0917 164 519Garancia najrýchlejšieho a jednoduchého vybavenia reklamácie
Bulgarian Tribulus - Vemo Herb

Bulgarian Tribulus - Vemo Herb

Bulgarian Tribulus - Vemo Herb Originálny bulharský Tribulus Terrestris s garantovaným obsahom 60 % protodioscínu. Hlavné účinky:... Viac informácií

Cenník

Bulgarian Tribulus - Vemo Herb 90 kaps

Príchuť Hodnotenie Dostupnosť Cena Množstvo
Bez príchute Na sklade 27,99€ ušetríte 6,09€ 21,90 € ks
Bulgarian Tribulus - Vemo Herb

Bulgarian Tribulus - Vemo Herb

Originálny bulharský Tribulus Terrestris s garantovaným obsahom 60 % protodioscínu.

Hlavné účinky: prirodzená stimulácia vlastnej tvorby pohlavných hormónov, svalová hmota a sila, sexuálne libido

Tabuľka nutričných hodnôt:

Jedna kapsula obsahuje

suchý extrakt bulharského Tribulus Terrestris s obsahom 60 % futostanolového saponínu determinovaného ako Protodioscín 200 mg
stearan horečnatý 4 mg

Hlavným benefitom originálneho bulharského VemoHerb Tribulus je vysoký obsah steroidného saponínu protodioscín (štandardizácia na 60 %), čo je v súčasnej dobe v rámci celosvetového merítka najsilnejší dostupný extrakt z obsahom protodioscín na trhu (POZOR - nezamieňať s celkovými saponíny!) Štandardizovaný obsah protodioscín je garanciou nízkeho obsahu ostatných menej účinných saponínov ako je Protogracilin a ďalšie, ďalej je limitovaný obsah flavonoidov (vždy pod 10%) a tanínov (vždy pod 10%).

Nie každý vie, že Tribulus Terrestris je rastlina, ktorú môžeme nájsť v niekoľkých častiach sveta, ako sú USA, južná Amerika, Mexiko, Španielsko, India, Čína a Bulharsko. Ešte menej je verejnosti známe, že bulharský Tribulus má úplne iné farmakologické a fyziologické vlastnosti, ako Tribulus z ostatných častí sveta. To tiež jednoznačne potvrdila aj najnovšia vedecká štúdia, ktorú vykonal tím pracovníkov z Univerzity v Mississippi (M.Ganzera, E.Bedir, IAKhan). Spomínaný rozdiel je v obsahu hlavnej účinnej látky, steroidného saponínu protodioscín, ktorý má známe anabolické účinky + účinky podporujúce sexuálne libido. Originálne bulharský Tribulus obsahuje 40-60x vyššie množstvo protodioscín v sušine oproti Tribulusu z ostatných častí sveta. Z tohto dôvodu je tiež bulharský Tribulus ako surovina niekoľkonásobne drahšie. Uvedený rozdiel v zložení je daný odlišným genotypom rastliny, obdobím zberu atď. Preto je tiež napr. Čínskej alebo indický tribulus využívaný na odlišné účely ako je diuretické pôsobenie atď. U týchto produktov nie je garantovaný obsah protodioscín, ale sú zvyčajne uvádzajú iba celkové saponíny, pretože obsah protodioscín je minimálna.

Ako poznám originálny bulharský Tribulus? V súčasnosti existujú v Bulharsku iba dvaja hlavné producenti ponúkajúci extrakty s vysokým obsahom protodioscín: VemoHerb Tribulus (60% Protodioscín) a Sopharma Tribestan (priemer 54-55% Protodioscín / Protogracilin). Spoločnosť Vemo99 Ltd. (1996) je držiteľom špeciálna technológia na extrakciu Tribulus Terrestris s garantovaným obsahom 60% čistého protodioscín, čo je v súčasnej dobe najsilnejší dostupný extrakt aj v rámci Bulharska. POZOR - nikdy nezamieňajte obsah čistého protodioscín s obsahom celkových saponínov. Saponíny sú iba všeobecným pojmom, takže napr. Aj 95% extrakt s obsahom saponínov, môže obsahovať len 1,5% protodioscín! Dôvodom je spomínaný pôvod suroviny.

Ako VemoHerb Tribulus funguje? Steroidný saponín Protodioscín je aktívna substanciou, ktorá stimuluje produkciu pohlavných hormónov (testosterón u mužov, estrogén u žien), pôsobí pozitívne na centrálny nervový systém a pôsobí ako aktívny komponent anabolického charakteru. V mužskom tele Protodioscín zvyšuje hladinu testosterónu, reguluje hladinu ostatných hormónov bez zasahovania do ich funkcie a optimalizuje funkčnosť prostaty. U žien zvyšuje Protodioscín hladinu pregnenolonu, progesterónu a hladinu estrogénov a zlepšuje sexuálne libido, podporuje pozitívny psychický a emočný stav.

