AlphaTech - Yamamoto

AlphaTech kaps. (lososový proteín v kapsuliach) - Yamamoto

AlphaTech kaps. (lososový proteín v kapsuliach) - Yamamoto Nový jedinečný produkt vyrobený z čerstvých morských zdrojov bielkovín (atlantického... Viac informácií

Výrobca Yamamoto
Kategória Hydrolyzované proteíny
Hodnotenie  Prečítať hodnotenia
 
Potrebujete poradit? Opýtajte sa nás

Garantované doručenie do 24 hodínGarantované doručenie do 24 hodín
Garancia pravosti výrobkuGarancia pravosti výrobku

Cenník

AlphaTech kaps. (lososový proteín v kapsuliach) - Yamamoto 300 Kaps

Príchuť Hodnotenie Dostupnosť Cena Množstvo
Bez príchute Na sklade 42,40€ ušetríte 8,50€ 33,90 € ks
Zobraziť nedostupné
AlphaTech - Yamamoto

AlphaTech kaps. (lososový proteín v kapsuliach) - Yamamoto

Nový jedinečný produkt vyrobený z čerstvých morských zdrojov bielkovín (atlantického lososa) vo forme ľahko stráviteľných kapsúl.

Úžasná novinka AlphaTech je vyrobený z hydrolyzovaného lososového proteínu v 100 % kvalite ProGo. Surovina ProGo bola prvýkrát koncipovaná počas kozmonautického výskumu, aby astronautom poskytla živiny s absolútnou stráviteľnosťou a absorpciou (v priestore bez gravitácie sa ľudské telo dostáva do stavu nadmerného katabolizmu).

AlphaTech je revolučný doplnok so surovinou ProGo, ktorá sa stala „super potravinou“. Svetová špička s najrýchlejším vstrebávaním a najvyššou mierou biodostupnosti. Má výnimočnú nutričnú hodnotu a vyvážené zloženie aminokyselín, ktoré je tiež charakteristické pre ľudské tkanivá.

Hydrolyzovaný lososový proteín má jedinečné vlastnosti. Výskum ukázal, že má najvyššiu retenčnú kapacitu dusíka v porovnaní s akoukoľvek inou proteínovou formou. Má dokonca aj vysokú biologickú hodnotu. Tento výskum jasne ukazuje, ako sa hydrolyzovaný proteín, reprezentovaný mimoriadnou surovinou ProGo obsiahnutou v AlphaTech, vyznačuje vysokým výskytom peptidov s veľmi nízkou molekulovou hmotnosťou (50 % <1 000 Da). Tieto peptidy sú úplne hypoalergénne a kompatibilné s ľudským organizmom. Je tiež dokázané, ako hydrolyzovaný lososový proteín neuveriteľne prekročil, pokiaľ ide o retenciu dusíka, izolované mliečne bielkoviny o 79 % a hydrolyzovanú srvátku o 20 %!

Čím lepšia je kvalita biologickej hodnoty a zadržiavania dusíka v proteínovom zdroji, tým väčšia je odpoveď na syntézu proteínov. AlphaTech je revolučný doplnok so surovinou ProGo, ktorá sa stala „super potravinou“ vytvorenou pre sovietskych astronautov a teraz je hlavným bielkovinovým doplnkom pre športovcov. Má výnimočné vlastnosti, pokiaľ ide o rýchlosť absorpcie, ale predovšetkým ide o zmes biologicky dostupných peptidov, so skutočnou a úplnou podporou na prevenciu a obmedzenie svalového katabolizmu pred, počas, ale aj po cvičení alebo športovom výkone.

Je to nový jedinečný produkt vyrobený z čerstvých morských zdrojov bielkovín (atlantického lososa) v modernom potravinársko-výrobnom zariadení. Enzymatický výrobný proces napodobňuje tráviacu sústavu organického života, čím sa získa jedinečný produkt skladajúci sa z výhradne prírodných aminokyselín, krátkych peptidov a stopových prvkov.

AlphaTech má výnimočnú nutričnú hodnotu a obsahuje všetky zložky potrebné pre syntézu proteínov a podporu vitálnych metabolických funkcií. Výrobok má vyvážené zloženie aminokyselín, ktoré je tiež charakteristické pre ľudské tkanivá. Momentálne je to svetová špička s najrýchlejším vstrebávaním a najvyššou mierou bio dostupnosti.

Výhody:

  • Proteín ProGo vyvinutý pre kozmonautov
  • Vynikajúca biologická dostupnosť
  • Vyvážené zastúpenie aminokyselín
  • Balenie vystačí na 1 mesiac

Dávkovanie

Užívajte 10 kapsúl denne v 2-3 dávkach, zapite dostatočným množstvom vody.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 10 kaps.
Počet dávok v balení: (300 kaps.) 30
Proteín (ProGo) 7 g
Aminokyselinový profil: v 100 g
Alanín 8,3 g
Arginín 7,2 g
Kyselina asparagová 9,1 g
Cysteín 0,4 g
Kyselina glutamová 13,7 g
Glycín 15,6 g
Histidín+Glutamín 2,1 g
Izoleucín 2,9 g
Leucín 5,6 g
Lyzín 6,8 g
Metionín 2,5 g
Fenylalanín 3,4 g
Prolín 7,3 g
Serín+Asparagín 4,9 g
Treonín+Citrulín 3 g
Tryptofán 0,5 g
Tyrozín 2 g
Valín 3,8 g

Zloženie

Hydrolyzovaný lososový proteín (ProGo), kapsula želatína, činidlá proti spekaniu horečnaté soli mastných kyselín a oxid kremičitý, príchuť.

Informácie pre alergikov

Obsahuje ryby a výrobky z rýb.

Upozornenie

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Udržujte mimo dosahu malých detí. Neodporúča sa pre tehotné ženy a deti, neužívajte produkt počas dlhšej doby bez súhlasu lekára. Skladujte na chladnom, suchom mieste pri izbovej teplote.

Opýtajte sa nás

Opýtajte sa nás ako prvý.

Hodnotenie

Hodnotiť produkt môžete až po prihlásení.

Celkové hodnotenie

1 hodnotení

Príchuť

1. Bez príchute