0948 448 008Garancia najrýchlejšieho a jednoduchého vybavenia reklamácie
Anabol 5 BLACK NEW - Nutrex

Anabol 5 BLACK - Nutrex

Anabol 5 BLACK - Nutrex Najsilnejšia nesteroidná zmes látok, ktorá vedie k rýchlemu a ohromujúcemu svalovému rastu. Vytvára vysoko anabolické a... Viac informácií

Výrobca Nutrex
Kategória Komplexné stimulanty
Hodnotenie  Prečítať hodnotenia
 
Ciele Väčšie svaly, Znásobenie sily, Chcem pribrať, Lepšia kondícia, Rýchla regenerácia, Chcem napumpovať svaly
Potrebujete poradit? Opýtajte sa nás

Garantované doručenie do 24 hodínGarantované doručenie do 24 hodín

Cenník

Anabol 5 BLACK - Nutrex 120 kaps

Príchuť Hodnotenie Dostupnosť Cena Množstvo
Bez príchute Na sklade 27,60€ ušetríte 5,00€ 22,60 € ks
Zobraziť nedostupné
Anabol 5 BLACK NEW - Nutrex

Anabol 5 BLACK - Nutrex

Najsilnejšia nesteroidná zmes látok, ktorá vedie k rýchlemu a ohromujúcemu svalovému rastu. Vytvára vysoko anabolické a anti katabolické prostredie! Vedie k dramatickému zvyšovaniu proteínu, ktorý je syntetizovaný vo svaloch! Extrémne rýchle a dlhodobé účinky vďaka multifázovej technológii tekutých kapsúl! Najsilnejšia anabolická látka na svete, ktorá neobsahuje steroidy! S anabolickým androgením pomerom 33:1! Balenie na celý mesiac a ohromujúce výsledky!

Výhody Anabol 5 BLACK

 • Prípravok Anabol 5 BLACK je najsilnejšia anabolická nesteroidná látka na svete.
 • Tento prípravok vytvára vysoko anabolické a anti katabolické prostredie, čo vedie k dramatickému zvyšovaniu množstva proteínu, ktorý je syntetizovaný vo svaloch. Ak prípravok Anabol 5 BLACK užívate v kombinácii s intenzívnym tréningom, potom vďaka adaptogenímu vybaveniu prípravku dochádza k stimulácii obrovského anabolizmu, k blokovaniu úbytku svalového proteínu ak potlačeniu svalovej únavy.
 • Prípravok Anabol 5 BLACK je prvý produkt, ktorý efektívne nabudí Váš vlastný cyklus budovania proteínu, a to bez použitia hormónov a steroidov.
 • Aby bolo zaistené dlhodobé udržanie vysokej úrovne anabolizmu po celý deň, je zložený prípravok Anabol 5 BLACK z rýchlo pôsobiacich a vysoko účinných multifázových kapsúl.

Fáza číslo 1 - Rýchlo pôsobiaci anabolický reakčný systém tekutých kapsúl

 • Vonkajšie tekuté kapsle prípravku Anabol 5 BLACK zaisťujú, že Vaše telo je v stave anabolického budovania svalstva, a to už v priebehu pár minút po tom, čo si ich vezmete. To je obzvlášť rozhodujúce ráno, keď sa zobudíte, a potom ihneď po tréningu.

Fáza číslo 2 - predĺžená reakčná doba vo vnútri kapsule, kde sa nachádza anabolický zosilňovač

 • Keď sa niektoré látky dajú dovnútra oddelenej kapsule, potom sa skvelo predĺži reakčná doba anabolickej činnosti. Akonáhle je vo vašich svaloch dosiahnuté rozhodujúce rýchlo pôsobiace anabolické vlny prvej fázy, prevezme úlohu druhá fáza, zabezpečujúca dlhé trvanie anabolických procesov.
 • Vďaka svojmu silnému anabolickému vybaveniu má prípravok Anabol 5 BLACK veľa možností využitia. Môže byť používaný pre nadobudnutie hmoty, a to v prípade, že očakávate prírastky sily, hmotnosti a veľkosti. Môže byť tiež používaný v priebehu tréningovej prestávky, aby pomáhal uchovať svalovú hmotu, a tiež ho môžete užívať, aby ste si vybudovali hutné vysoko kvalitné svaly.

