účinky.

Príkladom sú Eskimáci, ktorí majú neporovnateľne nízke percento úmrtí na srdcové choroby v porovnaní so zvyškom sveta. Z omega 3 nenasýtených mastných kyselín môžu získať najmä športovci. A dokonca sa zistilo, že aeróbne cvičenie ešte zvyšuje účinky omega 3 nenasýtených mastných kyselín. Zároveň sa dokázalo, že omega 3 dokážu zvýšiť množstvo spáleného podkožného tuku, čím sa znížia jeho zásoby.

Výskumy a štúdie ukazujú, že znižujú aj katabolický stav (zlyhanie svalu) a zvyšujú rast hladiny hormónov. Okrem toho dokážu znížiť aj počet zápalových procesov, a tým zmierniť bolesť reumatickej artritídy. Zmierňujú aj bolesti spojené s menštruačnými kŕčmi.

Garancia spoločnosti Reflex Nutrition:

 • Inovatívne technológie • Najvyšší rating použitých surovín • Vyrobené zo 100% zelenej energie • Vyrobené zo 100% obnoviteľných zdrojov v recyklovaných obaloch • Vyrobené v súlade s normami ISO 9001 a ISO 17025 • Nezávislé testovanie na neprítomnosť látok dopingovej povahy • Absolútna čistota produktu a zdravotná nezávadnosť.
 • Odporúčané dávkovanie:

  Užite 1 kapsulu 3 krát denne s jedlom. Každá kapsula Reflex Omega 3 obsahuje 1000 mg čistého, koncentrovaného, nekontaminovaného rybieho oleja, ktorý dodá 45 % Omega 3 mastných kyselín.

  Tabuľka nutričných hodnôt:

  Počet dávok v balení: 30 x 3 kapsule 1 kapsula
  Energetická hodnota 38 kJ / 9 kcal
  Rybí olej koncentrát 1000 mg
  Z toho EPA (kyselina eikosapentaenová) 330 mg
  Z toho DHA (kyselina dokosahexaenová) 220 mg

  Zloženie:

  V 1 želatínovej (hovädzia želatína, glycerol) kapsuli: Rybí olej koncentrát 1.000 mg (z toho EPA (kyselina eikosapentaenová) 330 mg, DHA (kyselina dokosahexaenová) 220 mg.

  Opýtajte sa nás

  Opýtajte sa nás ako prvý.

  Hodnotenie

  Hodnotiť produkt môžete až po prihlásení.

  Celkové hodnotenie

  1 hodnotení

  Príchuť

  1. Bez príchute