0948 448 008Garancia najrýchlejšieho a jednoduchého vybavenia reklamácie
Multi Active Formula - Fitness Authority

Multi Active Formula - Fitness Authority

Multi Active Formula - Fitness Authority Multi Active Formula je komplexný súbor vitamínov a minerálnych látok. Produkt bol zložený a primárne... Viac informácií

Výrobca Fitness Authority
Kategória Vitamíny a minerály
Hodnotenie  Prečítať hodnotenia
 
Ciele Znásobenie sily, Lepšia kondícia
Potrebujete poradit? Opýtajte sa nás

Garantované doručenie do 24 hodínGarantované doručenie do 24 hodín

Cenník

Multi Active Formula - Fitness Authority 60 tbl

Príchuť Hodnotenie Dostupnosť Cena Množstvo
Bez príchute Na sklade 6,00 € ks
Zobraziť nedostupné
Multi Active Formula - Fitness Authority

Multi Active Formula - Fitness Authority

Multi Active Formula je komplexný súbor vitamínov a minerálnych látok. Produkt bol zložený a primárne určený pre intenzívny tréning športovcov, ktorí potrebujú všetky vitamíny a minerály obsiahnuté v multi active formule.

Hlavné výhody Multi Active Formula:

  • podporuje krvný obeh
  • dodáva energiu
  • komplexný súbor vitamínov a minerálnych látok

Vitamíny a minerály:

Ginkgo obsahuje asi 60 účinných látok z ktorých najdôležitejšie sú: bilobalid, ginkgolid, amentoflavon, bilobetin, sekvoiaflavon, kvercetin, kamferol, ginkgetin.

Tekvicové semená obsahujú látky, nazývané cucurbitaceiny, brániace v transformácii hormónu testosterónu do formy dihydrotestosterónu. Ten má na svedomí, že bunky prostaty rastú, čím zapríčiňuje jej nežiaduce zväčšenie.

Žihľava je antioxidant.

Vitamín A je potrebný pre normálny rast a vývoj tela, obzvlášť pre zdravé kosti a zuby. Chráni sliznice pred infekciami a je základom pre tvorbu fotosenzitívneho pigmentu dôležitého pre zrak.

Vitamín D má pozitívne účinky na organizmu na imunitu, procesy bunkového delenia, kosti, svaly, mozog a psychiku, krvný obeh, ochorenia ako cukrovka 1.typu, roztrúsená skleróza, porážka

Vitamín E je potrebný pre ochranu buniek a ako antioxidant, je zodpovedný za normálny rast a vývin svalov, funkciu krvného obehu, nervového a zažívacieho systému.

Vitamín C podporuje zdravý imunitný systém a podporuje optimálne fungovanie celého organizmu.

Vitamín B1 pomáha bunkám tela premieňať sacharidy na energiu a je nevyhnutný pre správnu funkciu srdca, svalov a nervového systému.

Vitamín B2 hrá dôležitú úlohu pri telesnom raste, obnove červených krviniek a uvolňovaní energie zo sacharidov.

Vitamín B6 hrá dôležitú úlohu v metabolizme červených krviniek, pri raste a vývoji kostry.

Vitamín B12 je potrebný k tvorbe červených krviniek a zabezpečeniu normálneho rastu. Tiež je dôležitý pre plodnosť a v priebehu tehotenstva. Dôležitý je aj pre náš imunitný systém.

Odporúčané dávkovanie:

Tréningový deň: 2 tablety, počas dňa. Netréningový deň: 2 tablety, počas dňa.

Nutričné informácie:

(1 tableta)

Vitamín A 600 mg Vitamín D je 5 mikrogramov Vitamín E 10 mg Vitamín C 125 mg Vitamín B1 10 mg Vitamín B2 10 mg Vitamín B6 5 mg Vitamín B12 7,5 mg Biotín 150 mg Kyselina listová 200 mg Niacín 15 mg Kyselina pantoténová 6 mg Horčík 75 mg Vápnik 60 mg Draslík 150 mg Zinok 5 mg Železo 1,5 mg Mangán 1,5 mg Meď 255 mg Jód 75 mg Chrome 75 ug Selén 37,5 mg Molybdén 25 mg 83,3 mg citrusových bioflavonoidov Saw palmetto extrakt 40 mg Tekvicové semená extrakt 30 mg Nettle Extract 30 mg Ginkgo biloba 5 mg Kyselina alfa-lipoová 5 mg Extrakt z plodov čierneho korenia Bioperine ® 0,5 mg

Opýtajte sa nás

Opýtajte sa nás ako prvý.

Hodnotenie

Hodnotiť produkt môžete až po prihlásení.

Celkové hodnotenie

1 hodnotení

Príchuť

1. Bez príchute