Výmena veľkosti

Už sa nemusíte báť nakupovať oblečenie cez internet. Často sa stáva, že si zákazník objedná oblečenie cez internet a nesadne mu veľkosť. Čo robiť v takom prípade? U nás si s týmto starosti robiť nemusíte.

Čo robiť, ak Vám objednaná veľkosť nesedí? V tom prípade využite našu službu: Bezplatná garancia výmeny tovaru a my Vám tovar BEZPLATNE vymeníme za inú veľkosť. Postup je nasledovný:

  • 1. Vyplňte reklamačný protokol, ktorý Vám bol zaslaný e-mailom pri odoslaní Vašej objednávky alebo si ho môžete stiahnuť a vytlačiť z nasledovného odkazu: reklamačný protokol.
  • 2. Vložte nepoškodený tovar do pôvodného balenia.
  • 3. Tovar spolu s dokladom o zaplatení pošlite na našu adresu (odporúčame posielať cez Slovenskú poštu ako doporučenú zásielku s vyplneným podacím lístkom pre kontrolu balíka):

Infinity Obchod s.r.o.
Soblahov 594
913 38 Soblahov

  • 4. Po prijatí zásielky Vám bude odoslaná požadovaná veľkosť na Vašu adresu. Pokiaľ tovar nie je v daný moment na sklade, bude Vám v najkratšom možnom termíne objednaný alebo Vám umožníme výber iného tovaru v rovnakej hodnote.

UPOZORNENIE: Vrátený tovar nesmie byť používaný a praný. Garancia výmeny sa nevzťahuje na mechanicky poškodený tovar. Musí byť nepoškodený, bez známok opotrebenia a v pôvodnom obale vrátane pripnutých informačných visačiek.

Spodná bielizeň ani plavky sa z hygienických dôvodov nedajú vrátiť.

Ak máte akékoľvek otázky a potrebujete pomôcť, neváhajte nás kontaktovať na tel. čísle +421 948 448 008