0948 448 008Garancia najrýchlejšieho a jednoduchého vybavenia reklamácie
M3/S Pump - Czech Virus

M3/S Pump - Czech Virus

M3/S Pump - Czech Virus M 3/S PUMP je odpoveďou pre brutálne napumpovanie pri tréningu, ale zároveň kvalitný svalový rast a hlboký... Viac informácií

Výrobca Czech Virus
Kategória Predtréningové pumpy
Hodnotenie  Prečítať hodnotenia
 
Ciele Väčšie svaly, Znásobenie sily, Lepšia kondícia, Chcem napumpovať svaly
Potrebujete poradit? Opýtajte sa nás

Garantované doručenie do 24 hodínGarantované doručenie do 24 hodín

Cenník

M3/S Pump - Czech Virus 362,5 g

Príchuť Hodnotenie Dostupnosť Cena Množstvo
Island Ice Tea Na sklade 25,30€ ušetríte 2,35€ 22,95 € ks
Zobraziť nedostupné
M3/S Pump - Czech Virus

M3/S Pump - Czech Virus

M3/S PUMP je odpoveďou pre brutálne napumpovanie pri tréningu, ale zároveň kvalitný svalový rast a hlboký spánok. Väčšina predtréninkovek spolieha iba na stimulanty a neobsahuje nič poriadne na extrémne prekrvenie svalov.M3/S je ultimátna predtréninkovka a ponúka všetko pre stimuláciu, zvýšenie energie, silu a dokonca i svalovú pumpu - ALE - čo sa týka porovnania efektu svalovej pumpy, komplexná predtréninkovka sa nemôže ani zďaleka rovnať s produktom m3 / s PUMP . Obsahuje 10 perfektných synergicky fungujúcich látok, ktoré sú obsiahnuté v najčistejšej forme a v optimálnych dávkach (alebo dokonca vyšších, pokiaľ nám to zákon dovolil !!) pre najlepšiu pumpu všetkých čias!

Oproti ostatným predtréninkovkám bez stimulantov, ktoré obsahujú "patentované zloženie", m3 / s PUMP je kompletne transparentný. Obsah každej látky je úplne zverejnený. Nakoniec je to tvoje telo, do ktorého suplement dávaš, preto si zaslúžiš vedieť, že dostávaš len to najlepšie!

M3 / S PUMP | PREDTRÉNINGOVÁ PUMPA BEZ STIMULANTOV

Produkt m3 / s PUMP obsahuje masívnych 10 aktívnych ingrediencií. Najzaujímavejším aspektom je to, že sa produkt nespolieha iba na klasiku, ktorú poznáš zo súčasného trhu. Väčšina zmesí sa spolieha na napumpovanie pomocou arginínu, kreatínu a cukru! My sa spoliehame rovno na 10 aktívnych látok - BEZ CUKRU a kreatínu. Všetky majú svoje logické zastúpenie v zložení a výborne sa dopĺňajú. Už len základ, ktorý útočí na napumpovanie rôznymi mechanizmami - L-Citrulín, L-Ornitín, AAKG, L-Arginín a L-Lyzín. Nenechali sme nič na náhodu, všetky možnosti musia byť maximálne využité a pumpovať krv do svalov ako stroj. To všetko podporuje Glycerol a Sabeet® - extrakt z červenej repy so štandardizovaným obsahom nitrátov. Zloženie zakončuje Vitamín C a kyselina jablčná, ktorá predlžuje výdrž a donúti ťa aj v poslednej sérii pumpovať "na krv"! BioPerine® zloženie uzatvára - tým, že všetkým látkam násobne zlepšuje absorpciu.

Samozrejmosťou je prírodný ochucovadlo a absencia syntetických farbív. Z väčšinovej časti sladené steviol-glykozidy (sladidlo z rastliny stévia - prírodného pôvodu), zvyškové sukralózou. 0 plnidiel, 0 zahusťovadiel, 0 blbostí, ktoré nemajú v kvalitnom produkte čo robiť!

M3 / S PUMP | VÝROBA A LÁTKY

Všetky látky v m3 / s PUMP sú laboratórne testované na čistotu a zakázané látky. Výroba potom prebieha vo firme s viac než 20-ročnou tradíciou s potravinovými doplnkami a vlastní certifikát kvality EN ISO 9001 a 22000.

