0948 448 008Garancia najrýchlejšieho a jednoduchého vybavenia reklamácie
Fat Burner - SUPREX

Fat Burner - SUPREX

Fat Burner - SUPREX Spaľovač od firmy Suprex je zbrusu nový revolučný produkt na tuzemskom trhu. Extra silná kombinácia rastlinných zložiek -... Viac informácií

Výrobca Suprex
Kategória Spaľovače tukov
Hodnotenie  Prečítať hodnotenia
 
Ciele Lepšia kondícia, Chcem schudnúť
Potrebujete poradit? Opýtajte sa nás

Cenník

Fat Burner - SUPREX 60 tabl

Príchuť Hodnotenie Dostupnosť Cena Množstvo
Bez príchute Na sklade 15,50 € ks
Zobraziť nedostupné
Fat Burner - SUPREX

Fat Burner - SUPREX

Spaľovač od firmy Suprex je zbrusu nový revolučný produkt na tuzemskom trhu. Extra silná kombinácia rastlinných zložiek - Zelený čaj, wakame, Kofeín, Kapsaicín, Ginger, Synefrin, Piperín - vám zaistí preukázateľné výsledky. Vďaka nášmu spaľovaču budete efektívnejšie využívať vašu energiu, zintenzívnite spaľovanie tuku a pohľad na ručičku na váhe pre vás bude ďaleko pozitívnejšie.

Ak chce schudnúť, Suprex spaľovač pre vás musí byť jasná voľba. Urobte vaše tréningy efektívnejšie, prežívajte každé opakovanie a Okúste, čo to naozaj znamená intenzívny tréning. Naši športovci spaľovače Suprex využívajú už dlhší čas, kedy začneš TY?

Pri výrobe nášho spaľovaču sme sa riadili nasledujúcimi bodmi. Vybrať najlepšiu kombináciu účinných látok, ktoré sa navzájom podporujú. V zložení nájdete kompletný popis jednotlivých použitých zložiek.

Prečo sa rozhodnúť pre Suprex Fat Burn?

- najlepšia kombinácia účinných látok - záruka kvality - efektívne spaľovanie tukov pri tréningu i mimo neho - maximálne množstvo všetkých účinných látok - preukázané výsledky - vyskúšané a používané našimi špičkovými športovcami

Zloženie : Extrakt zeleného čaju (Camelia sinensis), extrakt z riasy wakame (Kelp, Undaria pinnatifida, 5% fucoxanthin), kofeín bezvodý (1,3,7-trimethylxanthine) 50%), extrakt z borovice prímorskej (Pinus pinaster, štandardizovaný na obsah 95% oligomérnych proantocyanidínov; zdroj pycnogenolu), extrakt papriky ročnej (Capsicum annum, chilli, zdroj kapsaicínu), extrakt zo ďumbiera lekárskeho (Zingiber officinale, zázvor), synefrín (extrakt z horkého pomaranča Citrus aurantium), extrakt z čierneho korenia (piper nigrum). Želatínová kapsula.

Zelený čaj - látka, ktorá má mnoho pozitívnych účinkov, predovšetkým pôsobí svojimi polyfenoly ako antioxidant a znižuje cholesterol v tele. Obsahuje látky podobné kofeínu (teín) a látka EGCG (epigalokatechin-3-gallát) má vplyv na zlepšené spaľovanie tukov. Pôsobí tiež proti nádorom a chorobám srdca. Znižuje krvný tlak, rozširuje cievy. EGCG tlmí schopnosť enzýmu rozkladať škrob o 34%. Znamená to, že sa potom menej priberá zo sacharidov. Znižuje hladinu cholesterolu a tukov v krvi a prispieva k zvýšenému využitiu tukov.

Wakame - japonská morská riasa s výnimočne širokým spektrom účinkov. Bol vykonaný aj výskum, že má vplyv na spaľovanie tuku, špeciálne v brušnej oblasti. Pomáha tiež s regeneráciou po tréningu. Ako iné riasy odbúrava cholesterol z tepien, žíl a vlásočníc a zvyšujú ich pružnosť. Používa sa na podporu imunitného systému a zbavujú telo ťažkých kovov a chemických zvyškov. Pri pravidelnom používaní zlepšujú krvný tlak, alergie, reumatizmus aj nervové poruchy. Pomáha pri srdcových chorobách, posilňuje pečeň a žlčník.

Kofeín - Bez kofeínu zrejme nevznikne žiadny spaľovač. Jedna kapsula tohto produktu obsahuje toľko kofeínu ako veľký hrnček veľmi silnej kávy.

Prímorská borovica - extrakt obsahuje vysokú koncentráciu látky nazývané pycnogenol. Jedná sa o jeden z najsilnejších antioxidantov. Pycnogenol pomáha znižovať hladinu histamínu (pôsobí anti-alergénny), slúži na prevenciu kardiovaskulárnych ochorení, prevenciu a terapiu kŕčových žíl (varixov). Výrazne znižuje riziko vzniku srdcového infarktu a cievnej mozgovej príhody. Nielen, že znižuje vysoko nebezpečnú oxidáciu LDL cholesterolu, ale dokonca znižuje aj ukladanie tukov do tukových buniek. Pomáha pri výžive mozgových buniek a tým zlepšuje ich funkciu (predovšetkým pamäť).

