0948 448 008Garancia najrýchlejšieho a jednoduchého vybavenia reklamácie
Melatonin Up - Weider

Melatonin Up - Weider

Melatonin Up - Weider Melatonin UP Gummies od firmy Weider je účinná pomoc pre reguláciu poruchy spánku. Melatonín pomáha zlepšiť... Viac informácií

Výrobca Weider
Kategória Lepší spánok
Hodnotenie  Prečítať hodnotenia
 
Potrebujete poradit? Opýtajte sa nás

Garantované doručenie do 24 hodínGarantované doručenie do 24 hodín

Cenník

Melatonin Up - Weider 60 Kaps

Príchuť Hodnotenie Dostupnosť Cena Množstvo
Čučoriedka Na sklade 10,50€ ušetríte 1,70€ 8,80 € ks
Zobraziť nedostupné
Melatonin Up - Weider

Melatonin Up - Weider

Melatonin UP Gummies od firmy Weider je účinná pomoc pre reguláciu poruchy spánku.

Melatonín pomáha zlepšiť kvalitu spánku, skracuje čas zaspávania, reguluje spánkový cyklus, zmierňuje stavy bdenia a znižuje počet okamihov, keď sa budíte v priebehu noci a pomáha robiť spánok pokojnejším. Poruchy spánku môžu viesť k rôznym zdravotným problémom, ako je stres, vysoký cholesterol, vysoký krvný tlak alebo bolesti hlavy. Užívanie melatonínu môže byť dobrou pomôckou, ak je príčinou týchto problémov nedostatok spánku. Melatonín môže tiež pomôcť posilniť obranyschopnosť dosiahnutím pokojného spánku a získaním času pre hlbokú regeneráciu.

Spánok je životne dôležitá časť života pre udržanie správneho zdravotného stavu. Nedostatočná kvalita spánku je problém, ktorý postihuje mnoho ľudí. Kvalita spánku úzko súvisí s produkciou melatonínu. Melatonín je produkovaný prirodzene v mozgu počas noci a pôsobí ako signál indikujúci, že je čas ísť spať. Problémy so syntézou melatonínu sa odzrkadlia ako problémy so spánkom. Niečo podobné sa deje napríklad keď je spánkový cyklus narušený.

S pribúdajúcim vekom, telo stráca schopnosť syntetizovať melatonín, čo je dôvodom, prečo starší ľudia mávajú často problémy so spánkom. Práca na zmeny, pravidelná konzumácia stimulantov, rovnako ako expozícia elektromagnetickým vlnám a elektrickým spotrebičom tiež súvisí so zmenami normálnej produkcie melatonínu.

Výhody:

  • Až 1 mg melatonínu vysokej kvality
  • Podporuje spánok
  • 100 % bez cukru
  • Lahodná chuť

Dávkovanie

Užívajte 1 želé cukrík kedykoľvek počas dňa.

Tabuľka nutričných hodnôt

Výživové hodnoty v 1 želé cukríku
Vitamín B6 0,7 mg
Melatonín 1 mg

Zloženie

Sladidlo (maltitol, sorbitol), voda, želatína, kyselina (kyselina citrónová), kokosový olej, poťahovacie činidlá (včelí vosk, karnaubský vosk), prírodná aróma (čučoriedková), farbivo (brilantná modrá FCF), melatonín, vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid).

Upozornenie

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Doplnky nenahrádzajú vyváženú a rôznorodú stravu a zdravý životný štýl. Udržiavajte mimo dosahu malých detí. Nadmerné užívanie môže spôsobiť laxatívne účinky.

Opýtajte sa nás

Opýtajte sa nás ako prvý.

Hodnotenie

Hodnotiť produkt môžete až po prihlásení.

Celkové hodnotenie

1 hodnotení

Príchuť

1. Čučoriedka