0948 448 008Garancia najrýchlejšieho a jednoduchého vybavenia reklamácie
Joint MAX Ultimate Blend - Czech Virus

Joint MAX Ultimate Blend - Czech Virus

Joint MAX Ultimate Blend - Czech Virus Joint MAX Ultimate Blend je horúcou novinkou z dielne najoriginálnejšie českej značky Czech Virus® . Jedná... Viac informácií

Výrobca Czech Virus
Kategória Kĺbová výživa
Hodnotenie  Prečítať hodnotenia
 
Ciele Lepšia kondícia, Aby ma pohyb nebolel
Potrebujete poradit? Opýtajte sa nás

Garantované doručenie do 24 hodínGarantované doručenie do 24 hodín

Cenník

Joint MAX Ultimate Blend - Czech Virus 460 g

Príchuť Hodnotenie Dostupnosť Cena Množstvo
Tropical Na sklade 27,45 € ks
Zobraziť nedostupné
Joint MAX Ultimate Blend - Czech Virus

Joint MAX Ultimate Blend - Czech Virus

Joint MAX Ultimate Blend je horúcou novinkou z dielne najoriginálnejšie českej značky Czech Virus® . Jedná sa o komplexné kĺbovú výživu s vysokým obsahom funkčných látok v jednej dávke ( cez 8600 mg !! ). Premyslené zloženie cielia na celkový stav kĺbov (chrupavky, spojivové tkanivo, zápaly, rozsah pohybu ...) a bolo navrhnuté podľa najaktuálnejších poznatkov v tejto oblasti. Veľkou výhodou tohto produktu je tiež dobrá rozpustnosť a skvelá chuť - neuveríte, že pijete kĺbovú výživu. A to všetko navyše absolútne BEZ CUKRU!

PEPTAN®

Peptan® sú značkové peptidy hydrolyzovaného kolagénu. Účinnosť kolagénových peptidov v podpore zdravia kĺbov je podporená rozsiahlymi vedeckými štúdiami. Bezpečné a prírodné kolagénové peptidy sú vlastným stavebným kameňom tela pre chrupavku a ideálne látkou, ktorá sa zameriava nielen na starších spotrebiteľov, ale aj na tých, ktorí sa často zúčastňujú opakujúcich sa športov, ako je fitness, beh alebo cyklistika. Kolagénové peptidy ponúkajú jedinečné a preukázané výhody a stále častejšie sa používajú ako kľúčová aktívna zložka v úspešných zloženiach prípravkov pre zdravie kĺbov.

HYDROLYZOVANÝ KOLAGÉNOVÝ PEPTID

V modelovej situaci1 napodobňujúcej trávenia v ľudskom trakte bola testovaná stráviteľnosť Peptan®u. Cez 90% Peptan®u bolo strávené s veľkosťou molekuly 2000 Daltonov - veľkosti, ktorá je veľmi ľahko využitá v črevách. V in vivo studii2byla meraná vstrebateľnosť Peptan®u do krvi. Peptan® je absorbovaný zhruba 30-60 minút po užití. Výsledky potvrdzujú, že je Peptan® veľmi efektívne absorbovaný priamo do krvi.

ORIGINÁLNE ZLOŽENIE

Trh je presýtený kópiami konských kĺbových výživ, ktoré nielen, že neprináša nič nové, navyše ani ich ochutenie za veľa nestojí (a to mala byť jediná výhoda danej kópie ...). S tým sme sa nechceli v Czech Virus® uspokojiť a preto prinášame našu originálnu receptúru, ktorá obsahuje extrémne vysoké dávky účinných látok. Len pre porovnanie - má vaše existujúce kĺbová výživa cez 8600 mg aktívnych látok v jednej dávke? Ak nie, odporúčame sa pozrieť po niečom silnejšom (a chutnejším).

DELIKÁTNA CHUŤ

Chápeme, teraz si asi Tuka na čelo, ako môžeme na opis rozpustnej kĺbovej výživy napísať "delikátnu chuť". Je to jednoduché. Pamätáte na našu bombu Super Greens PRO? Do dnešného dňa je to absolútne bez debát najlepšie ochutená zmes zelených superpotravín. Rovnako sme sa rozhodli pristupovať k tomuto produktu, kde je základ naozaj chuťovo hrozný. Po desiatkach rôznych testov sme konečne dospeli k úplne unikátnej chuti, ktorú inde na trhu nenájdete. S hrdosťou teda tvrdíme, že náš produkt má naozaj delikátnu chuť, ktorú ste u podobného produktu nezažili!

