0948 448 008Garancia najrýchlejšieho a jednoduchého vybavenia reklamácie
NIOX - Nutrex

NIOX - Nutrex

NIOX - Nutrex Niox je extra silný booster – kvapalný oxid dusnatý pre stimuláciu svalovej hmoty. Napomáha tomu, aby sa do svalov dostalo viac... Viac informácií

Cenník

NIOX - Nutrex 120 caps

Príchuť Hodnotenie Dostupnosť Cena Množstvo
bez príchute Na sklade 36,00€ ušetríte 20,50€ 15,50 € ks
Zobraziť nedostupné
NIOX - Nutrex

NIOX - Nutrex

Niox je extra silný booster – kvapalný oxid dusnatý pre stimuláciu svalovej hmoty. Napomáha tomu, aby sa do svalov dostalo viac krvi a živín, zlepšuje výkon. Zvýšenie hladiny oxidu dusnatého v krvnom obehu spôsobuje, že sa svaly rozširujú. Toto rozšírenie svalov spôsobí vznik vrstvy nad rámec normálnej veľkosti, takže priestor pre ďalší rast svalov.

Niox do svalov dostáva viac oxidu dusnatého, krvi, kyslíka a živín. V kombinácii s cvičením hrajú tieto 4 zložky dôležitú úlohu vo zväčšovaní svalovej „pumpy“, zlepšovaní fyzického výkonu a pomáhajú rastu svalovej hmoty. Keďže sú kapsuly plné vopred rozpustených a skvapalnených prísad, po konzumácii sa do obehu dostanú veľmi rýchlo.

Pre koho je vhodný?

Je určený pre osoby staršie ako 18 rokov, ktoré sa venujú intenzívnemu cvičeniu. Nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajte mimo dosahu detí!

Ako ho konzumovať?

Užívajte 3 kapsuly s vodou vždy 30 minút pred raňajkami a 30 minút pred večerou. Počas tréningových dní užite 3 kapsuly 30 minút pred cvičením. Pre optimálne výsledky užívajte Niox každý deň a zostaňte dostatočne hydratovaní. Vždy Niox užívajte 30 minút pred jedlom alebo cvičením.

Tabuľka nutričných hodnôt:

NIOX

Zloženie:

rastlinná celulóza, čistená voda a polysorbát 80

Upozornenie:

Nie je vhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Udržujte mimo dosahu detí.

Opýtajte sa nás

Opýtajte sa nás ako prvý.

Hodnotenie

Hodnotiť produkt môžete až po prihlásení.

Celkové hodnotenie

1 hodnotení

Príchuť

1. bez príchute