Kto je spoločnosť Nutrex?

 • Nutrex Research je popredná farmaceutická spoločnosť so sídlom na Floride, ktorá bola založená za účelom prinášať na trh prevratné a skutočne účinné produkty vysokej kvality.
 • Ich produkty vznikajú na základe dlhodobého výskumu, testovania a nemenej dôležitou časťou ich práce je tiež kladná odozva u zákazníkov.
 • Ako prvá na trh táto spoločnosť priniesla potravinové doplnky vo forme tekutých kapsúl, ktoré zaisťujú veľmi rýchlu absorpciu a tým tiež účinky. Sú tiež prvou a jedinou spoločnosťou na svete, ktorá ponúka tzv. tekuté multifázovej kapsule, čo sú vlastne dve kapsule v jednej.
 • Týmto prevratným systémom zaisťujú postupné a riadené uvoľňovanie účinných látok, čo je oveľa viac efektívnejšie ako u bežných kapsúl.

Odporúčané dávkovanie:

 • Užívajte 2 kapsule dvakrát denne.
 • Aby ste dosiahli čo najlepšie výsledky, užívajte dve kapsule ráno pri jedle a dve ďalšie kapsule pri večernom jedle.
 • Prípravok Anabol 5 BLACK je najlepšie užívať cyklicky.
 • Navrhujeme cyklus o dĺžke 12 týždňov, po ktorom nasleduje dvojtýždňová prestávka.

Anabol 5 BLACK NEW - Nutrex

Upozornenie:

Neodporúčame tento liek ženám, osobám mladším ako 18 rokov a chronicky chorým užívajúcim dlhodobo lieky, obzvlášť antidepresíva, lieky na vysoký krvný tlak a kardiovaskluární choroby, antialergiká a stimulanty. V prípade, že užívate akékoľvek lieky, konzultujte užívanie lieku so svojím ošetrujúcim lekárom. Neprekračujte maximálnu odporúčanú dennú dávku. Prípravok neslúži ako náhrada za pestrú dennú stravu, k prevencii ani liečbe chorôb či zranení a nemal by byť užívaný miesto liekov.Nie je určené pre ženy a deti. V prípade výskytu bolestí hlavy, závratom, nevoľnosti alebo silného búšenia srdca užívanie lieku prerušte. Užívanie konzultujte s ošetrujúcim lekárom. Ukladajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 ° C, mimo dosahu priameho slnečného žiarenia. Chráňte pred mrazom.

Opýtajte sa nás

Peter

Dobrý deň chcem sa opýtať ci Anabol 5 môžem kombinovať s proteínov a bcaa, ďakujem

InfinityObchod.sk

Dobrý deň, áno môžete bez problémov.

Jano

Zdravím Vás
Môžem Anabol 5 Black kombinovať s predtréningovkami ako napr.Redweiler Shot,The Curse,Mutant Pump,Hemoragea pod.alebo len s proteínmi?Dakujem.

InfinityObchod.sk

Dobrý deň,
áno, Anabol 5 Black môžete s predtréningovkami kombinovať.

Peter

Chcel by som sa opitat ci anabol 5 sa moze uzivat pred treningom a ihned po treningu dakujem

InfinityObchod.sk

Dobrý deň, odporúčané užívanie Anabolu 5 je nasledujúce:
Užívajte 2 kapsule dvakrát denne.
Aby ste dosiahli čo najlepšie výsledky, užívajte dve kapsule ráno pri jedle a dve ďalšie kapsule pri večernom jedle.
Prípravok Anabol 5 BLACK je najlepšie užívať cyklicky.
Navrhujeme cyklus o dĺžke 12 týždňov, po ktorom nasleduje dvojtýždňová prestávka.

Rišo

zdravím. moze sa tento Anabol 5 od nutrex uzívat aj s tribulusom ?
nevidim nikde zlozenie tak preto sa pytam

InfinityObchod.sk

DObry den, ano moze. Zlozky su rozdielne, ale vysledok podobny. T.j. tokto ho znasobite.

Hodnotenie

Hodnotiť produkt môžete až po prihlásení.

Celkové hodnotenie

1 hodnotení

Príchuť

1. Bez príchute