HERO N°2 kolekcia

TERAZ ZĽAVA NA VŠETKO -20% s kódom INFINITYVIP

HERO N ° 2 je pokračovaním kolekcia HERO, jednej z najúspešnejších NEBBIA kolekcií, ktorú sme uviedli v apríli 2020. Tento rok HERO kombinuje všetky naše znalosti a feedback od zákazníkov, ktoré sme počas viac ako roka nazbierali. Dizajn je naďalej minimalistický, ale zároveň športový a štýlový. Hlavné farby, ktoré v kolekcii nájdete, sú v súčasnosti veľmi trendy a perfektne sa hodí nielen k jesennej sezóne!

HERO N ° 2 kolekcia je špecifická na výkon orientovanými vylepšeniami a praktickými detailmi, ktoré sú starostlivo premyslené. Napríklad neviditeľné vrecká, kovové zipsy, otvory na palec na crop tope či vzdušná sieťka na odvádzanie potu. Strihy sú navrhované tak, aby tvarovali ženské krivky, zvýraznili svaly a opticky zdokonalili stehná a nohy. Vďaka tomu každá žena zažije pocit maximálneho sebavedomia aj počas toho najťažšieho tréningu.

Vybrali sme kvalitný flexibilný materiál, ktorý je funkčný, elastický, trvanlivý a príjemný na dotyk. Dokonale sa prispôsobí ženskému telu. Na slim fit modely sme použili náš u zákazníčok najobľúbenejšie materiál POWER a z bavlny sú vyrobené voľnejšie strihy.

POWER materiál je obľúbený pre jeho flexibilitu a rýchloschnúci vlastnosti. Bavlna s malou prímesou polyesteru zase poskytuje jemnosť, odolnosť a tepelnú izoláciu. So všetkými týmito vlastnosťami sú oba materiály vysoko odolné a prispôsobivé, stvorené na dokonalé fitness oblečenie.