0948 448 008Garancia najrýchlejšieho a jednoduchého vybavenia reklamácie
CLA 1200 + Green Tea - Amix

CLA 1200 + Green Tea - Amix

CLA 1200 + Green Tea - Amix CLA 1000 + Green Tea je účinná kombinácia konjugovanej linolovej kyseliny a extraktu zo zeleného čaju. Podporuje rast... Viac informácií

Výrobca Amix
Kategória Spaľovače tukov
Hodnotenie  Prečítať hodnotenia
 
Ciele Chcem schudnúť
Potrebujete poradit? Opýtajte sa nás

Cenník

CLA 1200 + Green Tea - Amix 120 kaps

Príchuť Hodnotenie Dostupnosť Cena Množstvo
Produkt je dočasne vypredaný
Zobraziť nedostupné
CLA 1200 + Green Tea - Amix

CLA 1200 + Green Tea - Amix

CLA 1000 + Green Tea je účinná kombinácia konjugovanej linolovej kyseliny a extraktu zo zeleného čaju. Podporuje rast svalovej hmoty, posilňuje imunitný systém, metabolizmus, a čo je najdôležitejšie účinne zabraňuje procesu ukladania tukov a súčasne napomáha telu lepšie spaľovať uložený tuk. Okrem toho, CLA znižuje hladinu cholesterolu a triglyceridov v krvi.

CLA (Konjugovaná kyselina linolová) je mastná kyselina, ktorú si telo nedokáže samo vyprodukovať. Nachádza sa napríklad v hovädzom a jahňacom mäse a v mliečnych výrobkoch. Je dokázané, že má veľa pozitívnych účinkov. Napomáha telu zbavovať sa nadmerného telesného tuku a je známa aj ako silná protinádorová látka.

Green Tea obsahuje extrakt zo zeleného čaju, ktorý zvyšuje duševnú a fyzickú kapacitu, reguluje hladinu cholesterolu a cukru v krvi, posilňuje imunitný systém, má termogénny účinok, aktivuje metabolizmus a oxidáciu tukov. Je tiež silný antioxidant. Podľa vedeckých štúdií svojimi antioxidačnými účinkami je 100 krát silnejší ako vitamín C a 25 krát silnejší ako vitamín E.

CLA 1200 + Green Tea - Amix

Vzorec obsahuje Methocel ® CRT - ss ( riadené uvoľňovanie Support System ) pre maximálne a trvalé účinky.

Odporúčané dávkovanie:

3 kapsule denne s jedlom.

Tabuľka nutričných hodnôt:

Veľkosť jednej dávky: 3 kapsuly
Počet dávok v balení: 40
Hodnoty jednej dávky
Amix CLA (80% koncentrovaná kyselina linolová) 1 500 mg
Konjugovaná kyselina linolová 1 200 mg
Zelený čaj 300 mg

Zloženie:

Konjugovaná kyselina linolová (80% CLA), extrakt zo zeleného čaju (50 %), želatínová kapsula (želatína, voda, farbivo: oxid titaničitý), stabilizátor: hypromelóza (Methocel), látky zabraňujúce hrudkovateniu: stearát horečnatý, oxid kremičitý.

Upozornenie:

Nevhodné pre deti, tehotné a kojace ženy. Neprekračujte doporučené denné dávkovanie. Prípravok nie je určený k použitiu ako náhrada pestrej stravy. Uchovávajte mimo dosah detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25°C, chráňte pred priamym slnečným svetlom a mrazom.

Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Potravina určená pre zvláštnu výživu. Vhodné pre športovcov a pre osoby zo zvýšeným telesným výkonom.

Opýtajte sa nás

Opýtajte sa nás ako prvý.

Hodnotenie

Hodnotiť produkt môžete až po prihlásení.

Celkové hodnotenie

1 hodnotení

Príchuť

1. Bez príchute