0948 448 008Garancia najrýchlejšieho a jednoduchého vybavenia reklamácie

i9 Informovaná fľaša

i9 Informovaná fľaša

Názov "i9 informovaná" súvisí predovšetkým s jej výbavou silného informačného kódu v srdci i9 fľaše. Ten je nositeľom niekoľko tisíc starostlivo vybratých súborov a sád informácií s pozitívnou vibráciou, akou je hudba, prána, modlitby, mantry, vibrácie slov, farieb a mnoho ďalších. Všetky tieto informácie boli zhromažďované a prevedené do funkčného stavu informačných sád počas niekoľkých desiatok rokov neustáleho výskumu. Cez technológiu informovania Poznik TP boli aplikované do i9 štítku. Jeho hlavnou a silnou schopnosťou je ovplyvňovať siete spojených molekúl a pôsobiť na štruktúru vody, čím dochádza k jej revitalizácií. Robí to tak, že pridáva energetický potenciál (produkujúc štruktúrovanú vodu) a čistí informácie uchovávané kontaminujúcimi látkami.

i9 fľaša uchová vašu vodu živú

Technológia informovania (Poznik TP) zabraňuje škodlivým vplyvom prostredia, ako sú vystavenie magnetizmu, elektrickému prúdu, mobilnému žiareniu, rôznym negatívnym vibráciám a podobne. Séria testov ukázala, že špecifické informačné kódy neutralizujú negatívne vplyvy tým, že neustále interagujú s obsahom fľaše. To platí aj pre položky, ktoré sú skenované červenými laserovými zariadeniami v pultoch predajní, ktoré negatívne ovplyvňujú energetické hodnoty potravín a nápojov.

Život sa rozvíjal v oceánoch a prostredníctvom vývoja sa jeho časť prispôsobila životu na zemi. Počas celého vývoja voda bola a nikdy neprestala byť najdôležitejšou vecou v našom živote, pretože aj my sa skladáme predovšetkým z vody.

Vlastnosti vody

Kvality a anomálie vody sa prispôsobili na udržanie života na Zemi, ale niektoré jeho charakteristiky sú stále zahalené tajomstvom a čakajú na vedecké vysvetlenie. Voda je jedinou látkou, ktorá je predmetom neustálej transformácie pri pravidelnom prechádzaní atmosférou (tzv. kolobeh vody). Tento prirodzený cyklus umožňuje vode, aby sa samočistila. Na svojej ceste k nám dostane voda negatívne aj pozitívne črty, ktoré ovplyvňujú spôsob, akým sa molekuly pohybujú a viažu. V prírode sa voda pohybuje cez skaly a vodopády, ktoré víria a "rozbíjajú" jej molekulárnu štruktúru znovu a znovu. Počas tohto procesu sa zhluky molekúl vody rozpadajú na menšie zhluky, povrchové napätie sa mení a voda teraz dostáva energický potenciál, čo znamená, že sa stáva "živou" (takzvaná "štruktúrovaná" alebo "žijúca" voda). Jedno z najväčších tajomstiev vody spočíva v jej pamäti, ktorá má moc ovplyvniť jej molekulárnu štruktúru. Prvý človek, ktorý odfotografoval pamäť vody, bol Dr. David Schweitzer, ktorý dokázal, že voda je vybavená kvalitami kvapalinovej frekvenčnej pamäte. Dr Masaru Emoto, dnes jeden z najznámejších výskumníkov, vystavil vodu rôznym vonkajším pozitívnym a negatívnym vplyvom, skryštalizoval ju a fotografoval pomocou špeciálnej techniky. Voda z vodovodu alebo fľašková voda je veľmi znečistená kvôli neprirodzenému vystaveniu v potrubiach obsahujúcich olovo, azbest, plast a rôzne chemikálie. Chemicky a v zmysle frekvencie takáto voda nemá energiu kvôli svojmu neprirodzenému pohybu. Vzhľadom na silnú molekulárnu štruktúru takáto voda preniká do bunkových membrán s ťažkosťami, čo vedie k neschopnosti dodávať bunke potrebné živiny. To ovplyvňuje naše zdravie, imunitný systém a našu energiu, ktorú používame pri každodenných činnostiach.

Aký je účinok i9 na vodu?

 • Ovplyvňuje molekulárnu štruktúru vody a vracia ju do svojho prirodzeného stavu
 • Zvyšuje energetickú vibráciu vody
 • Obnovuje prirodzenú rovnováhu a vitalitu vody
 • Zvyšuje obsah fotónových emisií vo vode
 • Vplyv účinku farebnej terapie
 • Vplyvom harmonizácie sa stáva jemnejšou a lahodnejšou na pitie
 • Vyrobené z vysoko kvalitného skla

Čo ešte možno o nej povedať?

