0917 164 519Garancia najrýchlejšieho a jednoduchého vybavenia reklamácie
CN3 - Cellucor

CN3 - Cellucor

CN3 - Cellucor CN3 predstavuje inovatívnu formu kreatínu: Creatine Nitrate (NO3-T™). V tejto forme je kreatín naviazaný na molekulu nitrátu.... Viac informácií

Cenník

CN3 - Cellucor 225 g

Príchuť Hodnotenie Dostupnosť Cena Množstvo
Ovocný punč Na sklade 29,10€ ušetríte 8,30€ 20,80 € ks
CN3 - Cellucor

CN3 - Cellucor

CN3 predstavuje inovatívnu formu kreatínu: Creatine Nitrate (NO3-T™). V tejto forme je kreatín naviazaný na molekulu nitrátu. Kreatín zvyšuje silu a nitrát zlepšuje napumpovanie svalov. Už nemusíš viac užívať kreatín a nitrix oxid ako samostatné produkty. Od teraz to všetko dostaneš vďaka CN3. Je ideálny pre mužov a ženy, ktorí chcú zlepšiť svoju silu, vytrvalosť a objem. Vieme, že kreatín a dusičnan sú významnými na individuálnej úrovni ale štúdie ukázali, že ich spojením tvoria Kreatín Nitrát, ako je napríklad v CN3, ktorý produkuje ešte lepšie výsledky. V skutočnosti, kreatín nitrát sa ukázal ako účinnejší pri budovaní svalovej hmoty, ako kreatín sám.

Bolo dokázané, že diétne dusičnany (ako je zelená listová zelenina) majú pozitívny vplyv na výkon. Keď sa viaže k kreatínu v podobe CN3, sa dusičnan prevedie v tele na oxid dusnatý (NO). Vyššie hladiny NO v tele produkujú viac kyslíka v krvi, a v konečnom dôsledku prispieva k podpore lepšej vytrvalosti, napumpovaniu, a celkovej výkonnosti.

Hlavné výhody CN3:

  • inovatívna forma kreatínu: kreatín nitrát
  • podporuje svalovú energiu počas intenzívneho cvičenia
  • podporuje rast svalov
  • zlepšuje svalovú vytrvalosť
  • zvyšuje silu, výkonnosť a regeneráciu
  • rýchlo sa absorbuje
  • je výborný pre vysoko intenzívne tréningy

Odporúčané dávkovanie:

1 odmerku (5 g) rozmiešajte v 200 - 300 ml vody. Užívajte 30 minút pred tréningom.

Tabuľka nutričných hodnôt:

Nutričné hodnoty (príchuť fruit punch) 1 dávka (5 g)
Kalórie 5 kcal
Sacharidy celkom 1 g
Vitamín C (ako kyselina askorbová) 500 mg
Creatine Nitrate (NO3-T™) 3 g

Ďalšie zložky:

Prírodné a umelé príchute, kyselina citrónová, sukralóza, kremičitan vápenatý, oxid kremičitý, acesulfam draselný, FD&C Red Lake #40.

Upozornenie:

Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Nie je vhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajte na suchom a chladnom mieste. Chráňte pred priamym slnečný žiarením. Uskladňujte mimo dosahu detí!

Alergénové upozornenie:

Vyrobené v zariadení, ktoré tiež spracováva produkty obsahujúce mlieko, vajcia, sóju, pšenicu, kôrovce, rybí tuk, lieskové orechy a arašidy.

Opýtajte sa nás

Opýtajte sa nás ako prvý.

Hodnotenie

Hodnotiť produkt môžete až po prihlásení.

Celkové hodnotenie

1 hodnotení

Príchuť

1. Ovocný punč