Zázvor (Ginger) - Zvyšuje tvorbu enzýmov, ktoré podporujú správne trávenie. Má antiseptické a dezinfekčné účinky. Podporuje potenie, znižuje horúčku, zvyšuje prekrvenie tkanív a dokáže vás veľmi príjemne zahriať. Znižuje hladinu cholesterolu. Má pozitívne účinky na imunitu. (Pri chudnutí sa pritom človeku často oslabuje imunita.) Pôsobí proti bolesti svalov, únave a nastupujú chorôb. Pôsobí preventívne proti kinetóze (nevoľnosti, závratom). Pôsobí proti obezite tým, že reguluje činnosť enzýmu nazývaného lipáza, ktorý zodpovedá za rozklad a vstrebávanie tukov.

Kapsaicín - Extrakt z čili papričiek. Prispieva k podpore krvnej cirkulácie, zvýšeniu rýchlosti metabolizmu, stimulácii žalúdočnej sekrécie a tým k podpore zažívania. Zamedzuje rastu škodlivých žalúdočných baktérií, posilňuje tvorbu ochranného hlienu v žalúdku. Prispieva tým k regenerácii jeho stien pri poškodení vlastnými enzýmy, ktoré poznáme ako žalúdočné vredy. Chilli extrakt môže pomôcť aj pri chudnutí, pálivé jedlá všeobecne znižujú chuť do jedla. Ďalej v tráviacom systéme, svaloch a srdci zvyšuje rýchlosť metabolizmu, čo sa využíva tiež pri chudnutí. Celkovo povzbudzujúce účinky na telesné funkcie a výkonnosť, vrátane vplyvu na obehovú sústavu, sú podobné krátkodobému aeróbnemu cvičenia.

Synefrín - Extrakt horkého pomaranča. Látka je látka štrukturálne blízku adrenalínu a efedrínu, nepôsobí však jeho nežiaduce vedľajšie účinky. Synefrín sa používa na odbúravanie tukov, znižovanie hmotnosti a energizácii organizmu. Mobilizuje tukové zásoby a podporuje termogenézu. Zvyšuje metabolický obrat, bez toho by mal negatívny vplyv na srdcovú činnosť či krvný tlak. Zrýchľuje metabolizmus, čo súvisí so zvýšeným spaľovaním energie (kalórií). Podporuje trojaký mechanizmus vedúci k redukcii telesnej hmotnosti - odbúravanie lipidov (tukov), zvyšovanie energetického výdaja a eliminácii nadbytočnej vody v organizme. To všetko je zapríčinené tým, že špecificky stimuluje beta-3 receptory, čím dochádza k stimulácii lipidového metabolizmu bez vedľajších účinkov (tachykardiou a nespavosťou).

Piperín - Extrakt čierneho korenia. Posledný pálivá zložka

Obsah 1 kapsuly (575 mg) a 2 kapsúl (denná odporúčaná dávka) Zelený čaj - 250 mg / 500 mg wakame - 120 mg / 240 mg Kofeín - 100 mg / 200 mg Borovica - 50 mg / 100 mg Zázvor - 35 mg / 75 mg Kapsaicín - 10 mg / 20 mg Synefrin - 5 mg / 10 mg Piperín - 5 mg / 10 mg

Návod na použitie: Odporúčaná denná dávka 2 tobolky. Odporúčaná denná dávka sa nesmie prekročiť. Dobre zapíjať, pri prehĺtaní nezaklánět hlavu. Kapsulu prijímať zvyčajne nalačno a pred športovým výkonom, pri zažívacích ťažkostiach najlepšie po jedle.

Obmedzenie: Nevhodné pre deti a mládež, v tehotenstve a pri dojčení, pri epilepsii, pri alergii na niektorú z použitých surovín. Zvýšená opatrnosť je nutná u osôb trpiacich dnou alebo osteoporózou alebo pri precitlivenosti na kofeín, pri strese, psychóze, epilepsii, zvýšenom krvnom tlaku, problémoch so štítnou žľazou, glaukómu, zväčšené prostate, bolestiach hlavy, astmy. Dlhodobý pravidelný príjem je návykový. Výrobok môže spôsobiť nespavosť a zvýšenú tvorbu moču až 6 hodín aj viac po požití u osôb nezvyklých na pravidelný príjem. U citlivých osôb môže spôsobiť podráždenie tráviacej sústavy (pálenie záhy). Nenahrádza pestrú stravu.

Skladovanie: Skladovať v suchu a teplote do 25 ° C, mimo dosahu detí a slnečných lúčov. Po odobratí potrebného množstva obal ihneď uzavrieť.

Opýtajte sa nás

Opýtajte sa nás ako prvý.

Hodnotenie

Hodnotiť produkt môžete až po prihlásení.

Celkové hodnotenie

1 hodnotení

Príchuť

1. Bez príchute