M3 / S PUMP | LÁTKY POD DROBNOHĽADOM

L-Citrulín sa v tele premieňa na Arginín a Dale na oxid dusnatý (NO). Podľa výskumu dokáže citrulín navýšiť hladinu Arginínu a NO v tele lepšie, než samotný arginín. Arginín sa v tele ešte ďalej rozkladá, zatiaľ čo Citrulín už je pripravený na absorbciu a použitie. Citrulín Malát Overená zlepšuje energie, podľa prieskumu zlepšuje ATP o 35%.

L-Ornitín zosilňuje účinky L-arginínu (logicky teda i L-Citrulínu) a tvorí synergickú kombináciu pre svalovú pumpu (oxid dusný do svalu) a vylučovanie rastového hormónu ..

AAKG sa skladá z arginínu a alfaketoglutarátu pre lepšiu anabolizáciu. AAKG prekrvuje svaly a pôsobí synergicky s L-ornitín a L-lyzín ..

L-Arginín vo svojej čistej forme dopĺňa funkcie účinějšího L-Citrulínu a AAKG, zosilňuje spoločne s L-ornitín a zvyšuje vylučovanie rastového hormónu a zlepšuje prekrvenie svalov.

L-Lyzín slúži k produkcii hormónov a enzýmov. Výborne blokuje nežiaduce účinky Arginínu a robí tak z produktu úplne bezpečnú variantu. Produkty s arginínom bez lyzínu môžu byť potenciálne nebezpečné !.

Glycerol extrémne naťahuje vodu do buniek. Viac glycerolu vnútri svalových buniek zlepšuje maximálnu pumpu, ktorú možno zažiť. Tiež ťahá viac vody do ciev, čo spôsobuje dilatáciu a zvýšenie vaskularizáciou.

Vitamín C je najznámejším antioxidantom na svete. Dokáže ale pomôcť aj s napumpováním svalov. Vyššie dávky vitamínu C spomaľujú rozklad NO2 a NO3, tým pádom pomáhajú k dlhšiemu udržaniu svalovej pumpy.

Kyselina jablčná hrá zásadnú úlohu pri zlepšovaní celkového svalového výkonu, zmierňuje svalovú únavu po cvičení a oodaluje únavu pri ňom ..

Sabeet® (Beta vulgaris, 20-25: 1 extrakt) obsahuje štandardizované množstvo prírodných nitrátov - 2%. Nitráty sa v tele mení na oxid dusný (NO) a zlepšujú prekrvenie a žilnatosť.

Bioperine ® (95% piperín) zlepšuje absorpciu ostatných látok o 30 až 2000 %.

Ako M3/S Pump konzumovať?

Zmiešajte jednu dávku (7,25 gramu) so 175 ml vody. HARDCORE dávka: Zmiešajte dve dávky (14,5 gramu) s 350 ml vody. Neprekračujte 2 dávky (14,5 g) denne - maximálnu dennú dávku.

Tabuľka nutričných hodnôt:

Účinná látka v HARDCORE dávke (14,5 g)
L-Citrulin 5000 mg
L-Ornitín 2000 mg
AAKG 1000 mg
L-Arginín 1000 mg
L-Lyzín 1000 mg
glycerol 1000 mg
vitamín C 500 mg
kyselina jablčná 250 mg
Sabeet® extrakt z repy 250 mg
BioPerine® extrakt z korenia 5 mg

Zloženie pre príchuť Kiwi:

L-Citrulín, L-Ornitín, Aroma (Kiwi), Glycerol monostearát, L-Arginín alfa ketoglutarát, L-Arginín báza, L-Lyzín HCl, kyselina citrónová, Kyselina l-askorbová, DL-Kyselina jablčná, Sabeet®-Repa obyčajná (beta vulgaris, koreň, 20-25: 1 extrakt), Sladidlá: steviol-glykozidy (sladidlo z rastliny stévie, prírodného pôvodu), sukralóza; BioPerine® - extrakt z čierneho korenia (95% piperín)

Opýtajte sa nás

Opýtajte sa nás ako prvý.

Hodnotenie

Hodnotiť produkt môžete až po prihlásení.

Celkové hodnotenie

1 hodnotení

Príchuť

1. Kiwi
2. Island Ice Tea