0948 448 008Garancia najrýchlejšieho a jednoduchého vybavenia reklamácie
Bcaa ALL DAY - Fitness Authority

Bcaa ALL DAY - Fitness Authority

Bcaa ALL DAY - Fitness Authority FA Xtreme BCAA ALL DAY - je výrobok s obsahom aminokyselín s rozvetveným reťazcom - L-leucín, L-izoleucín a... Viac informácií

Cenník

Bcaa ALL DAY - Fitness Authority 340 g

Príchuť Hodnotenie Dostupnosť Cena Množstvo
Bubble - gum Na sklade 21,50€ ušetríte 4,00€ 17,50 € ks
Zobraziť nedostupné
Bcaa ALL DAY - Fitness Authority

Bcaa ALL DAY - Fitness Authority

FA Xtreme BCAA ALL DAY - je výrobok s obsahom aminokyselín s rozvetveným reťazcom - L-leucín, L-izoleucín a L-valínu. Tieto aminokyseliny majú úplne zásadný význam počas procesu tvorby a regenerácie svalových tkanív. Ich pravidelné dopĺňanie je základom úspechu každého športovca, nielen kulturistov. FA Xtreme BCAA ALL DAY ale neponúka len toto. Tento produkt je obohatený o ďalšie efektívne zložky, ktoré posúvajú tréningový režim na vyššiu úroveň. Obsahuje totiž navyše 2g Citrulínu, 1g Karnitínu a ďalšie vitamíny i minerály, ktoré majú podporiť Váš organizmus počas náročných fyzických aktivít.

L-Citrulin je prirodzená forma citrulínu, ktorá je bežne získava prírodnou cestou (vyskytuje sa napr. vo vodnom melónu), čo je garanciou maximálnej čistoty. Hoci naše telo produkuje vlastné zásoby citrulínu, suplementácia môže priniesť zaujímavé účinky vzhľadom ku zvýšeniu výkonu. Citrulín totiž hrá významnú úlohu v dvoch dôležitých procesoch. Zvyšuje hladinu oxidu dusnatého a zároveň pomáha z krvi odstraňovať amoniak, ktorý pri športovom výkone spôsobuje únavu. Štúdie preukázali zvýšenie sily, zlepšenie spotreby kyslíka a nárast športovej výkonnosti pri podávaní iba 2,4 g L-Citrulínu denne po dobu ôsmich dní. Konzumácia L-Citrulínu tiež preukázateľne zvýšila hladinu oxidu dusnatého v krvi po silovom tréningu.

L-Karnitín je látka, ktorá zintenzívňuje premenu tukov tým, že na seba viaže mastné kyseliny obsiahnuté v tukoch a umožňuje prechod mitochondriálnou membránou bunky, kde sa z nich tvorí energia dôležitá pre zlepšenie funkcie buniek. Tým je výraznejšia kvalita svalového výkonu, optimálnej funkcie srdcového svalu a úbytok telesnej hmotnosti. Nevyhnutným predpokladom zlepšenia účinku je pohybová aktivita a vhodná strava. Karnitín je v živote dôležitý pri dodávaní energie do mnohých telesných orgánov (srdce, svaly, pečeň a bunky imunitného systému), čím zaisťuje ich funkciu. Je veľmi dôležitý pre udržovanie zdravia a telesnej kondície. Okrem toho má Karnitín detoxikačné účinky, pretože pomáha z buniek odstraňovať medziprodukty metabolizmu.

Odporúčaná dávka: 2 odmerky (15,3 g) Počet dávok v balení: 22

Zloženie v jednej dávke

Zloženie v jednej dávke 15,3g (2odměrky)
BCAA 4: 1: 1 5000 mg
z toho L-leucín 3333 mg
z toho L-izoleucín 833 mg
z toho L-valín 833 mg
L-citrulín 2000 mg
vitamín C 80 mg (100% RVH *)
vitamín B6 2 mg (143% RVH *)
vitamín B12 2 mcg (80% RVH *)
sodík 50 mg
horčík 60 mg (16% RVH *)
draslík 300 mg (15% RVH *)
L-karnitín 1000 mg

RVH - referenčné výživové hodnoty

Zloženie: Komplexné BCAA (L-leucín, L-valín, L-izoleucín), regulátor kyslosti (hydrogénuhličitan sodný, kyselina citrónová), L-citrulín, komplex vitamínov a minerálnych látok [vitamín C (kyselina L-askorbová ), vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid), vitamín B12 (kyanokobalamín), citrát sodný, citrát horečnatý, citrát draselný], L-karnitín, protihrudkujúce látky (E551, E341, E470b), aróma, koncentrát z repy červenej, sladidlá (sukralóza, acesulfam K).

Odporúčané dávkovanie: Rozmiešajte 2 odmerky prášku (15,3 g) v 250 ml vody. Pite 1 dávku denne ihneď po tréningu.

Upozornenie: Neužívajte, ak ste alergickí na ktorúkoľvek zložku lieku. Výrobok je určený zdravým ľuďom. Dlhodobé užívanie výrobku konzultujte s odborníkom vzdelaným v oblasti medicíny. Pred užívaním sa poraďte so svojím praktickým lekárom. Tento produkt nie je vhodný pre tehotné ženy a dojčiace matky.

Skladovanie: Výrobok skladujte mimo dosahu detí. Skladujte pri izbovej teplote v uzavretej nádobe na suchom mieste. Chráňte pred svetlom.

Príchute: bubble gum

Opýtajte sa nás

Opýtajte sa nás ako prvý.

Hodnotenie

Hodnotiť produkt môžete až po prihlásení.

Celkové hodnotenie

1 hodnotení

Príchuť

1. Bubble - gum