0948 448 008Garancia najrýchlejšieho a jednoduchého vybavenia reklamácie
Arginine Fusion - AONE Nutrition

Arginine Fusion - AONE Nutrition

Arginine Fusion - AONE Nutrition L-arginín nielenže pozitívne ovplyvňuje produkciu oxidu dusnatého, ktorý rozširuje cievy, čím zvyšuje prísun... Viac informácií

Výrobca Aone Nutrition
Kategória Aminokyseliny
Hodnotenie  Prečítať hodnotenia
 
Ciele Väčšie svaly, Rýchla regenerácia, Chcem napumpovať svaly
Potrebujete poradit? Opýtajte sa nás

Garantované doručenie do 24 hodínGarantované doručenie do 24 hodín

Cenník

Arginine Fusion - AONE Nutrition 120 kaps

Príchuť Hodnotenie Dostupnosť Cena Množstvo
Bez príchute Na sklade 13,45 € ks
Zobraziť nedostupné
Arginine Fusion - AONE Nutrition

Arginine Fusion - AONE Nutrition

L-arginín nielenže pozitívne ovplyvňuje produkciu oxidu dusnatého, ktorý rozširuje cievy, čím zvyšuje prísun živín a kyslíka do svalov, ale v kľudovej fáze zvyšuje vylučovanie inzulínu. Tým dochádza k zintenzívneniu uskladnenia glykogénu, základného energetického zdroja vo svaloch. K ďalším funkciám L-arginínu patrí stimulácia vylučovania ľudského rastového hormónu, ktorá vedie k zlepšeniu syntézy proteínov a zároveň k zvýšenému odbúravaniu tukov.

Arginín je neesenciálna aminokyselina s radom dôležitých úloh v organizme. Pre lepšie pochopenie je potrebné uviesť základné účinky arginínu. Jedným z dvoch zásadných vplyvov v organizme je funkcia arginínu ako prekurzora tvorby oxidu dusnatého (NO), ktorý v periférnych častiach organizmu pôsobí vazodilatačne (znižuje tonus) na hladké svalstvo - v konečnom dôsledku to znamená, že sa rozšíria cievy, zvýši sa prekrvenie, čo umožní zásobenie periférií živinami a kyslíkom. Na túto vlastnosť existujú dva možné pohľady:

1. z hľadiska športovej výkonnosti a regenerácie Vďaka zvýšenému množstvu oxidu dusnatého NO (arginín je prekurzorom) dilatuje cievy zásobujúce svalové tkanivo živinami. Vďaka väčšiemu prietoku krvi sa do tkanív dostane viac kyslíka a glukózy v priebehu záťaže. Ak sa na daný princíp pozrieme ešte bližšie, tak glukóza spolu s množstvom kyslíka sú limitom predovšetkým dlhodobej intenzívnej záťaže, teda tu môže arginín pomôcť zvýšiť výkonnosť. Z hľadiska krátkodobého maximálneho výkonu (do 30 sekúnd) je potrebné vnímať, že organizmus čerpá energiu predovšetkým zo zdrojov operatívno dostupných vo svalových bunkách a arginín môže vďaka rozšíreniu ciev pomôcť následnej regenerácii - urýchli doplnenie spotrebovaných sacharidov, rýchlejšie odplavenie metabolitov.

2. z hľadiska zvýšenia prekrvenia pohlavných orgánov Fungovanie pohlavných orgánov je založené na schopnosti dodať dostatok krvi k ich prekrveniu. Konkrétne u mužov je na tomto založená schopnosť udržať erekciu. Arginín vďaka schopnosti rozširovať cievy podporuje túto funkciu a všeobecne je považovaný za prostriedok zlepšujúci kvalitu sexuálneho života. Ďalším dôležitým faktom z hľadiska reprodukčných funkcií je to, že mužské semeno je tvorené prevažne z arginínu (95%), teda dostatočné množstvo arginínu, alebo prípadná suplementácia zlepšuje schopnosť tvorby spermií (spermatogenézu).

Výhody

  • podporuje rast svalov a zvýšenie sily
  • zvyšuje produkciu somatotropínu
  • zlepšuje prekrvenie a transport živín do svalov
  • podporuje imunitný systém
  • urýchľuje proces hojenia
  • znižuje hladinu cholesterolu
  • zvyšuje tvorbu spermií a libido
  • obohatený o vitamíny B6, B12 a niacín

Nutričné hodnoty

Arginine 120 kaps (bez príchute)
Veľkosť 1 dávky: 2 tbl
Počet dávok v balení: 60
Nutričné hodnoty 1 dávka (2 tbl) % ODD*
Kalórie 25 kJ / 6,8 kcal
L-Arginín 1420 mg
Niacín / Vitamín B3 16 mg
Pyridoxín / Vitamín B6 1,4 mg
Kobalamín / Vitamín B12 2,5 mcg
*odporúčaná denná dávka
**denná dávka nie je stanovená
Zloženie
L-arginín hydrochlorid, nikotínamid, pyridoxín hydrochlorid, kyanokobalamín, horečnaté soli mastných kyselín (protihrudkujúca látka).
Alergény
Neobsahuje alergény.

Odporúčané dávkovanie

Užite denne 2 x 2 kapsule na lačný žalúdok a zapite dostatočným množstvom vody. Silové športy: užite 4 kapsule 1 hodinu pred fyzickým výkonom.

Opýtajte sa nás

Opýtajte sa nás ako prvý.

Hodnotenie

Hodnotiť produkt môžete až po prihlásení.

Celkové hodnotenie

1 hodnotení

Príchuť

1. Bez príchute