KOMPLEXNÝ PRÍSTUP

Pri tvorení klasickej kĺbovej výživy sa väčšinou pracuje s klasickými surovinami, ktoré pravdepodobne už poznáte: MSM, Glukosamín, Chondroitín alebo napríklad želatína. Občas je prítomný aj kolagén, väčšinou ale úplne základné kvality. My sme chceli produkt vziať naozaj komplexne, aby mohol pomôcť naozaj v čo možno najširšom spektre. Preto sme mimo štandardnej látky vybrali práve značkový a extrémne kvalitný Peptan® (kolagénové peptidy), kurkumu alebo výborný Hyaluronát sodný. Celkovo tak výrobok obsahuje 7 aktívnych látok!

ŽIADNE ZBYTOČNOSTI NAVIŠE

Dalo by sa povedať, že je to u nás štandard, avšak je dobré na to pamätať. V produkte nenájdete žiadne lacné plnidlo, kontroverzné sladidlo alebo syntetické farbivo. Produkt sme tvorili opäť ako najčistejšie možný bez balastu. Látky v produkte, ktoré sú "neaktívne" majú svoje opodstatnenie - pre výbornú chuť je tu aróma, kyselina citrónová a jablčná a trochu sušeného masla. Pre lepšiu textúru je tu malé množstvo xantánovej gumy. Pre farbu sme použili prírodný extrakt z papriky (+ farbí aj aktívna látka Kurkuma). To všetko doslazuje letami odskúšaná sukralóza, ktorá do dnešného dňa nemá jedinú kontroverzné štúdiu, ako iné sladidlá. A to je všetko, proste nič navyše, čo by produkt nepotreboval a zbytočne to zaťažovalo

Tabuľka nutričných hodnôt:

Účinná látka Množstvo v 1 davke (11,5 g)
Peptan® (hovädzie kolagénové peptidy) 4000 mg
Methylsulfonylmetan (MSM) 2000 mg
Glukosamin sulfát 2KCl 1600 mg
z toho čistý glukosamin sulfát 1176 mg
Chondroitin sulfát (90%) 1000 mg
Vitamín C (kyselina askorbová) 100 mg (tj. 125% RVH*)
Kurkuma 22 mg
Hyaluronát sodný 20 mg

ZLOŽENIE PRE PRÍCHUŤ TROPICAL:

Peptan® (Hovädzie kolagénové peptidy), Methylsulfonylmethan (MSM), Glukosamin Sulfát 2KCL (z kôrovcov), Aroma, Chondroitín sulfát, Kyselina citrónová, Kyselina jablčná, Sušené maslo, Xantánová guma, Sladidlo: Sukralóza, Kyselina askorbová, Farbivo: extrakt z papriky ; Kurkuma, Hyaluronát sodný

ALERGÉNY:

Kôrovce. Vyrobené v závode spracovávajúcim mlieko, vajíčka, sójové bôby, kôrovce, rybí olej, orechy.

DÁVKOVANIE:

Zmiešajte jednu dávku (11,5 g) s 300 ml vody. Neprekračujte 1 dávku (11,5 g) denne - odporúčané denné dávkovanie.

VAROVANIE

Uchovajte mimo dosahu detí. Výrobok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy.

Výrobok vyrobený v závode spracovávajúcim mlieko, vajíčka, sójové bôby, kôrovce, rybí olej, orechy.

Neobsahuje látky dopingového charakteru. Skladujte v suchu pri teplote do 25 ° C mimo

dosahu priameho slnečného žiarenia. Chráňte pred mrazom.

Výrobca neručí za prípadné škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním.

Nie je určené ako náhrada pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu.

Opýtajte sa nás

Opýtajte sa nás ako prvý.

Hodnotenie

Hodnotiť produkt môžete až po prihlásení.

Celkové hodnotenie

1 hodnotení

Príchuť

1. Tropical