0948 448 008Garancia najrýchlejšieho a jednoduchého vybavenia reklamácie
Level NESMRTEĽNOSTI - SUPREX

Level NESMRTEĽNOSTI - SUPREX

Level NESMRTEĽNOSTI - SUPREX Suprex Level "nesmrteľnosť" je účinná a silná zmes rastlinných extraktov. Za prípravou exkluzívne... Viac informácií

Výrobca Suprex
Kategória Vitamíny a minerály
Hodnotenie  Prečítať hodnotenia
 
Ciele Lepšia kondícia, Rýchla regenerácia
Potrebujete poradit? Opýtajte sa nás

Cenník

Level NESMRTEĽNOSTI - SUPREX 100 tbl

Príchuť Hodnotenie Dostupnosť Cena Množstvo
Bez príchute Na sklade 19,50€ ušetríte 4,60€ 14,90 € ks
Zobraziť nedostupné
Level NESMRTEĽNOSTI - SUPREX

Level NESMRTEĽNOSTI - SUPREX

Suprex Level "nesmrteľnosť" je účinná a silná zmes rastlinných extraktov.

Za prípravou exkluzívne novinky stojí náš športovec Jonáš Petřík, ktorý využil a uplatnil svoje dlhoročné športové skúsenosti na najvyššej úrovni ,, priamo sa podieľal na vývoji a kompletne navrhol zloženie výrobku.

Prečo je Level "nesmrteľnosť" pre vás to pravé? Jedná sa o unikátny prípravok, ktorý má vďaka svojmu zloženiu hneď niekoľko užitočných zdraviu prospešných účinkov. Udržuje vašu psychickú kondíciu, pôsobí antistresovo. Stará sa o celkovú revitalizáciu organizmu, dodáva vám energiu a pomáha sa cítiť čerstvo celý deň. Očisťuje organizmus od toxínov a chráni ho v boji proti baktériám. Dodáva telu látky, ktoré prírodne podporujú budovanie svalovej hmoty a spaľovanie tuku.

Medzi najvýznamnejšie a najúčinnejšie zložky produktu patrí napríklad extrakt z huby reishi, ktorá je v širších kruhoch nazývaná "hubou nesmrteľnosti" a prírodným antibiotikom, alebo extrakt z koreňa Withania somnifera (obsahujúci indický ženšen) a obľúbená maca.

Ak stojíte o kvalitu, štúdiami aj praxou preverené zloženie a skutočný efekt, neváhajte. Vo výbere surovín sme Jonášovi nekládli žiadne podmienky a finálnu podobu produktu nechali predovšetkým na ňom!

Prečo sa rozhodnúť pre Suprex Level "nesmrteľnosť"

- unikátny produkt navrhnutý Jonášom Petřík - novinka na tuzemskom trhu - nadupané zloženie plné tých najúčinnejších dostupných látok - udržiava psychickú kondíciu - ochrana tela pred baktériami a toxíny - revitalizácia organizmu - prírodná podpora tvorby svalovej hmoty a spaľovanie tuku - štúdiami dokázané účinky jednotlivých zložiek

Zloženie:

100 tbl. - 62 g Zloženie: Extrakt z huby reishi (leskokôrka lesklá, Ganoderma lucidum) s obsahom 40% polysacharidov, extrakt 10: 1 z koreňa Řeřichu peruánskej (peruánsky ženšen, maca, Lepidium meyenii) extrakt z rastliny Bakopa drobnolistá (Bacopa monnieri, brahmi) , extraktu z koreňa Withania somnifera (vítaním, indický ženšen, ajurvéda: ašvaganda) v pomere 10: 1 (5% withanoloidů). Želatínová kapsula.

Obsah účinných látok v 1 kapsule (502 mg) a dennej dávke 6 tobolkách: Reishi - 167 mg / 1000 mg Brahmi - 125 mg / 750 mg Maca - 125 mg / 750 mg Ashwaganda - 85 mg / 500 mg

Návod na použitie: Odporúčaná dávka 6 kapsúl denne, možno rozložiť počas dňa pred jedlom alebo jedle, či pred a po telesnej záťaži. Neprekračujte odporúčanú dávku. Kapsuly prehĺtať nerozhryzené, zapiť zvýšeným množstvom vhodné tekutiny, pri prehĺtaní nezaklánět hlavu.

Skladovanie: Skladovať v suchu, mimo dosahu detí a slnečných lúčov, v teplote do 25 ° C. Po odobratí potrebného množstva obal dobre ihneď uzavrieť, obsah kapsúl prijíma vzdušnú vlhkosť, zvlhnutí obsahu nie je na závadu.

Obmedzenie: Nevhodné pre deti, vegánov, v tehotenstve, pri dojčení a alergii na niektorú zo zložiek, pri žalúdočných vredoch, autoimunitnom ochorení a posledné dva týždne pred operáciou. V prípade, že nie sú žiaduce zmeny hladiny hormónov v organizme, najmä testosterónu, je potrebná zvýšená opatrnosť

Opýtajte sa nás

Opýtajte sa nás ako prvý.

Hodnotenie

Hodnotiť produkt môžete až po prihlásení.

Celkové hodnotenie

1 hodnotení

Príchuť

1. Bez príchute