Protodioscín stimuluje produkciu luteinizačného hormónu v hypofýze a priamo tak zvyšuje vylučovanie pohlavných hormónov. Protodioscín je ďalej v ľudskom tele transformovaný na DHEA (dehydroepiandrosterón). To má významný vplyv na pozitívnu dusíkovú bilanciu, proteínovú syntézu a nárast svalovej hmoty. Hlavným účinkom je podľa požiadavky: zvýšenie fyzickej sily, svalového objemu, vytrvalosti a sexuálneho libida.

VemoHerb Tribulus je nehormonálny suplement rastlinného pôvodu, ktorý je využívaný na zvýšenie sexuálneho libida a potencie, na stimuláciu prirodzenej produkcie testosterónu a na udržanie optimálnej hladiny hormónov kortizolu a estradiolu. Preukázané sú pozitívne účinky na fertilitu (plodnosť), vhodná je tiež aplikácia počas menopauzy a andropauzy ("prechod" u mužov).

VemoHerb Tribulus zvyšuje dostupnú hladinu energie počas fyzického výkonu, pomáha odstraňovať toxíny vzniknuté psychickým stresom, podporuje odbúravanie tuku a stimuluje rast svalovej hmoty a sily.

VemoHerb Tribulus zvyšuje tiež retenciu dusíka (využiteľnosť bielkovín a ich následné zabudovanie do svalových vlákien). Protodioscín je tak nevyhnutnou látkou v kulturistike a všetkých silových športoch zameraných na zvýšenie objemu čistej svalovej hmoty a na nárast sily.

Možnosti dávkovania:

Silové športy a kulturistika: 8-týždňová kúra

VemoHerb Tribulus je doporučované dávkovať v osemtýždenných kúrach s dvojtýždňovou prestávkou. Plná denná dávka je 10-15 mg na 1 kg telesnej hmotnosti, rozdelená do troch dávok počas dňa. Ak je Vaša hmotnosť napríklad 80 kg, je Vaša dávka 800 - 1200 mg denne = 4 - 6 kapsúl denne, to znamená 3 x denne 1-2 kapsule. Ak je Vaša hmotnosť napríklad 100 kg, je Vaša dávka 1000 - 1500 mg denne = 6 - 8 kapslí denne, to znamená 3 x denne 2 - 3 kapsule. Po ukončení osemtýždňovej kúry, doporučujeme dvojtýždňovú prestávku, následne odporúčame celý cyklus zopakovať.

Silové športy a kulturistika: 8-týždňová kúra - kombinácia VemoHerb Tribulus & VemoHerb Ecdysterone

Týždeň 1 až 8 - VemoHerb Tribulus - rovnaké dávkovanie ako v základnej 8-týždňovej kúre

Týždeň 5 až 8 - VemoHerb Ecdysterone - plná denná dávka je 5 - 10 mg na 1 kg telesnej hmotnosti, rozdelená do 3 dávok počas dňa. Podrobné dávkovanie viď. VemoHerb Ecdysterone.

VemoHerb Tribulus môžu zaradiť do suplementačního plánu muži aj ženy. VemoHerb Tribulus nemá žiadne vedľajšie účinky

Upozornenie: vhodné pre športovcov, potravina určená pre zvláštnu výživu

Opýtajte sa nás

Martin

Mam 18 rokov 70 kg , aké je najlepšie dávkovanie pre moje telo? Ďakujem

Infinity obchod

Zdravím, vzhľadom na váš mladý vek je tento produkt nepotrebný. Ak máte diagnostikovanú nízku produkciu androgénych hormónov tak vyhľadajte lekára. V inom prípade by som peniaze vložil do iného produktu..

Jozef

Mám 50 rokov, 2-3x týždenne posilnovňa, chcel by som odporučenie na tribulus :
Bulgarian Tribulus - Vemo Herb 90 kaps alebo
Tribulus Maximus 90 tbl (bez príchute)

Infinity obchod

Dobrý deň,
ak si prečítate recenzie na iných portáloch o výrobku Vemo Herb - Bulgarian Tribulus tak je bezpodmienečne najlepší. Obsahuje totiž najväčší počet aktívnych látok protodioscínu. Veríme, že budete s výrobkom spokojný.

Hodnotenie

Hodnotiť produkt môžete až po prihlásení.

Celkové hodnotenie

1 hodnotení

Príchuť

1. Bez príchute