0948 448 008Garancia najrýchlejšieho a jednoduchého vybavenia reklamácie
Omega 3 - Peak

Omega 3 - Peak

Omega 3 - Peak Obsahujú nenasýtené ( "dobré") mastné kyseliny. Sú nevyhnutné pre ľudské zdravie, ale telo si ich nedokáže vytvoriť - musia byť... Viac informácií

Výrobca Peak Performance
Kategória Vitamíny a minerály
Hodnotenie  Prečítať hodnotenia
 
Ciele Lepšia kondícia
Potrebujete poradit? Opýtajte sa nás

Cenník

Omega 3 - Peak 400 kaps

Príchuť Hodnotenie Dostupnosť Cena Množstvo
Bez príchute Na sklade 23,50€ ušetríte 4,00€ 19,50 € ks
Zobraziť nedostupné
Omega 3 - Peak

Omega 3 - Peak

Obsahujú nenasýtené ( "dobré") mastné kyseliny. Sú nevyhnutné pre ľudské zdravie, ale telo si ich nedokáže vytvoriť - musia byť prijaté stravou. Sú obsiahnuté vo väčšom množstve najmä v tučných rybách. Omega 3 obsahuje DHA. To prispieva k normálnej funkcii mozgu, srdca a zraku.

ZÁKLADOM SÚ MASTNÉ KYSELINY

Mastné kyseliny sú hlavné stavebné kamene tukov. Často rozumieme slovu tuk ako "zlé" veci, ako je druh tuku, ktorý sa hromadí okolo pása alebo bokov. Ale sú tu aj zdravé druhy tukov, snáď najlepším príkladom sú práve omega-3 mastné kyseliny.

Štrukturálne sa mastné kyseliny skladajú z atómov uhlíka spojených v reťazci. Mastné kyseline, ktorá obsahuje dvojitú väzbu, sa hovorí, že je nenasýtená. Je to preto, že nedrží toľko atómov vodíka koľko by mohla. (Naopak, mastná kyselina, ktorá drží viac atómov vodíka, sa hovorí, že je nasýtená). Polynenasýtené Omega-3 mastné kyseliny sú tie, ktoré obsahujú viac ako jednu dvojitú väzbu vo svojom uhlíkovom reťazci ( "poly" sa rovná "viac ako jeden").

Zloženie:

Rybí olej 73% (sardely), Obal kapsule (želatína z hovädzieho mäsa, glycerín), antioxidant: DL-alfa tokoferylacetát. Prísady / kapsule NRV / denné podanie ** NRVKyselina eikosapentaenová 180 mg / 540 mg / Kyselina dokosahexaenová 120 mg / 360 mg /

* Referenčné hodnoty živín ** denná dávka = 3 kapsule Tento produkt je vyrobený podľa koncepcie GMP / HACCP .

Dávkovanie:

Berte 1 až 3 kapsule denne. Zapite vodou.

Opýtajte sa nás

Opýtajte sa nás ako prvý.

Hodnotenie

Hodnotiť produkt môžete až po prihlásení.

Celkové hodnotenie

1 hodnotení

Príchuť

1. Bez príchute