0948 448 008Garancia najrýchlejšieho a jednoduchého vybavenia reklamácie
Nitro Virus - Czech Virus

Nitro Virus - Czech Virus

Nitro Virus - Czech Virus Doplnok s obsahom nitrátov získaných z prírodných zdrojov, ktoré zlepšujú prekrvenie a napumpovanie, a tiež aj výdrž.... Viac informácií

Výrobca Czech Virus
Kategória Vytrvalostné športy
Hodnotenie  Prečítať hodnotenia
 
Ciele Lepšia kondícia, Chcem napumpovať svaly
Potrebujete poradit? Opýtajte sa nás

Garantované doručenie do 24 hodínGarantované doručenie do 24 hodín

Cenník

Nitro Virus - Czech Virus 200 Kaps

Príchuť Hodnotenie Dostupnosť Cena Množstvo
Bez príchute Na sklade 23,90€ ušetríte 4,05€ 19,85 € ks
Zobraziť nedostupné
Nitro Virus - Czech Virus

Nitro Virus - Czech Virus

Doplnok s obsahom nitrátov získaných z prírodných zdrojov, ktoré zlepšujú prekrvenie a napumpovanie, a tiež aj výdrž.

Nitro Virus je horúca novinka z dielne Czech Virus. V Českej republike je Czech Virus stále jediná značka, ktorá pracuje s repnými nitrátmi. Unikátna je tiež ich štandardizácia. Doteraz bolo bežné u kvalitných extraktov nájsť štandardizáciu na 1,5 až 2 % nitrátov. Nitro Virus obsahuje extrakt z červenej repy s 10 % obsahom nitrátov. V 1 kapsule nájdete 500 mg extraktu z červenej repy, teda 50 mg čistých nitrátov, ktoré majú vplyv na svalové napumpovanie i výdrž.

Nitráty sú súčasťou zelenej listovej zeleniny a patria medzi látky, ktoré zlepšujú prekrvenie a rozširujú cievy. Najlepším zdrojom týchto nitrátov je červená repa. Suplementácia nitrátmi (z kapsule alebo šťavy z repy) podľa niekoľkých štúdií zvyšuje svalovú výdrž a znižuje únavu. Nitro Virus teda neslúži len pre napumpovanie vašich svalov, ale aj zlepšenie výdrže a oddialenie únavy.

Nitráty je možné získať ako z prírodných zdrojov (napr. repa), tak aj synteticky. Prírodné nitráty z červenej repy však nemajú žiadnu toxicitu ani iné riziko. Naopak ponúkajú veľké množstvo benefitov, či už ide o športové výkony alebo o zdravie. Zo štúdií vyplýva, že majú schopnosť silne regulovať prietok krvi a vazodilatáciu prostredníctvom ich metabolitu oxidu dusnatého. Pokiaľ ide o kardiovaskulárne zdravie, zdá sa, že znižujú krvný tlak v prípadoch, keď je krvný tlak zvýšený. Nitráty môžu vyvolávať tiež endoteliálne ochranné účinky a sú považované za spojnicu medzi príjmom zeleniny a kardiovaskulárnym zdravím.

Výhody:

  • Až 50 mg čistých nitrátov v každej kapsule
  • Prírodne získané nitráty
  • Podporuje prekrvenie, výdrž a oddiaľuje únavu

Dávkovanie

Základná dávka: 1 kapsula

Pokročilí: 4 kapsuly

Hardcore: 8 kapsúl

Kapsule užívajte 30 minút pred fyzickou aktivitou a zapite dostatočným množstvom vody. Neužívajte ústnu vodu (napr. Listerine), ktorá zabíja dobré baktérie v ústach a veľmi negatívne ovplyvňuje účinok nitrátov!

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 1 kaps.
Počet dávok v balení: (200 kaps.) 200 dávok
Hodnoty: v 1 kaps. v 4 kaps. v 8 kaps.
Červená repa (extrakt) 500 mg 2 000 mg 4 000 mg
z toho nitráty 50 mg 200 mg 400 mg

Zloženie

Červená repa (beta vulgaris, extrakt, štandardizované na obsah 10 % nitrátov), rastlinný stearan horečnatý, vegánska kapsula (hydroxypropylmetylcelulóza).

Informácie pre alergikov

Výrobok vyrobený v závode spracovávajúcom mlieko, vajíčka, sójové bôby, kôrovce, rybí olej, orechy.

Upozornenie

Uchovajte mimo dosahu detí. Výrobok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C mimo dosahu priameho slnečného žiarenia. Chráňte pred mrazom. Po otvorení spotrebujte do 200 dní. Výrobca neručí za prípadné škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Nie je určený ako náhrada pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Pred užívaním sa poraďte so svojím ošetrujúcim lekárom.

Opýtajte sa nás

Opýtajte sa nás ako prvý.

Hodnotenie

Hodnotiť produkt môžete až po prihlásení.

Celkové hodnotenie

1 hodnotení

Príchuť

1. Bez príchute