 • Vyrobená zo skla, ktoré je recyklovateľné, čím je ohľaduplná k prírode
 • Prakticky chránená proti rozbitiu, vďaka strategickému umiestneniu silikónových obručí
 • Moderný dizajn
 • Funkčnosť a vplyv informačného štítku
 • Vo farbách všetkých čakier
 • Možnosť použitia na celý rad nápojov (čaje, smoothie, džúsy...)
 • Doživotná záruka na informačný kód
 • Vplyv i9 informovaného kódu sa nestratí ani po dlhom čase. Aj z toho dôvodu je poskytnutá doživotná záruka na informačný kód.
 • Proces informovania vody po naliatí do fľaše prebieha okamžite, kým rozsiahle testy ukazujú mierne narastajúce zvýšenie v priebehu ďalších 3 hodín.
 • Ak nalejete vodu z i9 fľaše do normálneho pohára alebo fľaše, bude si udržiavať svoju prirodzenú molekulárnu štruktúru. Avšak preliatie vody do plastovej alebo hliníkovej fľaše môže spôsobiť, že informovaná voda rýchlejšie stratí svoju prirodzenú molekulárnu štruktúru.

Základný princíp

Chromoterapia ako metóda alternatívnej medicíny, používa farby a svetlo k vyváženiu energie v ľudskom tele, a jej doplnenie po stránke psychickej, emocionálnej, spirituálnej, aj mentálnej. Keď vystavíme vodu vo farebnej nádobe slnečnému svetlu, tak voda absorbuje vibrácie tejto konkrétnej farby.To je základný princíp chromoterapie.

Podľa jej zásad, sa ľudské telo skladá z rôznych farieb. Nedostatok akejkoľvek farby potenciálne vedie k ochoreniu. Hovorí sa, že jednotlivec je zdravý tak dlho, kým jeho farebné spektrum je v harmonickom stave.
i9 fľaše plne využívajú túto najprirodzenejšiu liečebnú silu tým, že umožňujú každému jednotlivcovi vybrať svoju obľúbenú farebnú kombináciu a pomôcť podporiť vibráciou farby svoje zdravie.

Príroda nám poskytuje úžasné a jednoduché riešenia. Každý jednotlivec môže využiť túto energiu na liečbu a prevenciu chorôb.

TP technológia a výroba

TP technológia je kombináciou niekoľkých vedeckých procesov, ktorá má schopnosť ovplyvniť siete spojených molekúl v rôznych objektoch hmoty, (voda, sklo, plast, kov a ďalšie) pomocou informácií alebo kódu.
Vďaka presnej aplikácii technológie Poznik TP môžeme vybrať, zosilniť a vytlačiť konkrétne informácie energie (vibrácie) k objektom nášho výberu. Informácie sú vytlačené v číslach, kde každé číslo obsahuje stovky súborov informácií. Konečným výsledkom je kombinácia starostlivo vybraných súborov informácií. Informácie sú zozbierané prostredníctvom výskumu po dobu niekoľkých desiatok rokov. Kódovanie zahŕňa prísne skúšobné postupy pre každý jeden výrobok.

Špeciálne kvalitné viacnásobne tvrdené sklo a ergonomický tvar sú dosiahnuté postupným viacnásobným zahrievaním. Po vytvarovaní a vytvrdení, sú na fľašu pridané silikónové "obruče" a ručne vsadený kódovací štítok.


Jeden štítok a 9 druhov farieb

i9 fľaša sa vyrába v 9 farbách. Všetkých 9 druhov má vo svojom srdci naprogramovaný jeden kódovací štítok a ten je rovnaký na každej informovanej fľaši. Rozdiel je teda vo farbe silikónových obručí a zátky, čo je z hladiska farebnej terapie veľmi dôležité pre zdravie a celkovú harmóniu. Nie sú to vyložene len farby, ktoré pomáhajú cítiť sa lepšie, ale aj energia svetla, ktorá tieto farby odráža. Každá farba spolu so svetlom prispieva k vyváženiu energie v ľudskom tele a jej doplnenie po stránke psychickej, emocionálnej, spirituálnej, aj mentálnej.

Podľa čoho teda vyberať?

Jedna možnosť je, že si zmapujete vlastnosti, účinky a vplyv jednotlivých farieb z hladiska chromoterapie a čakrového systému.
Druhou možnosťou je INTUITÍVNY výber farby. Je to možnosť, ktorú najviac doporučujeme.

Intuícia je vnútorný hlas, vnútorné vedenie, odpoveď zvnútra, alebo jej niekedy hovoríme aj šiesty zmysel. Hovorí sa, že intuícia sa nemýli. Práve pod jej vedením sa nám dostáva to, čo je pre nás prirodzené a potrebné pre daný moment. Ide o rozhodnutie alebo výber, ktorý je pre našu cestu tou správnou voľbou. Takéto rozhodnutie nesprevádzajú negatívne emócie, ale naopak, vnútorná istota a pokoj. Môžeme to opísať ako jasnosť v rozhodnutí. Dôležité je uvedomiť si seba samého a zachytiť odpoveď zvnútra. Preto sa skúste nacítiť a jednoducho počúvnuť svoj vnútorný hlas.

Najžiadanejšou fľašou je i9 fľaša Dúhová-ČAKRA, ktorá zahŕňa celé farebné spektrum a ponúka tak rovnováhu farieb.

V tejto sekcii nie sú žiadne produkty